G11 (133) - Галузеве машинобудування
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд G11 (133) - Галузеве машинобудування за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 48
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументДослідження елеваторів з контурним скребком(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Куроченко ВолодимирНайважливішою складовою агропромислового комплексу є зернова галузь, що визначає основу економічної безпеки країни. Зернове виробництво займає провідне місце в структурі аграрного сектору економіки України. Від рівня ефективності його розвитку залежить добробут населення, експортні можливості країни. Також Україна є одним з найбільших експортерів зерна в Європі. Є необхідність постійного підвищення ефективності галузі, запроваджувати інноваційні технології з виробництва конкурентоспроможної продукції. У зв’язку з вище наданим, є потреба розвитку транспортуючого обладнання. Актуальність теми кваліфікаційної роботі, зумовлено необхідністю розібратися в технічних можливостях обладнання даного призначення, що забезпечить зменшення витрат енергії, а також надасть можливість знайти шляхи зменшення витрат, пов'язаних з транспортуванням (перевантаженням) зернових культур. Як наслідок – покращення екологічної обстановки навколишнього середовища. Метою кваліфікаційної роботи ставили проведення розрахунків з метою визначення геометричних параметрів елеваторів (конвеєрів) з контурним скребком і наступним використанням такого типу обладнання для транспортування зернових культур. У зв’язку з чим було зроблено наступне: проведено аналіз існуючих конструкцій і технічних характеристик елеваторів (конвеєрів) з метою покращення умов роботи вузлів і деталей, а також зниження навантажень; досліджено технічні дані запропонованих розрахункових конструкцій елеваторів; зроблено висновки та наведено обґрунтування обраного напрямку проектування; надано опис можливих варіантів і конструктивно - технологічних розробок; наведено порівняльну оцінку варіантів і вибір очікуваного рішення.
- ДокументДослідження автомату для фасування в поліетиленову плівку(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Гончаренко ДмитроАктуальність теми кваліфікаційної роботи зумовлено на тому, що в наш час є велика проблема у виготовлені технологічного обладнання для фасування та пакування сипких матеріалів. Тому пропоную розробити конструкцію фасувального автомату для сипких продуктів. Саме фасувальні автомати для сипких продуктів вертикального типу набули широкого застосування у всьому світі. В конструкцію автомата введено механізм розмотування плівки. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження та розробка конструкції фасувального автомату для сипких продуктів. Для досягнення поставленої мети: - виконані розрахунки продуктивності, кінематичних та силових параметрів фасувального автомату; - виконана 3Д модель фасувального автомату; - досліджено фасувальний автомат; - виконані креслення складальних одиниць в програмі Інвентор; Кваліфікаційна робота виконана в текстовому редакторі Microsoft Word. Для проектування фасувального автомату використовувався САПР Автодеск Інвентор.
