45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 162
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ45-а науково-методична конференція "Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців"(Одеська національна академія харчових технологій, 2014)
- ДокументCамостійна робота студентів при виконанні розділу «Охорона праці» у дипломному проекті(2014) Фесенко, О.О.Головною задачею та професійним обов’язком викладачів ВНЗ є підготовка фахівців, здатних до самоосвіти, самостійного прийняття рішень та саморозвитку. У сучасному світі студенти і молоді спеціалісти повинні так бути підготовлені, щоб вони вміли мобілізувати свої теоретичні і практичні знання для оцінки подій та ситуацій, які постійно змінюються, і оптимально вирішувати виникаючі проблеми.
- ДокументАвтоматизовані навчальні системи(2014) Бондаренко, В.Г.Під навчанням розуміється процес передачі і засвоєння знань, умінь і навиків діяльності. В процесі навчання, взагалі кажучи, реалізуються цілі освіти і виховання. Традиційною формою здобування освіти є навчання з викладачем. З появою обчислювальної техніки, почав розвиватися такий вигляд програмного забезпечення, як системи машинного навчання або автоматизовані повчальні системи.
- ДокументАктивні методи навчання студентів вищих навчальних закладів(2014) Біленька, І.Р.Починаючи свою діяльність на виробництві, випускники вищих навчальних закладів повинні вміти належним чином використовувати всебічні знання, отримані під час теоретичної підготовки, тому основним завданням навчання майбутніх фахівців у стінах академії є не тільки озброєння їх знаннями, але й вироблення у них здатності аналізувати ситуацію, яка виникла на виробництві, вміння застосовувати при цьому як теоретичні, так і практичні навички, формування у них здібностей щодо вирішення конкретних виробничих проблем.
- ДокументАктивізація практичних робіт з дисципліни «Основи програмування та програмне забезпечення»(2014) Вайнфельд, Е.Й.; Монтік, П.М.Дисципліна «Основи програмування та програмне забезпечення» викладається для студентів, що вчаться на молодшого спеціаліста за спеціальністю «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Одними з основних завдань, що вирішує навчальна дисципліна, є формування у студентів базових уявлень про спільну роботу програмної і апаратної частин комп’ютера, інших мікропроцесорних і мікроконтролерних пристроїв, набуття студентами знань та навичок програмування на мові високого рівня.
- ДокументАктивізація самостійної роботи студентів у процесі вивчення інженерної графіки(2014) Смірнова, С.О.; Донець, Л.Я.Самостійна навчальна діяльність студентів лежить в основі процесу підготовки спеціалістів. Адже правильно організована самостійна робота дає змогу навчати студентів відповідно до їхніх індивідуальних можливостей. Крім того самостійна робота має виховне значення – вона виховує волю, наполегливість у подоланні труднощів, привчає до систематичності, послідовності та витримки в роботі.
- ДокументАктивізація творчого мислення студентів(2014) Вігуржинська, С.Ю.Сучасна дійсність пред'являє підвищені вимоги до рівня підготовки інженерних кадрів. Успішне функціонування підприємства, його промисловий потенціал і стійкі конкурентні переваги багато в чому залежать від інновацій. Найважливішим стимулятором інноваційної активності є економічна складова, що створюється і реалізується завдяки людському чиннику. Тому для процесів виникнення і впровадження інновацій потрібно співтовариство кваліфікованих працівників, що мають знання, досвід, творчу ініціативу, здатність ризикувати і сприймати нововведення.
- ДокументАнализ інновацій у педагогічних технологіях(2014) Коваленко, О.О.; Стрікаленко, Т.В.; Коваленко, І.В.; Дудник, Ю.В.Педагогічну технологію визначають як впорядковану систему дій, виконання яких призводить до досягнення поставленої мети, або, за визначенням ЮНЕСКО, як системний метод створення, впровадження і визначення цілісного процесу викладання і засвоєння знань з урахуванням технічних і людських ресурсів. У педагогічних і психологічних працях останніх десятиліть особливу увагу приділяють формуванню мислення, цілеспрямованому розвитку інтелектуальних умінь, тобто навчанню розумовим вмінням, процесам пізнавального пошуку. Загальновизнаною метою навчання у зарубіжній педагогіці вважають розвиток раціонального, критичного мислення.
- ДокументАналогії в курсі фізики(2014) Поліщук, С.Г.; Задорожний, В.Г.; Ревенюк, Т.А.Аналогія – це логічна категорія, яка виникла в сфері досліджень з фізики, відіграла значну роль в розвитку цієї науки, разом її почали застосовувати в повчальній і методичній літературі для пояснення і популяризації складних питань. Звичайно висновки, зроблені за допомогою аналогій, не можуть розглядатися як доказ. Відносно конкретних об’єктів такі висновки мають лише ймовірний характер. Проте, якщо вони стосуються абстрактних об’єктів, то за певних умов можуть бути достовірними.
- ДокументАспектація методології аналізу небезпечних і шкідливих виробничих факторів у дипломних проектах студентів ОКР “спеціаліст” та “магістр”(2014) Бочковський, А.П.В даній роботі розглядається аспектація методології аналізу небезпечних і шкідливих виробничих факторів у дипломних проектах студентів ОКР “спеціаліст” та “магістр”.
