Патенти на корисну модель (Utility model patents)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Патенти на корисну модель (Utility model patents) за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 1133
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ100017 Спосіб автоматичного управління процесом екстракції червоного вина(2015) Муратов, В. Г.; Бевз, Б. А.1. Спосіб автоматичного управління процесом екстракції червоного вина, який включає вимірювання та регулювання температури в екстракторі шляхом зміни витрат охолоджуючого теплоносія в охолоджувальну сорочку екстрактора, який відрізняється тим, що додатково вимірюють поточне значення керуючої дії регулятора температури вина в екстракторі, результат цього вимірювання перетворюють в корегуючий сигнал, який є прогнозованим значенням змінення температури вина в екстракторі на час запізнення наперед, викликаного зміною керуючої дії, і на величину корегуючого сигналу змінюють вхідний сигнал регулятора температури. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що додатково вимірюють поточне значення тиску охолоджуючого теплоносія, результат цього вимірювання перетворюють в корегуючий сигнал, таким чином, щоб температура в екстракторі не залежала від змін тиску охолоджуючого теплоносія, і на величину корегуючого сигналу змінюють вхідний сигнал регулятора температури вина в екстракторі.
- Документ100022 Спосіб активування хлібопекарських пресованих дріжджів(2015) Гардаушенко, Г. М.; Лебеденко, Т. Є.; Кожевнікова, В. О.1. Спосіб активування хлібопекарських пресованих дріжджів, що включає приготування живильного середовища шляхом змішування борошна пшеничного вищого ґатунку з активуючою добавкою, внесення в живильне середовище подрібнених пресованих хлібопекарських дріжджів, перемішування отриманої суміші і наступну витримку, який відрізняється тим, що як активуючу добавку використовують водний екстракт глоду, а процес здійснюють при співвідношенні борошно пшеничне вищого ґатунку: екстракт глоду: пресовані дріжджі, рівному (2-3):(7-9):1 відповідно. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що екстракт глоду готують шляхом замочування у воді подрібнених плодів протягом 55-65 хвилин при температурі 22-26 °C та екстрагування протягом 30 хвилин при 98-102 °C.
- Документ100051 Спосіб автоматичного управління процесом випічки печива(2015) Щукіна, В. В.; Воінова, С. О.; Жигайло, О. М.Спосіб автоматичного управління процесом випічки печива, що включає вимірювання та стабілізацію на заданому рівні температури у пекарній камері шляхом зміни подачі газу в пальник топкової камери, який відрізняється тим, що додатково вимірюють та стабілізують температуру топкових газів на виході з топкової камери за рахунок зміни подачі газу, а задане значення її стабілізації встановлюють таким, щоб температура в пекарній камері дорівнювала би її заданому значенню.
- Документ100052 Спосіб автоматичного управління процесом нагрівання води для системи опалення(2015) Андронюк, С. В.; Дец, Д. В.Спосіб автоматичного управління процесом нагрівання води для системи опалення, що включає вимірювання та стабілізацію температури води на виході котлоагрегату на заданому рівні за рахунок змінення витрати палива, який відрізняється тим, що додатково вимірюють температуру повітря навколишнього середовища, та пропорційно її зміненню, з урахуванням динаміки її дії на температуру води, додатково змінюють витрати газу, що подається до топки котлоагрегату.
- Документ100195 Спосіб одержання води з атмосферного повітря(2015) Василів, О. Б.; Тітлов, О. С.; Осадчук, Є. О.Спосіб одержання води з атмосферного повітря, що включає організацію природної циркуляції атмосферного повітря за рахунок створення різниці густин повітряного потоку шляхом одночасного нагрівання однієї частини сонячним тепловим випромінюванням та охолодження другої його частини нижче температури точки роси з частковою конденсацією пари води та відведенням конденсату, який відрізняється тим, що сонячне теплове випромінювання концентрують і спрямовують в генератор абсорбційного холодильного агрегату, нагрівання повітряного потоку здійснюють за рахунок підведення тепла від поверхні абсорбера і конденсатора абсорбційного холодильного агрегату, охолодження атмосферного повітря нижче температури точки роси з одночасною конденсацією пари води виконують шляхом відведення тепла до поверхні випарника абсорбційного холодильного агрегату, при цьому осушене і охолоджене повітря після випарника подають для нагрівання послідовно - спочатку на абсорбер, а потім на конденсатор.
