Кваліфікаційні роботи (Graduation projects)
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Кваліфікаційні роботи (Graduation projects) за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 3887
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументРазработка белково-жировых эмульсий с использованием купажированных растительных масел(2016) Котляр, Е. А.В мясоперерабатывающей промышленности большое внимание уделяется технологиям изделий из тонкоизмельченного фарша с использованием эмульсий на основе растительных или животных белков, а также жирового сырья, которое нельзя ввести в фарш в значительном количестве в свободном виде, например, купажированные растительные масла. Применение белково-жировых эмульсий является гарантированным средством предупреждения потерь влаги при тепловой обработке. Для снижения калорийности мясных изделий предлагается добавлять в количестве 30% эмульсию типа масло/вода, содержащую животный белок и купажированные растительные масла вместо жира или жирной свинины.
- ДокументУдосконалення технології виробництва сиру «Осципек» за допомогою методів сенсорного аналізу(ОНТУ, кафедра технології вина та сенсорного аналізу, 2021) Свінціцький, Р.Свінціцький Ростислав Вадимович «Удосконалення технології виробни-цтва сиру «Осципек» за допомогою методів сенсорного аналізу», науковий керівник, д.с.г.н , доцент Каменева Наталя Валеріївна. Кваліфікаційна робота викладена на 88 сторінках, вона містить 6 розді-лів, 19 слайдів ілюстративного матеріалу, 8 таблиць, 13 рисунків, список ви-користаної літератури з 46 найменувань та 7 додатків. Метою дипломної роботи є удосконалення технології виробництва сиру «Осципек». Для досягнення поставленої мети треба вирішити наступні за-вдання: вивчити історію та сучасний стан виробництва сиру «Осципек»; про-аналізувати ситуації щодо виробництва продукту на ринку; оглянути норма-тивні документації, щодо вимог органолептичних показників продукту та ви-бір методів дослідження; проаналізувати технології виробництва продукту; розробити протоколи та формування робочої панелі дослідження; провести дослідження та статистичну обробку результатів, удосконалити технологію виробництва продукту за допомогою методів сенсорного аналізу; розраху-вати іноваційний б’юджет. Одержанні результати можуть бути використані в подальшому техноло-гічному процесі виготовлення сиру «Осципек» та розвитку традиційного си-роваріння на території України.
- ДокументКонкурентоспроможність підприємства та шляхи її підвищення на ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика»(ОНАХТ, кафедра економіки промисловості, 2021) Шинкаренко, МихайлоМетою виконання роботи є визначення факторів підвищення конкурентоспроможності підприємства ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика». Об’єктом аналізу, узагальнень і дослідження виступає виробничо-господарська діяльність «Запорізької кондитерської фабрики» Предметом дослідження є фактори, що впливають на конкурентоспроможність. Завданням роботи передбачено вивчення теоретичних і практичних аспектів сутності конкурентоспроможності підприємства, факторів, що впливають на неї, показників, що використовуються для розрахунку конкурентоспроможності, провести огляд існуючих методик визначення конкурентоспроможності підприємств. А також провести аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, виявити напрямки щодо підвищення ефективності його діяльності та запропонувати пропозиції щодо покращення роботи підприємства, провести відповідні економічні розрахунки. За результатами роботи, були сформульовані висновки, щодо економічного стану ПрАТ «Запорізька кондитерська фабрика» та впливу запропонованого заходу на підвищення основних показників роботи підприємства, а також на підвищення конкурентоспроможності підприємства. Одержані результати можуть бути використанні на підприємстві як заходи по вдосконаленню його роботи.
- Документ«Розробка технології виробництва цільном’язових продуктів з яловичини з використанням функціональної добавки на основі суміші рослинного та тваринного білка»(ОНАХТ, кафедра технології м'яса, риби і морепродуктів, 2021) Григораш, Іван ВасильовичМетою представленої роботи є розробка технології виробни- цтва білкової добавки тваринного походження. Для досягнення цієї мети були поставлені такі завдання: - на основі аналізу інформаційних джерел обґрунтувати вибір вторинної сировини переробки птахівництва як джерело білку; - дослідити функціонально – технологічні властивості білкової добавки; - провести підбір співвідношення для розробки компле- ксної добавки на основі тваринних та рослинних білків; - дослідити вплив розробленої комплексної добавки на біологічну цін- ність виробів з яловичини; - розрахувати економічну ефективність використання технології отримання білкової добавки тваринного походження. Спроектовано цех з виробництва виробів з яловичини для впровадження розробленої технології та асортименту. Розроблено техніко-економічне об- ґрунтування доцільності та ефективності розробленої інноваційної технології та будівництва цеху.