- ДокументДослідження впливу геометрії дозуючого пристрою на характеристики наповнювача для густих продуктів(ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Стемковський ДаніїлМашина напівавтоматична, марки А9-КНЄ, призначена для об'ємного дозування харчових продуктів з в'язкістю від 0,4 Па с до 8 Па с в скляні банки по ГОСТ 5717-91 місткістю від 100 см3 до 350 см3 і банки металеві круглі тип 1 по ГОСТ 5981-82 місткістю від 70 до 320 см3 (банки №№34,24,10,36,25,39,35,20,23,4,7). Номенклатура фасованих харчових продуктів: - Томатні соуси; - Фруктові та овочеві пюре; - - Томатна паста; - Овочева ікра; - Повидло і джеми в гарячому стані. Мета модернізації - зменшення металоємності, підвищення надійності, спрощення конструкції, скорочення часу обслуговування.С
- ДокументДослідження мобільних шнекових транспортерів призначених для перевантаження зерна(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Самусєв ОлегВ умовах сьогодення існує велика потреба в мобільних та компактних пристроях, що дадуть змогу зменшити час на завантаження/розвантаження вагонів типу хопер та різноманітного дорожнього транспорту. В роботі досліджено обладнання даного призначення та запропоновано оптимальну конструкцію для впровадження на виробництві. При виконанні роботи були наступні умови: установка не повинна прив’язуватись до спеціально оснащених майданчиків, а принцип роботи розвантажувача не повинен потребувати спеціальних навиків. При цьому обслуговувати його повинна мінімальна кількість робочих. Розвантаження/завантаження повинно відбуватись для будь-якого транспорту та бункеру. В процесі виконання роботи визначено оптимальні розміри розвантажувача. Пропрацьовано використання мобільних шнекових транспортерів в мобільному комплексі для завантаження вагонів. Графічно показано не тільки техничні (конструктивні) характеристики мобільної установки, а також розташування мобільного транспортеру за умов різної відстані між коліями. Таким чином визначили технічні переваги запропонованої моделі: легкість позиціонування і відсутність просипу, завдяки великому прийомному лотку зі складними стінками; для встановлення в робоче та транспортне положення використовується гідравлічний привід; універсальність, можливе використання як для розвантаження / завантаження вагонів так і для розвантаження / завантаження автомобілів; невеликі габаритні розміри та поворотний механізм шнеків дозволяють виконувати перевантажувальні операції у стислих умовах та в будь-якому зручному для під'їзду автотранспорту місці; посилене перо шнека за рахунок товщини пера; поворотний гідравлічний козирок шнека.
- ДокументДослідження режимів роботи тістомісильної машини неперервної дії з комбінованим ротором(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Мегединюк МиколаВ умовах ринкової економіки та воєнного становища України затребуваними є невеликі хлібопекарські підприємства. У зв'язку з цим дуже важливо підвищення економічності технологічного обладнання та зменшення його енерговитрат, крім того актуальною проблемою є розробка технологічного обладнання для підприємств малої потужності. Як випливає з аналізу існуючих конструкцій тістомісильних машин, за невеликим винятком, більшість було створено кілька десятків років тому і мають тривалий промисловий досвід. Проведені теоретичні дослідження дозволили, виявити у багатьох з них різні відхилення показників і недоліки робочого процесу від вимог раціонального режиму. При вдосконаленні тістомісильної машини слід обов'язково передбачати просту і зручну систему розбирання для очистки від тіста і робочої камери. У справі підвищення ефективності замісу та пластифікації, а також надійності роботи, важливе значення має хороша раціональна форма робочих органів. Метою кваліфікаційної роботи є: - застосування знань при вирішенні даної технічної задачі, а саме дослідження і удосконалення тістомісильної машини; - дослідження особливостей тістомісильних машин: опис технологічного процесу і робочих операцій, які реалізуються машиною; технічними вимогами і умовами на сировину; - опис винаходів і патентів; - зробити висновки і обґрунтування обраного напрямку дослідження і удосконалення; - зробити технічні пропозиції та аналіз виконаних дослідів та розрахунків; - виконати опис можливих варіантів і конструктивно-функціональних розробок. Провести розрахунки. Розробити графічну частину та викласти дослідну.
- ДокументДослідження спірального транспортера(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Котляр АндрійАктуальність теми кваліфікаційної роботи зумовлено на тому, що в наш час є велика проблема у виготовлені зернових пластівців, а саме проблема поверховності технологічної схеми їх виробництва та в дбайливому транспортуванні. Томув роботі запропоновано використовувати одноповерхову технологічну схему переробки зерна в пластівці з використанням у місце звичайного транспортера. Саме спіральний вібротранспортер дбайливо транспортує пластівці не допускаючи їх розпаду і в той же час виконує роль підсушувача. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження спірального вібротранспортера і модернізація технологічної схеми по виготовленню пластівців із зерна. Для досягнення поставленої мети: - досліджено спіральний транспортер; - виконано креслення в програмі Інвентор; - виконана 3D модель транспортера; - виконано розрахунки потужності і продуктивності транспортера; - запропоновано вдосконалення технологічної схеми переробки зерна. Кваліфікаційнаї робота виконана в текстовому редакторі Microsoft Word. Для проектування спірального транспортера використовувався САПР Автодеск Інвентор.
