Студенти напряму підготовки 050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» у процесі вивчення дисципліни «Проектування систем автоматизації» згідно до нових робочих програм, розроблених на кафедрі АВП, виконують у 7-ому та 8-ому семестрах два індивідуальних самостійних завдання.
Скаковський, Ю.М. Оптимізація самостійної роботи студентів в курсі «Проектування систем автоматизації» / Ю.М. Скаковський // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 8 - 9.
самостійна робота студентів, проектування систем автоматизації, оптимізація самостійної роботи