- ДокументПроект гриль-ресторану з літнім майданчиком у Суворівському р-ні м. Одеси(ОНТУ, Кафедра технології ресторанного і оздоровчого харчування, 2021) Халілов, Шірван Шахбаз оглиАктуальність теми. Харчування – це не тільки торгівля і виробництво разом – у єдиному зв’язку з ним знаходиться і сфера обслуговування, виконання замовлень, доставка, тощо. Зміцнення матеріально – технічної бази галузі пов'язане з удосконаленням проектування, розробкою нових проектів. У більшості міст аж до сьогоднішнього дня основна маса підприємств розміщується, як правило, в центрі міста і на основних магістралях, в той час як у багатьох житлових масивах таких підприємств недостатньо. В окремих районах деяких міст не вистачає ресторанів, їдалень, кафе, закусочних. Місткість підприємств не достатня. Приготування їжі на тліючих вугіллі - історично перший, найбільш природний спосіб обробки продуктів. Все, що приготовлено в грилі, не тільки смачно, але і корисно. На відміну від смажених і навіть тушкованих, ці страви легко засвоюються організмом. Метою дипломного проекту є «Проект гриль-ресторану з літнім майданчиком у Суворівському р-ні м. Одеси» Відповідно до поставленої мети визначено наступні задачі: досконало вивчити існуючі асортименти страв, які готують на грілі; скласти меню, з додаванням фірмових страв; розрахувати сировинну відомість; скласти виробничу програму ресторану та встановити перелік виробничих цехів, які необхідно спроектувати для її забезпечення; на основі виробничої програми, провести розрахунок заготівельних та доготівельних цехів ресторану (розрахувати обладнання, чисельність працівників та площу); розробити рекомендації щодо охорони праці та техніки безпеки на підприємстві; - розрахувати показники економічної ефективності будівництва ресторану та встановлення термінів окупності проекту
- ДокументБізнес-планування у підвищенні ефективності торгівлі коньячними виробами у мережі ТОВ "Сільпо Фуд"(ОНТУ, кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі, 2021) Волк, ІлляОбгрунтовано процес бізнес-планування у сфері торгівлі, проаналізовано стан ринку коньячних виробів, ефективність торгівлі коньячними виробами у мережі ТОВ "Сільпо Фуд", розроблено бізнес-план створення спеціалізованого відділу торгівлі алкогольними виробами
- ДокументУдосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу(ОНТУ, кафедра технології вина та сенсорного аналізу, 2021) Дубцова, СвітланаДубцова Світлана Олександрівна «Удосконалення технології білих сухих вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу», науковий керівник, д.т.н., Каменева Наталія Валеріївна . Кваліфікаційна робота складається з 106 сторінок друкованого тексту, вона містить 6 розділів, 15 слайдів ілюстративного матеріалу, 17 таблиць, 3 рисунків, список використаної літератури з 29 найменувань та 3 додатків. Закарпаття – лідер з виробництва вина в Україні, зараз нараховується близько 150 виноробів (в основному крафтових). Має 12 агрокліматичних зон і великий потенціал для виготовлення саме якісних білих українських вин. В умовах. коли збільшується кількість прихильників українського вина, та збільшується доля загального об’єму виробництва і білих сухих вин, дуже важливо слідкувати за якістю продукції, особливо в умовах, коли сама виноробна галузь в Україні тільки розвивається, але вже зараз є дуже конкурентною. Метою роботи є удосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу. У роботі надана історія та сучасний стан виробництва білих сухих столових вин Закарпаття; аналіз стану ринку щодо виробництва білих сухих вин Закарпаття; огляд нормативної документації, що регулює вимоги до органолептичних показників білих сухих вин; аналіз технології виробництва білих сухих вин; розробка протоколу та формування робочої панелі для дослідження; результати дослідження та обробка результатів; удосконалена технологія виробництва білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу. Розраховано інноваційний бюджет з удосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття. Для удосконалення вина запропоновано контроль у ході виробництва на всіх етапах, дотримання норм виробничої гігієни, рекомендації з використання бочки при витримці білих сухих вин .
- ДокументТЕХНОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ЧІПСІВ «ЛЮКС» ТА АУДИТ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА «КРАФТ ФУДЗ УКРАЇНА(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) Рекши, Любов МихайлівнаВведення в сучасні харчові технології останніх розробок і досягнень хімії і мікробіології призводять до створення все нових харчових добавок і продуктів небезпечних для здоров'я людини. Для забезпечення безпеки харчових продуктів приймаються закони, проводяться форуми по забезпеченню продовольчої безпеки, створена і активно впроваджується по всьому світу система аналізу небезпек по критичним контрольним точкам (НАССР), за допомогою якої здійснюється моніторинг критичних точок, на яких велика ймовірність виникнення шлюбу або відхилень від виробничих стандартів. Прийнятий Закон України ""Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"" направлений на об'єднання законодавства України із законодавством ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення високого рівня захисту здоров'я людей та інтересів споживачів, а також створення прозорих умов ведення господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів. Мета даного дослідження передбачає проведення технологічної експертизи картопляних чіпсів «Люкс», встановлення їх складу сучасними аналітичними методами, а також аналізу фінансово- економічної діяльності підприємства «Крафт Фудз Україна». Для реалізації цієї мети в роботі визначено вирішення таких завдань: - провести аналіз потенційно небезпечних факторів технології виробництва картопляних чіпсів «Люкс»; - визначити вміст поживних речовин; - адаптувати методику визначення глутамату натрію в картопляних чіпсах методом тонкошарової хроматографії з люмінесцентним проявленням; - провести аналіз фінансово - економічної діяльності підприємства «Крафт Фудз Україна».
- ДокументПроектування ковбасного цеху потужністю з розробкою шприцювального, термічного та пакувального відділень для ТОВ Одесспродкомплекс в Одеській області.(ОНАХТ, кафедра технології м'яса, риби і морепродуктів, 2021) Залізняк, Анастасія АнатолівнаПредставлено дипломний проект виконано в повному об'ємі на …сторінках друкарського тексту розрахунково-пояснювальної записки і 7 листах графічного матеріалу. У проекті наведений аналіз сировинної зони, визначена змінна потужність цеху. На підставі обґрунтованої потужності вибраний асортимент продукції. Розрахована потрібна кількість основної і допоміжної сировини, допоміжних матеріалів. Логічно обґрунтований вибір нового сучасного технологічного устаткування, розрахована його потрібна кількість. Планується випуск широкого асортименту ковбас за всіма групами, будуть введені в виробництво напівкопчені та варено-копчені ковбаси. Охарактеризовані вимоги до сировини і готової продукції відповідно до нормативно-технічної документації. Розрахована кількість основних і допоміжних робітників. Розраховані площі виробничих приміщень відповідно до збільшеної потужності і скомпоновані у виробничий корпус. Приведена схема контролю основної і допоміжної сировини, допоміжних матеріалів по ходу виробництва. Розраховані потреби цеху в холодній і гарячій воді, парі, електроенергії. Охарактеризований промисловий майданчик, розраховані площі будівель і споруд на генеральному плані підприємства.
- ДокументПроект загальнодоступної їдальні у м. Лубни Полтавської обл.(ОНТУ, Кафедра технології ресторанного і оздоровчого харчування, 2021) Анточ, ДмитроМода на здоровий спосіб життя потрохи докотилася і до України. Принаймні в Києві за останні роки почали активно відкриватися різноманітні кафе та магазини для тих, хто перейшов на рослинну їжу. Сучасний спосіб життя, сидяча робота, і невідомість того, що ми насправді їмо – краща пропаганда здорового способу життя. За словами дієтологів, це логічний наслідок ситуації в світі, за якої з 84 найбільш поширених захворювань більше третини пов’язані з неправильним харчуванням. Мода на натуральність потрохи докотилась і до України. В Києві та Львові поступово відкриваються вегетаріанські кафе і навіть фаст-фуди. Тут замість м'ясної котлети в гамбургер кладуть овочі, а в рол – помідори