- Документ100304 Тиристорний регулятор напруги для електропривода герметичного компресора(2015) Букарос, А. Ю.; Букарос, В. М.; Ромчук, М. О.Тиристорний регулятор напруги для електропривода герметичного компресора, що містить сполучені між собою тиристорний комутатор, виконаний на однофазному, керованому тиристорному ключі з двобічною провідністю, і систему імпульсно-фазового керування тиристорами, що формує імпульси з кутом включення тиристора, який відрізняється тим, що система імпульсно-фазового керування, містить пристрій синхронізації, керований генератор, цифровий інтегратор, формувач імпульсів, екстремальний регулятор струму та датчик струму, при цьому вихід пристрою синхронізації сполучений з першим входом цифрового інтегратора, перший вихід якого сполучений з першим входом формувача імпульсів, вихід датчика струму сполучений з входом екстремального регулятора струму, вихід якого сполучений з входом керованого генератора, вихід якого сполучений з другим входом цифрового інтегратора, другий вихід якого сполучений з другим входом формувача імпульсів, перший вихід формувача імпульсів сполучений з першим тиристором, а другий вихід формувача імпульсів сполучений з другим тиристором тиристорного комутатора.
- Документ100447 Спосіб зберігання сільськогосподарських харчових продуктів або сировини(2015) Томчик, О. М.; Савін, С. М.; Кочетов, В. П.1. Спосіб зберігання сільськогосподарських харчових продуктів або сировини, що передбачає охолодження тари з полімерного матеріалу, з подвійними стінками, в зазорі між якими розташоване рідке середовище з високою тепловою інерційністю, до температури, що відповідає параметрам технологічного регламенту зберігання сільськогосподарських харчових продуктів або сировини, розміщення в ній попередньо охолодженого продукту або сировини, закладання продукту або сировини у тарі в камеру, що охолоджується, який відрізняється тим, що як рідке середовище з високою тепловою інерційністю використовують багатоатомні спирти та їх водяні розчини. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як багатоатомні спирти використовують гліцерин або продукти термічної олігомерізації гліцерину, або пропіленгліколь. 3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як водяні розчини багатоатомних спиртів використовують водяні розчини гліцерину або водяні розчини продуктів термічної олігомерізації гліцерину, або водяні розчини пропіленгліколю.
- Документ100448 Стояковий піддон для сільськогосподарських харчових продуктів або сировини(2015) Томчик, О. М.; Савін, С. М.; Кочетов, В. П.1. Стояковий піддон для сільськогосподарських харчових продуктів або сировини, який містить вантажну платформу, опорний стояковий каркас та знімні елементи, який відрізняється тим, що знімні елементи з полімерного матеріалу установлені по периметру та зверху опорного стоякового каркасу, кожен з яких складається з чотирьох бокових, верхньої і нижньої поверхонь, простір між якими заповнений рідким середовищем з високою тепловою інерційністю, температура якого відповідає параметрам технологічного регламенту зберігання сільськогосподарських харчових продуктів або сировини, та має кріплення для з'єднання з опорним стояковим каркасом. 2. Стояковий піддон для сільськогосподарських харчових продуктів або сировини за п. 1, який відрізняється тим, що як рідке середовище з високою тепловою інерційністю використовують воду або водяні розчини солей, або незамерзаючу воду у капілярних трубках, або багатоатомні спирти, або водяні розчини багатоатомних спиртів.
