45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 162
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументВажливість переддипломної практики на об'єктах майбутньої професійної діяльності у рамках роботи над темою дипломної роботи(2014) Погонцева, Е.І.; Черевата, Т.М.; Мардар, М.Р.Метою дипломної роботи є систематизація, закріплення та розширення теоретичних і практичних знань спеціалістів, застосування цих знань у вирішенні конкретних виробничих і наукових завдань, а також виявлення підготовленості випускника до самостійної роботи в умовах сучасного виробництва та ринкової економіки. Під час виконання та захисту дипломної роботи студентів спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» повинні бути виявлені знання з питань товарознавчої оцінки якості товарів, ідентифікації та експертизи виробів, маркетингу, управління якістю на всіх етапах життєвого циклу товарів, прогнозування збереження їх якості тощо.
- ДокументПрактична підготовка студентів до виконання курсового проектування(2014) Азарова, Н.Г.; Агунова, Л.В.Метою виконання курсового проекту є підготовка до дипломного проектування. Студенти, що навчаються за навчальними планами спеціальності 6.030601 освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр” за кафедрою технології м’яса, риби і морепродуктів вивчають дисципліну „Техніка і технологія галузей харчових виробництв”. Матеріал даної дисципліни дає можливість студентам ознайомитись з технологією отримання м’ясної сировини і виробництвом з неї м’ясних продуктів.
- ДокументОрганізація самостійної роботи з дисципліни “Харчова хімія” з урахуванням професійного спрямування(2014) Антіпіна, О.О.«Харчова хімія» – інтегральна наука, у яку входять розділи окремих хімічних наук, нутріціологігії, фізіології харчування тощо. Вивчення основ харчової хімії має велике значення для практичної діяльності майбутніх фахівців з галузей харчової промисловості, а саме – для успішного удосконалення технологічних процесів, підвищення їх ефективності, створення нових технологій виробництва високоякісних, біологічно цінних продуктів харчу- вання. Для становлення обізнаного, творчо мислячого професіонала в першу чергу необхідно навчити студента самостійно працювати, вдумливо підходити до вирішення конкретних питань, постійно прагнути удосконалювати свої знання. Самостійна робота студента спрямована на формування саме таких навичок.
- ДокументВикористання Wolfram I Alpha в навчальному процесі(2014) Федченко, Ю.С.; Кузаконь, В.М.Відомо, що математика добре розвиває логічне мислення і головним результатом, досягненням курсу «Вища математика» є набуття і розвиток навичок, необхідних для застосування математичних засобів у роботі інженера. Сам процес обчислення можна спростити, якщо вміло використовувати програмні математичні пакети. Зараз, в час швидкого розвитку технологій, окрім прикладних математичних пакетів з’явилася можливість робити математичні обчислення он-лайн.
- ДокументАктивізація творчого мислення студентів(2014) Вігуржинська, С.Ю.Сучасна дійсність пред'являє підвищені вимоги до рівня підготовки інженерних кадрів. Успішне функціонування підприємства, його промисловий потенціал і стійкі конкурентні переваги багато в чому залежать від інновацій. Найважливішим стимулятором інноваційної активності є економічна складова, що створюється і реалізується завдяки людському чиннику. Тому для процесів виникнення і впровадження інновацій потрібно співтовариство кваліфікованих працівників, що мають знання, досвід, творчу ініціативу, здатність ризикувати і сприймати нововведення.
- ДокументОрганізація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Облік у банках»(2014) Мельник, Ю.М.Самостійна робота з курсу «Облік у банках» закріплює та поглиблює набуті теоретичні знання та практичні навички. Самостійне виконання завдань дає змогу студентам оволодіти в повному обсязі тими професійними знаннями, що необхідні для становлення справжніх фахівців з обліку та аудиту. Самостійна робота підвищує відповідальність студентів, формує навички працювати самостійно, використовувати здобуті знання для вивчення і об’єктивної оцінки фінансово-господарської діяльності економічних суб’єктів.
- ДокументВимоги до випускників спеціальності «Теплоенергетика» у сучасному суспільстві(2014) Хлієва, О.Я.Останнім часом вимоги роботодавців до випускників ВНЗ сильно зросли. Роботодавці відповідно до вимог інноваційної економіки, прагнуть збільшити ефективність роботи співробітників за рахунок різноманітності операцій, що виконує працівник, вдосконалення трудових навичок та підвищення адаптивності персоналу, проведення безперервного навчання і т. д. В даний час в умовах глобальної конкуренції на ринку праці першість належить високоосвіченим працівникам так званих «вільних» професій, до числа яких сміливо можна віднести фахівців з теплоенергетики, оскільки область діяльності саме цих фахівців дуже широка.
- ДокументПерспективні напрямки використання комплексного підходу щодо проектування безпечних технічних систем(2014) Бочковський, А.П.Постійно зростаюча конкуренція, що спостерігається на ринку праці, диктує певні умови щодо рівня та якості підготовки відповідних спеціалістів у вищих навчальних закладах.
- ДокументСпособи активізації самостійної роботи студентів(2014) Лапінська, А.П.; Воєцька, О.Є.Стрімкий темп сучасного життя, зростаючий з величезною швидкістю обсяг інформації призводить до того, що, на думку Лескова, вперше в історії нашої цивілізації між поколіннями виникає розрив, оскільки інформаційний потік перевершує інтелектуальний потенціал одного покоління. Цей факт робить зрозумілим вимогу до випускників навчальних закладів бути здатними до самоосвіти. Підготовка професійно компетентного фахівця, здатного самостійно здобувати необхідні знання і застосовувати їх для вирішення різноманітних проблем, є одним із пріоритетних завдань вищої професійної школи.