та сир фета. З чого почати в першу чергу потрібно визначитися з приміщенням. Потрібно враховувати, що виручка їдальні, особливо в перший час, може не покривати високої орендної плати, тому є сенс ставити не на місце розташування, а на поєднання ціна-якість. Щодо інтер’єру, то вважається, що в таких закладах найбільш гармонійно поєднуватимуться натуральні матеріали: дерево, камінь, текстиль. Устаткування кухні та складу не сильно відрізняється від будь-якого іншого ресторанного господарства. Але варто врахувати більшу кількість свіжих овочів у меню, тому необхідно запастися і великою, у порівнянні з традиційним кафе, кількістю холодильників для зберігання овочів і вакуумними упаковками. Стратегія даного проекту полягає у ідентифікації і освоєнні власної ніші на ринку підприємств ресторанного господарства. Це дозволить визначити коло партнерів, вести моніторинг та створити клієнтську базу. Для цього планується використовувати розсилання рекламних оголошень всіма доступними способами, створення та підтримка іміджу підприємства з високим рівнем корпоративної культури, розміщення рекламного продукту на телебаченні, радіо у друкованих засобах масової інформації, в тому числі спеціалізованих періодичних виданнях. Одним із пріоритетних напрямків формування конкурентних переваг в даному проекті загальнодоступної їдальні буде боротьба за кількість покупців та впізнаваність торгової марки. Наявність вдалого бренду допоможе не тільки збільшити ефективність взаємодії з клієнтами, рекламодавцями, постачальниками та інвесторами, але і збільшити кредит довіри потенційних клієнтів. Також буде розроблена гнучка система ціноутворення в залежності від обсягів та частоти покупок, що забезпечить постійних споживачів. Отже, загальнодоступна їдальня повинно забезпечити стабільне зростання частки ринку, та підтримувати відмінну ділову репутацію Метою дипломного проекту є створення проекту загальнодоступної їдальні. Завдання роботи: 1. Розробити концепцію проекту та розробити меню відповідно до тематики закладу. 2. Скласти виробничу програму загальнодоступної їдальні і встановити перелік виробничих цехів, які необхідно спроектувати для її забезпечення. 3. Провести розрахунок заготівельних та доготівельних цехів закладу, беручи за основу виробничу програму (розрахувати обладнання, чисельність працівників та площу); 4. Розробити рекомендації щодо охорони праці та техніки безпеки на підприємстві. 5. Розрахувати показники економічної ефективності проекту загальнодоступної їдальні й встановити рівень рентабельності, середній чек закладу та термін окупності проекту.
- ДокументРозробка стратегії диверсифікації ПП «Хаджибей - 2005»(ОНТУ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) БРИЖАК, АЛІНАЗростання темпів науково-технічного прогресу, збільшення конкуренції на ринку, глобалізація економіки в світі та її зміни що до кризових явищ приводить до пошуку нових шляхів зниження кон'юнктурних коливань ризиків і підвищення конкурентоспроможності компаній. В цих умовах організаціям приходиться майже завжди розраховувати на власні сили, находячи вихід з цих проблем за рахунок зменшення витрат, ризиків та збільшення поля діяльності в сторону більшого і стабільнішого попиту. Диверсифікація виробництва є одним із способів втілення в життя все вищесказане, а саме як спосіб покращення і оновлення асортименту виробництва, зменшення залежності фірми від вузької товарної номенклатури, сприяння в інноваційній діяльності підприємства. Розгляду проблем диверсифікації діяльності підприємств, які працюють у сфері інформаційного забезпечення транспортних послуг не приділяється належної уваги. В той же час необхідним стає удосконалення різноманітних механізмів посилення конкурентних переваг таких підприємств та пошук нових підходів для їх забезпечення стратегічними інструментами, які б дозволяли досягати поставлених цілей в умовах нестабільності та швидко змінюваного середовища. Таким чином, незважаючи на значну зацікавленість вчених та дослідників до зазначеної проблематики протягом останнього часу, деякі аспекти залишаються недостатньо опрацьованими, потребують вдосконалення та подальшого дослідження.
