Активні методи навчання студентів вищих навчальних закладів

Починаючи свою діяльність на виробництві, випускники вищих навчальних закладів повинні вміти належним чином використовувати всебічні знання, отримані під час теоретичної підготовки, тому основним завданням навчання майбутніх фахівців у стінах академії є не тільки озброєння їх знаннями, але й вироблення у них здатності аналізувати ситуацію, яка виникла на виробництві, вміння застосовувати при цьому як теоретичні, так і практичні навички, формування у них здібностей щодо вирішення конкретних виробничих проблем.
Біленька, І.Р. Активні методи навчання студентів вищих навчальних закладів / І.Р. Біленька // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 13 - 14.
вищі навчальні заклади, навчання студентів, методи навчання студентів, майбутні фахівці