Дисципліна «Основи програмування та програмне забезпечення» викладається для студентів, що вчаться на молодшого спеціаліста за спеціальністю «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва». Одними з основних завдань, що вирішує навчальна дисципліна, є формування у студентів базових уявлень про спільну роботу програмної і апаратної частин комп’ютера, інших мікропроцесорних і мікроконтролерних пристроїв, набуття студентами знань та навичок програмування на мові високого рівня.
Вайнфельд, Е.Й. Активізація практичних робіт з дисципліни «Основи програмування та програмне забезпечення» / Е.Й. Вайнфельд, П.М. Монтік // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 52.
основи програмування та програмне забезпечення, активізація практичних робіт, навчальний процес