- ДокументБудівництво круп'яного заводу з переробки зерна рису у продукти швидкого приготування(ОНАХТ, кафедра технології переробки зерна, 2021) Пєткова, НадіяАктуальність теми Продуктами переробки рису в Україні є: крупа рисова шліфована, рис подрібнений шліфований, у невеликій кількості виробляють борошно рисове для дитячого харчування пластівці, крохмаль тощо. Однак, при переробці на круп’яних заводах вітчизняного рису за традиційною схемою фактичний вихід крупи складає дещо менше базисного. Відносно менші показники пояснюються наявністю складних механічних операцій з видалення жорстких поверхневих плівок та високою здатністю рису до тріщинуватості, яка в процесі цієї обробки призводить до утворення великої кількості подрібненого ядра, яке є менш цінним продуктом в порівнянні з цілою крупою. Сьогодні передові підприємства для збільшення виходу круп із цілого ядра застосовують процес воднотеплової обробки зерна, який полягає у зволоженні, пропарюванні, сушінні та охолодженні зерна. Дипломна робота складається із вступу, змісту, 7 розділів, висновків, списку використаної літератури та креслень (6 листів формату А1)
- ДокументРозроблення процедур управління невідповідностями виробництва меду натурального акацієвого монофлорного ТМ «Вулик Selected honey»(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) Прілєпова, ІринаУ дипломному проекті надано характеристику компанії ТОВ «Inkea», описано її історію з моменту заснування до теперішнього часу, її структуру, сировинну зону і асортимент. Здійснено детальний аналіз технології виробництва товарного меду натурального акацієвого монофлорного ТМ «Вулик Selected honey» на відповідність нормативним вимогам. Наведено схему технохімічного контролю процесу перероблення меду. У результаті аналізу визначено етапи технологічного процесу, на яких можливе виникнення дефектів і здійснення фальсифікації, запропоновано методи їх виявлення та способи попередження. Наведено вимоги до якості та безпечності меду відповідно до чинної нормативної документації, методи контролю показників якості та безпечності. Здійснено ідентифікацію й аналіз небезпечних чинників технології перероблення меду, визначено суттєві небезпечні чинники, встановлено заходи керування ними для запобігання або усунення, чи зниження їх до прийнятного рівня з розроблення плану НАССР і операційних програм передумов. Запропоновано заходи з охорони праці та охорони навколишнього середовища при переробленні.
- ДокументРозробка стратегічних напрямків розвитку виноробних підприємств(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) РУСЕЦЬКА, АНАСТАСІЯМетою роботи є розробка стратегічних напрямів розвитку виноробних підприємств та визначення їх ефективності. Об’єктом дослідження є процес формування та реалізації стратегії розвитку виноробних підприємств. Предметом дипломного дослідження є – вивчення теоретичних та методологічних аспектів розробки стратегії розвитку та практичні навики її реалізації на підприємстві ТОВ «ПТК Шабо». Методи дослідження. Для проведення досліджень в дипломній роботі були використанні наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних вчених в розробці та впроваджені стратегій розвитку на підприємстві. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, метод аналізу результатів, системний метод, метод динаміки, методи PEST та SWOT- аналізу. Кваліфікаційна робота містить 96 сторінок, 18 таблиць, 16 рисунка, 6 формул, 2 додатків. Перелік посилань нараховує 56 найменування.
- Документ«Облік і аудит кредиторської заборгованості на ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод»(ОНАХТ, кафедра цифрових технологій фінансових операцій, 2021) Рашкован, ТетянаАНОТАЦІЯ випускної роботи на тему: «Облік і аудит кредиторської заборгованості на ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод». У випускній роботі розглянуто теоретичні основи обліку кредиторської забор-гованості, фінансово-економічний аналіз діяльності підприємства та на його основі запропоновані заходи щодо покращення стану розрахунків з кредиторами, розкрито принципи ведення бухгалтерського обліку підприємства та обліку кредиторської за-боргованості на ньому. В першому розділі визначено економічну сутність та основи обліку кредитор-ської заборгованості підприємства, характеристика бухгалтерського обліку госпо-дарських операцій. В другому розділі надається техніко-економічна характеристика та проведено фінансово – економічний аналіз діяльності ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод» за 2018 – 2019 рр., з поглибленим аналізом складу, структури та динаміки кредиторської заборгованості підприємства. В третьому розділі розкривається стан бухгалтерського обліку на підприємстві та обліку кредиторської заборгованості на ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод». Висновки вказують на результати проведеного дослідження з питань організа-ції і методики обліку та аналізу кредиторської заборгованості на ПрАТ «Виробниче об’єднання «Одеський консервний завод» та рекомендації, щодо удосконалення бух-галтерського обліку кредиторської заборгованості на досліджуваному підприємстві. Випускна робота містить: - текстової частини - 67 стор. - таблиць - 11 - рисунків - 2 - додатків - 3
- ДокументПроектування м’ясожирового корпусу з розробкою забійного цеху по переробці свиней для ТОВ «Гаврилівка» в Одеській області.(ОНАХТ, кафедра цифрових технологій фінансових операцій, 2021) Погончук, Максим РуслановичУ проекті проведено аналіз сировинної зони, визначена проектована потужність забійного цеху. Розраховано потрібну кількість основної і допоміжної сировини, допоміжних матеріалів. Логічно обґрунтований вибір нового сучасного технологічного обладнання, установлена лінія фірми PEK-MON (Польща) по переробці свиней. Обрана технологічна схема забою і переробки свиней в шкурі. Охарактеризовано вимоги до сировини та готової продукції відповідно до нормативно-технічною документацією. Розраховано кількість основних і допоміжних робітників. Розраховані площі виробничих приміщень і скомпоновані у виробничий корпус. Наведено схему контролю основної і допоміжної сировини, допоміжних матеріалів по ходу виробництва. Розраховані потреби цеху в холодній і гарячій воді, парі, електроенергії. Охарактеризований промисловий майданчик, розраховані площі будівель і споруд на генеральному плані підприємства. Охарактеризовано заходи з охорони праці та екологічна безпека на підприємстві. Розраховані основні техніко-економічні показники проекту.