- Документ100493 Спосіб приготування збагаченої питної води для сільськогосподарської птиці(2015) Єгоров, Б. В.; Кузьменко, Ю. Я.Спосіб приготування збагаченої питної води для сільськогосподарської птиці, що включає введення в питну воду біологічно активних речовин і наступне перемішування отриманої суміші, який відрізняється тим, що в питну воду вводять метіонін, ронозим VP і культуральну рідину.
- Документ100637 Спосіб одержання глікопептидного продукту із клітинних стінок бактерій(2015) Черно, Н. К.; Капустян, А. І.1. Спосіб одержання глікопептидного продукту із клітинних стінок бактерій, що включає руйнування клітинних стінок бактеріальної маси Lactobacillus acidophilus лізоцимом та трипсином і виділення цільового продукту, який відрізняється тим, що суспензію бактерій Lactobacillus acidophilus кип'ятять протягом 30-60 хв, після чого охолоджують і проводять ферментативний гідроліз композицією, яка містить 0,1-0,5 %-ві розчини лізоциму і трипсину протягом 3-24 год. при рН 4,5-7,5, по завершенні ферментативного гідролізу розчинну фазу ферментолізату відділяють від нерозчинної фази і обидві фази ферментолізату піддають конвективному сушінню. 2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що ферментативний гідроліз проводять при співвідношенні лізоциму і трипсину в композиції рівному 1:1 і масовому співвідношенні композиція ферментів:бактеріальна маса 1:(1-40). 3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що розчинну фазу ферментолізату відділяють від нерозчинної фази центрифугуванням протягом 10-15 хв при n=5-15×103 хв-1. 4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що конвективне сушіння розчинної та нерозчинної фаз ферментолізату здійснюють при 45-80 °C протягом 60-240 хв.
- Документ101334 Композиція інгредієнтів для виготовлення сирної запіканки(2015) Кушнір, Н. А.; Загоровська, І. В.; Манєва, Ц. В.; Чев’юк, М. П.; Мирошниченко, Л. І.Композиція інгредієнтів для виготовлення сирної запіканки, що містить крупу зернову, кисломолочний сир, підсолоджувач, жировий компонент, сметану, яйця курячі і ванілін, яка відрізняється тим, що вона додатково містить насіння льону і кунжуту, причому як підсолоджувач композиція містить мед, як жировий компонент - кукурудзяну олію, а як зернову крупу - кукурудзяну крупу.
- Документ101335 Суха борошняна суміш(2015) Жигунов, Д. О.; Шутенко, Є. І.; Волошенко, О. С.; Мороз, А. С.Суха борошняна суміш, що містить борошно пшеничне, борошно кукурудзяне і добавку, яка відрізняється тим, що як добавку вона містить дрібні пшеничні висівки і борошно тритикалеве.
- Документ101336 Спосіб автоматичного регулювання параметрів мікроклімату в приміщенні(2015) Муратов, В. Г.; Ананський, Д. В.Спосіб автоматичного регулювання параметрів мікроклімату в приміщенні, що передбачає вимірювання і регулювання відносної вологості повітря в приміщенні, шляхом зміни витрат води на зволоження повітря, вимірювання температури повітря на виході зонального зволожувача і в приміщенні, та вимірювання і регулювання температури в приміщенні шляхом зміни частоти обертання електродвигуна холодильного компресора, який відрізняється тим, що регулювання температури в приміщенні здійснюють одночасною зміною частоти обертання електродвигуна холодильного компресора і переміщення кватирки пропорційно значенню відхилення від заданого значення суми відхилень поточних значень температури в приміщенні і швидкості її зміни, а при зниженні вказаної суми відхилень нижче заданого значення, кватирку установлюють у вихідне положення, при цьому задане значення температури в приміщенні корегують пропорційно відхиленню поточного значення температури повітря на виході зонального зволожувача.
- Документ101346 Корм для сільськогосподарських тварин(2015) Левицький, А. П.; Селіванська, І. О.; Лапінська, А. П.; Чорниш, Т. Ю.; Ткаченко, В. І.; Новгородська, Г. В.; Шеремета, І. В.Корм для сільськогосподарських тварин, що містить борошно з вмістом флавоноїдів і комбікорм, який відрізняється тим, що він містить борошно зі шкірок грейпфруту з розміром часток 0,1…0,8 мм.