- ДокументДослідження та модернізація верстату ВМП(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Делі ІванТема випускної кваліфікаційної роботи є актуальною, оскільки у сучасних умовах зростає потреба у вдосконаленні технологічного обладнання, для забезпечення високої продуктивність, енергоефективність та зниження витрат на технічне обслуговування. ВМП – малогабаритний вальцьовий верстат з невеликою продуктивністю, що є необхідністю на багатьох технологічних потоках млинового виробництва. Основною метою роботи є дослідження та розробка вдосконаленої конструкції верстата. Для досягнення цієї мети були поставлені наступні завдання: аналіз існуючої конструкції, проведення технологічних та кінематичних розрахунків основних елементів, створення 3D-моделі та розробка комплекту складальних креслень за допомогою САПР Autodesk Inventor.
- ДокументДослідження та обґрунтування параметрів живильних пристроїв макаронного пресу(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Ящук ОлександрМакаронні вироби все більше стають звичною частиною раціону людей у всьому світі завдяки своїм поживним і харчовим якостям, терміну зберігання та простоті приготування. Однак лише завдяки безперервному технологічному розвитку виробничих процесів пасту тепер можна виробляти по всьому світу. Актуальність теми кваліфікаційної роботі, зумовлено необхідністю дослідити і обґрунтувати існуючі типи живильних пристроїв макаронних пресів. Визначити можливі способи зниження енергетичних витрат при виготовленні пасти. Метою кваліфікаційної роботи є аналіз існуючих конструкцій і технічних характеристик макаронних пресів з метою поліпшення умов роботи живильних пристроїв, а отже, збільшення терміну експлуатації машини, що в свою чергу дозволить поліпшити економічні показники її використання. У зв’язку з чим було зроблено наступне: - досліджено властивості сировини, а також зроблені висновки і обґрунтування обраного напрямку проектування; - надано опис можливих варіантів і конструктивно - технологічних розробок; - в роботі наведено порівняльну оцінку варіантів і вибір очікуваного рішення.
- ДокументДослідження та обґрунтування параметрів рукавних фільтрів циліндричного типу(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Мітрієв МиколаВ даній роботі розглянуто існуючі види рукавних фільтрів циліндричного типу, а також поточний стан промисловості та перспективи розвитку даного обладнання. Після проведення аналізу зроблено висновок, що на даний час питання удосконалення існуючих, розробки і впровадження нового обладнання даного призначення у промисловість є необхідним. В роботі наведено технічні вимоги та умови для сировини та готового продукту, а також зроблені висновки щодо вимог до обладнання, враховуючи характеристики продукту. Пошук патентів і винаходів стосувався цієї теми. Було виявлено, що рукавні фільтри, мають переваги і недоліки, але є важливим обладнанням, яке застосовується на підприємствах зернопереробної галузі і не тільки. Спектр застосування є дуже широким. Проведено розрахунки, а також експериментальні дослідження. В результаті виконання кваліфікаційної роботи було зроблено висновки щодо загальної ефективності конструкції рукавних фільтрів циліндричного типу. При експлуатації та обслуговуванні обладнання особлива увага приділяється питанням безпечного обслуговування та охороні праці . Виконано розділ, в якому розглянуто питання автоматичного управління рукавних фільтрів і розрахунок економічної ефективності.