- Документ«Оцінка економічного потенціалу пивоварних підприємств»(ОНАХТ, кафедра економіки промисловості, 2021) Ролевич, Д.С.Метою виконання роботи є дослідження теоретичних засад виміру та оцінки економічного потенціалу, методичних підходів до оцінки економічного потенціалу підприємства, а також розробка напрямів підвищення ефективності використання економічного потенціалу пивоварних підприємств. Об’єктом дослідження є оцінка економічного потенціалу підприємств. Завдання роботи: 1. Вивчити досвід, спроби вирішення поставленої економічної проблеми, які представлені в сучасній економічній літературі. 2. Дослідити підходи до оцінки економічного потенціалу підприємства. 3. Здійснити діагностику зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємств пивоварної галузі України. 4. Здійснити аналіз показників основних складових елементів економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі 5. Запропонувати напрями підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі. Предметом КРМ є теоретико-методологічні, організаційні та практичні основи оцінки економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі
- ДокументРозвиток підприємницької діяльності кафе "Сумоїст" ФОП "Венгер Мирослава" у сфері індустрії харчування(ОНТУ, кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі, 2021) Ковчак, Євгенобгрунтовано методичні засади бізнес-планування у сфері індустрії харчування, проаналізовано стан підприємницької діяльності ФОП - кафе "Сумоїст", розроблено бізнес-план розвитку підприємницької діяльності на основі реконструкції кафе
- ДокументУдосконалення поводження з виробничими відходами підприємства ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод»(ОНТУ, Теплофізики та прикладної екоології, 2021) Червона, Вікторія"Кваліфікаційна робота: 99 с., 61 таблиця, 15 рисунків, 51 джерело. Об’єкт розробки: система поводження з виробничими відходами на підприємстві ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод». Мета роботи: удосконалення поводження з виробничими відходами підприємства ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод» Виконано аналіз проблем поводження з відходами в Україні, поняття та класифікації відходів в Україні, відходів елеваторної промисловості та олійно-жирової промисловості. Виконано аналіз нормативно-правового забезпечення поводження з відходами в Україні. Виконано аналіз діяльності ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» у розрізі утворення різноманітних відходів. Виконано аналіз проблеми виробничих відходів у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД», поводження з виробничими відходами у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод». Виконано аналіз діяльності ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» у сфері охорони навколишнього середовища, промислової безпеки та охорони праці. На основі проведеного аналізу розроблено пропопозиції щодо покращення використання відходів у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» на основі переходу до безвідходного виробництва шляхом ефективного та раціонального використання вторинної сировини. Проведено розрахунки категорії небезпеки ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод», еколого-економічні розрахунки природоохоронних заходів — впровадження аспіраційної системи для уловлювання пилу з використанням циклонів ЦН-15У у ЦПСтаВГП, визначенні класи небезпеки основних відходів основного та допоміжного виробництв підприємства."
- ДокументУправління ефективністю ПАТ «Південна винокурня» та обґрунтування напрямів її підвищення(ОНАХТ, кафедра економіки промисловості, 2021) Горбель, ІринаМетою роботи є дослідження питань ефективності виробництва, виачення теоретичних та методичних підходів до її оцінки та розробка напрямів підвищення на прикл аді підприємства виноробної галузі харчової промисловості України. Об’єктом дослідження є процеси управління ефективністю ПАТ «Південна винокурня». Для проведення дослідження залучені статистичні дані, звітні дані підприємства, закони України, інші нормативні матеріали, а також матеріали електронних сайтів.зн