- Документ101372 Композиція інгредієнтів для приготування продукту «Швидкозаморожений овочевий салат з водоростями»(2015) Козонова, Ю. О.; Авдєєва, А. А.1. Композиція інгредієнтів для приготування продукту, що містить ламінарію і овочевий компонент, яка відрізняється тим, що додатково містить спіруліну та фукус, а як овочевий компонент - перець солодкий, горошок зелений, капусту броколі, за наступним співвідношенням вказаних компонентів, мас. %: перець солодкий 22-30 горошок зелений 12-20 капуста броколі 18,5-25 ламінарія відварена 22-30 спіруліна 3-35 фукус (порошок) 0,5-1. 2. Композиція за п. 1, яка відрізняється тим, що вона містить спіруліну у вигляді порошку в кількості 3-5 %. 3. Композиція за п. 1, яка відрізняється тим, що вона містить відварену спіруліну в кількості 25-35 %.
- Документ101423 Композиція інгредієнтів для приготування майонезу «Провансаль»(2015) Тележенко, Л. М.; Дідух, Г. В.; Капчан, В. І.Композиція інгредієнтів для приготування майонезу, що містить яєчний порошок, гірчичний порошок, цукор, сіль кухонну, 80 %-ву оцтову кислоту, білковий компонент і воду, яка відрізняється тим, що як білковий компонент містить мікропартикулят сироваткових білків.
- Документ101555 Спосіб приготування желейної солодкої страви(2015) Калугіна, І. М.; Шпаченко, Г. А.Спосіб приготування желейної солодкої страви, що передбачає нагрівання цукрового сиропу, додавання лимонної цедри, проварювання суміші протягом 2-3 хвилин, додавання підготовленого желатину, додавання лимонного соку, проціджування, розлив у форми та охолоджування, який відрізняється тим, що після проціджування суміш охолоджують до 40-45 °С та вводять порошок спіруліни і перемішують.
- Документ101572 Спосіб приготування варення(2015) Верхівкер, Я. Г.; Кучеренко, В. І.1. Спосіб приготування варення, що включає підготовку сировини, заливання її сиропом, варіння до заданого кількості сухих речовин в сиропі і фасування, який відрізняється тим, що як сировину використовують ягоди винограду або плоди сливи, або яблука, які заливають сиропом з тропічних концентрованих соків, при співвідношенні сировини і сиропу рівному 2:1, а варіння здійснюють до досягнення сухих речовин 60-63 %. 2. Спосіб за п.1, який відрізняється тим, що використовують ананасовий або гранатовий, або аронієвий концентровані соки.
- Документ101602 Концентратор сонячної енергії на основі лінзи Френеля(2015) Бошков, Л. З.; Пупков, Д. О.1. Концентратор сонячної енергії на основі лінзи Френеля, що виготовлений у вигляді плоскої рами з пазами увігнутої форми, в яких закріплені відбиваючі елементи, виконані з матеріалу, що має коефіцієнт відбиття 80…95 %, містить вертикально розташовану фокусуючу раму, у верхній частині якої закріплений фотоприймач, розташований на фокусній відстані від відбивних елементів, із захисним екраном, а нижня частина фокусуючої рами сполучена із середньою частиною лінзи Френеля. 2. Концентратор за п. 1, який відрізняється тим, що як матеріал для виготовлення відбиваючих елементів використовують аланод.
- Документ102576 Композиція інгредієнтів для приготування майонезу «Провансаль»(2015) Тележенко, Л. М.; Дідух, Г. В.; Капчан, В. І.Композиція інгредієнтів для приготування майонезу, що містить олію рафіновану дезодоровану, яєчний порошок; гірчичний порошок; цукор; сіль кухонну; 80 %-ну оцтову кислоту; білковий компонент і воду, яка відрізняється тим, що як білковий компонент вона містить мікропартикулят сироваткових білків.