Активізація самостійної роботи студентів у процесі вивчення інженерної графіки

Самостійна навчальна діяльність студентів лежить в основі процесу підготовки спеціалістів. Адже правильно організована самостійна робота дає змогу навчати студентів відповідно до їхніх індивідуальних можливостей. Крім того самостійна робота має виховне значення – вона виховує волю, наполегливість у подоланні труднощів, привчає до систематичності, послідовності та витримки в роботі.
Смірнова, С.О. Активізація самостійної роботи студентів у процесі вивчення інженерної графіки / С.О. Смірнова, Л.Я. Донець // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 79 - 80.
самостійна робота студентів, активізація самостійної роботи, вивчення інженерної графіки, підготовка спеціалістів