- ДокументВажливість переддипломної практики на об'єктах майбутньої професійної діяльності у рамках роботи над темою дипломної роботи(2014) Погонцева, Е.І.; Черевата, Т.М.; Мардар, М.Р.Метою дипломної роботи є систематизація, закріплення та розширення теоретичних і практичних знань спеціалістів, застосування цих знань у вирішенні конкретних виробничих і наукових завдань, а також виявлення підготовленості випускника до самостійної роботи в умовах сучасного виробництва та ринкової економіки. Під час виконання та захисту дипломної роботи студентів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» повинні бути виявлені знання з питань товарознавчої оцінки якості товарів, ідентифікації та експертизи виробів, маркетингу, управління якістю на всіх етапах життєвого циклу товарів, прогнозування збереження їх якості тощо.
- ДокументВдосконалення методів і форм навчання студентів(2014) Волчок, В.О.Сучасні умови диктують необхідність модернізації технологій навчання, що суттєво змінює підходи до учбово-методичного і організаційно-технічного забезпечення навчального процесу. Це насамперед стосується проведення лабораторних робіт. Організація роботи лабораторій останнім часом значно ускладнилась і потребує професійного управління.
- ДокументВикористання Wolfram I Alpha в навчальному процесі(2014) Федченко, Ю.С.; Кузаконь, В.М.Відомо, що математика добре розвиває логічне мислення і головним результатом, досягненням курсу «Вища математика» є набуття і розвиток навичок, необхідних для застосування математичних засобів у роботі інженера. Сам процес обчислення можна спростити, якщо вміло використовувати програмні математичні пакети. Зараз, в час швидкого розвитку технологій, окрім прикладних математичних пакетів з’явилася можливість робити математичні обчислення он-лайн.
- ДокументВикористання завдань сертифікаційних іспитів в курсі лабораторних робіт з предмету «ОC UNIX»(2014) Сіренко, О.І.Завданням предмету “OC Unix” є ознайомлення студентів з архітектурою, принципами та особливостями роботи в операційній системі Unix. В курсі лабораторних робіт з цього предмету студенти на практичних завданнях закріплюють теоретичні знання і вчаться розв’язувати типові задачі, які виникають при експлуатації Unix систем.
- ДокументВикористання мультимедія-технологій в навчальному процесі(2014) Донець, Л.Я.Серед методів інтенсифікації пізнавальної діяльності студентів важливе місце належить групам наочних методів: демонстрація, ілюстрування, використання технічних пристроїв та приладів. Дослідження психологів та педагогів переконують в необхідності залучення мультимедійних засобів до навчально-виховного процесу.
- ДокументВикористання новітніх інформаційних технологій у підготовці фахівців-технологів(2014) Афанасьєва, Т.М.Сьогодні інформаційні технології стали невід’ємною частиною сучасного світу. В освітньому середовищі без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет, вже неможливо здійснювати якісне викладання дисциплін.
- ДокументВикористання сучасних методів соціальної психології в учбово-виховному процесі(2014) Черкаський, А.В.Проблеми методології дослідження є актуальними для будь-якої науки, особливо в сучасну епоху, коли у зв'язку з науково-технічною революцією украй ускладнюються завдання і різко зростає значення тих засобів, якими вона користується. У суспільстві виникають нові форми організації науки, створюються великі дослідницькі колективи, усередині яких ученим необхідно розробити єдину стратегію досліджень, єдину систему методів, що приймаються.
- ДокументВимоги до випускників спеціальності «Теплоенергетика» у сучасному суспільстві(2014) Хлієва, О.Я.Останнім часом вимоги роботодавців до випускників ВНЗ сильно зросли. Роботодавці відповідно до вимог інноваційної економіки, прагнуть збільшити ефективність роботи співробітників за рахунок різноманітності операцій, що виконує працівник, вдосконалення трудових навичок та підвищення адаптивності персоналу, проведення безперервного навчання і т. д. В даний час в умовах глобальної конкуренції на ринку праці першість належить високоосвіченим працівникам так званих «вільних» професій, до числа яких сміливо можна віднести фахівців з теплоенергетики, оскільки область діяльності саме цих фахівців дуже широка.
- Документ«Виробничі наради» у навчанні фахівців нафтогазової справи(2014) Кологривов, М.М.В ОНАХТ щорічно 25 студентів отримують кваліфікацію фахівців з експлуатації газонафтопроводів і газонафтосховищ. Виробничі потужності нафтогазового комплексу на півдні України потребують підготовки таких фахівців.
- ДокументВиховання соціальної відповідальності - важливий чинник формування професійної компетентності майбутнього фахівця(2014) Ангелов, Г.В.; Кананихіна, О.М.; Соловей, А.О.Сучасні економічні, політичні, соціальні й культурні реалії, досвід багатьох країн світу переконують, що державний прогрес може бути забезпечений на підставі використання новітніх досягнень науки та техніки, підвищення рівня технологізації, але з дотриманням загальнолюдських гуманістичних цінностей та розвитком соціальної відповідальності громадян.