Шляхи підвищення якості дипломних робіт студентів-товарознавців

Доцільність пошуку нових шляхів підвищення якості дипломних робіт студентів-товарознавців в сучасних умовах обумовлена як відсутністю належного фінансування наукових досліджень, так і труднощами підготовки фахівців саме товарознавчого профілю. Ці труднощі пов’язані з необхідністю надання студентам знань та вмінь, які мають відповідати міжнародному рівню, що потребує застосування у навчальному процесі сучасного обладнання.
Бочарова, О.В. Шляхи підвищення якості дипломних робіт студентів-товарознавців / О.В. Бочарова, А.В. Єгорова, С.П. Решта // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 11 - 12.
дипломні роботи, підвищення якості дипломних робіт, студенти-товарознавці