Активізація творчого мислення студентів

Сучасна дійсність пред'являє підвищені вимоги до рівня підготовки інженерних кадрів. Успішне функціонування підприємства, його промисловий потенціал і стійкі конкурентні переваги багато в чому залежать від інновацій. Найважливішим стимулятором інноваційної активності є економічна складова, що створюється і реалізується завдяки людському чиннику. Тому для процесів виникнення і впровадження інновацій потрібно співтовариство кваліфікованих працівників, що мають знання, досвід, творчу ініціативу, здатність ризикувати і сприймати нововведення.
Вігуржинська, С.Ю. Активізація творчого мислення студентів / С.Ю. Вігуржинська // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 148 - 149.
творче мислення студентів, активізація творчого мислення, підготовка інженерних кадрів