Самостійна робота студентів як фактор становлення їх професійної діяльності

Сучасний ринок праці потребує ініціативних, цілеспрямованих і творчих фахівців, які мають високий рівень теоретичної і практичної підготовки, вміють не лише засвоювати і творчо застосовувати нові знання на практиці, а й постійно поповнювати і удосконалювати їх, самостійно приймати рішення. Результати навчання студентів та їх майбутня практична діяльність багато в чому залежить від ефективної організації самостійної роботи.
Кац, А.К. Самостійна робота студентів як фактор становлення їх професійної діяльності / А.К. Кац, Г.М. Станкевич, Л.К. Овсянникова // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 101 - 102.
самостійна робота студентів, навчальний процес, організація самостійної роботи