- ДокументДипломний проект студента як фактор становлення професійної компетентності майбутнього фахівця(2014) Дем’яненко, Ю.І.В даній роботі розглядається дипломний проект студента як фактор становлення професійної компетентності майбутнього фахівця.
- ДокументВпровадження методів активного навчання при підготовці бакалаврів напряму 6.140103 “Туризм”, 6.140101 “Готельноресторанна справа”(2014) Олійник, В.Д.; Коваленко, Н.О.Ще у 80-тих роках ХХ століття у школах активних методів навчання та ділових ігор викладачі, керівники підприємств і ВНЗ мали можливість ознайомитись і набути практичні навики з різних способів ефективної організації педагогічного процесу. Під методами активного навчання розуміють такі способи організації педагогічного процесу у ВНЗ, які максимально активізують діяльність у студентів, стимулюють їх до виявлення активності, самостійності, самовдосконалення.
- ДокументШляхи підвищення якості дипломних робіт студентів-товарознавців(2014) Бочарова, О.В.; Єгорова, А.В.; Решта, С.П.Доцільність пошуку нових шляхів підвищення якості дипломних робіт студентів-товарознавців в сучасних умовах обумовлена як відсутністю належного фінансування наукових досліджень, так і труднощами підготовки фахівців саме товарознавчого профілю. Ці труднощі пов’язані з необхідністю надання студентам знань та вмінь, які мають відповідати міжнародному рівню, що потребує застосування у навчальному процесі сучасного обладнання.
- ДокументУдосконалення професійної підготовки студентів шляхом підвищення зацікавленості до самостійного опрацювання тем курсу «Нутриціологія»(2014) Тележенко, Л.М.; Атанасова, В.В.Харчування є найбільш вагомим чинником, що забезпечує самопочуття здорової і хворої людини. У зв’язку з цим основи дієтології і нутриціології не можуть залишити будь кого байдужим. Студенти спеціальностей, підготовка яких здійснюється на кафедрі Технології ресторанного і оздоровчого харчування, повинні досконало засвоїти концепцію харчування, вміти скорегувати раціон для профілактики аліментарних порушень.
- ДокументРоль інформаційних технологій при викладанні фізики(2014) Сергєєва, О.Є.Активне впровадження інформаційних технологій в усі сфери діяльності суспільства торкнулося і системи освіти. Нові комп'ютерні технології дозволяють підвищити ефективність занять з фізики як мінімум на 20%, а об'єктивність контролю знань студентів на 15-20%.
- ДокументСамостійна робота студентів як фактор становлення їх професійної діяльності(2014) Кац, А.К.; Станкевич, Г.М.; Овсянникова, Л.К.Сучасний ринок праці потребує ініціативних, цілеспрямованих і творчих фахівців, які мають високий рівень теоретичної і практичної підготовки, вміють не лише засвоювати і творчо застосовувати нові знання на практиці, а й постійно поповнювати і удосконалювати їх, самостійно приймати рішення. Результати навчання студентів та їх майбутня практична діяльність багато в чому залежить від ефективної організації самостійної роботи.
- ДокументСистема тестування: «за» і «проти»(2014) Могилянська, Н.О.; Кручек, О.А.В даній роботі розглядається система тестування: «за» і «проти».
- ДокументМетодика викладання філософії в сучасній вищій школі(2014) Шевченко, Г.А.У практиці викладання філософії можна нерідко зіткнутися з тією обставиною, що вивчення студентами цієї науки здійснюється не творчо, що не сприяє формуванню у них навичок та інтересу до самостійного аналітичного мислення. Очевидно, причину цього треба шукати не стільки у студенті, скільки в методах викладання.
- ДокументМетодика формулювання оптимальної теми дипломної роботи(2014) Мардар, М.Р.; Голубьонкова, О.О.Дипломна робота є логічним завершенням навчання у вищому навчальному закладі, квінтесенцією отриманих знань, умінь та навичок. Першим кроком є визначення об’єкту проектування. Доцільним є те підприємство, галузь, за яким студент виконував випускну бакалаврську роботу або курсову роботу чи проходив практику. Обізнаність з діяльністю підприємства дозволить ефективніше працювати над дипломною роботою.
- ДокументОптимізація самостійної роботи студентів(2014) Аванесьянц, Г.А.У сучасних умовах і тенденціях розвитку вищої школи одним з головних шляхів вивчення і засвоєння курсу будь-якої дисципліни, підвищення рівня підготовки фахівця являється самостійна робота студентів. Тут необхідно враховувати багаторічний і багатий досвід зарубіжних учбових закладів, де самостійна робота є засадничим чинником підготовки фахівця, що відповідає все зростаючим вимогам сучасного виробництва.
- ДокументОптимізація самостійної роботи студентів в курсі «Проектування систем автоматизації»(2014) Скаковський, Ю.М.Студенти напряму підготовки 050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у процесі вивчення дисципліни «Проектування систем автоматизації» згідно до нових робочих програм, розроблених на кафедрі АВП, виконують у 7-ому та 8-ому семестрах два індивідуальних самостійних завдання.