- ДокументДослідження та розробка дежермінатора(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Яговенко МаксимАктуальність теми кваліфікаційної роботи зумовлено на тому, що в наш час є велика проблема у виготовлені технологічного обладнання для переробки зерна кукурудзи. Тому пропоную розробити конструкцію дежермінатора. Саме дежермінатор зерна кукурудзи з повздовжніми ножами дбайливо оброблює зерно кукурудзи не допускаючи його зайвого подрібнення. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження та розробка конструкції дежермінатора кукурудзи. Для досягнення поставленої мети: - виконані розрахунки продуктивності, кінематичних та силових параметрів дежермінатора кукурудзи; - виконана 3- D модель дежермінатора кукурудзи в програмі Інвентор; - досліджено дежермінатор кукурудзи; - виконані креслення складальних одиниць в програмі Інвентор; Кваліфікаційна робота виконана в текстовому редакторі Microsoft Word. Для проектування дежермінатора кукурудзи використовувався САПР Автодеск Інвентор.
- ДокументДослідження та розробка лущильника рису(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Куршин МиколаАктуальність теми кваліфікаційної роботи зумовлено на тому, що в наш час є велика проблема у виготовлені технологічного обладнання для переробки зерна рису. Тому пропоную розробити конструкцію лущильника зерна рису. Саме лущильника зерна рису з обгумованими вальцями дбайливо оброблює зерно рису не допускаючи його подрібнення. Крім того в конструкцію машини вводим повітряний сепаратор, який буде відбирати аеродинамічно легкі оболонки. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження та розробка конструкції лущильника зерна рису. Для досягнення поставленої мети: - виконані розрахунки продуктивності, кінематичних та силових параметрів лущильника зерна рису; - виконана 3Д модель лущильника зерна рису; - досліджено лущильник зерна рису; - виконані креслення складальних одиниць в програмі Інвентор; Кваліфікаційна робота виконана в текстовому редакторі Microsoft Word. Для проектування лущильника зерна рису використовувався САПР Автодеск Інвентор.
- ДокументДослідження та розробка інноваційного обладнання для дозування сипких харчових продуків(ОНТУ, кафедра процессів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2024) Квашук Дмитро ЮрійовичДанна кваліфікаційна робота магістра присвячена розробці і впровадженню прогресивного обладнання для підготовки сольових сумішів. Проведено аналітичний огляд літератури з цієї тематики. Дано аналіз фізико-механічних характеристик речовин, що беруть участь у технологічному процесі. Розроблено апаратурно-технологічну схему лінії виробництва сольових сумішів. Розглянуто питання безпеки та екологічності проєкту. Розглянуто ефективність проведеного дослідження. Зроблено висновки щодо виконаної роботи.
- ДокументДослідження та удосконалення реверсивної зернодробарки(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Янчев ПетроНа базі реверсивної зернодробарки спроектована дробарка зі зміненими технологічними параметрами. Розроблено ротор з регульованим діаметром підвісу молотків та вдосконалено живильник. Розроблено робочі креслення деталей спроектованих механізмів та технологічний процес виготовлення зубчастого колеса, схема автоматичної лінії зернової сировини, технічні та організаційні заходи щодо безпечного обслуговування дробарки. Основні проектні рішення підтверджені технологічними, кінематичними, силовими та розрахунками на міцність. Доцільність проектування підтверджено економічними розрахунками. Кваліфікаційна робота складається із розрахунково-пояснювальної записки та графічної частини.
- ДокументДослідження та удосконалення рукавних фільтрів(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Шевченко ДмитроВ роботі розглянуто дючі види рукавних фільтрів циліндричного типу, а також поточний стан промисловості та перспективи розвитку пиловідділювачів. Після проведення літературного огляду зроблено висновок, що на даний час питання удосконалення існуючих, розробки і впровадження нового обладнання даного призначення у промисловість є актуальним. В роботі наведено технічні вимоги та умови для сировини та готового продукту, а також зроблені висновки щодо вимог до обладнання, враховуючи характеристики продукту. Пошук патентів і винаходів стосувався цієї теми. Було виявлено, що рукавні фільтри, мають переваги і недоліки, але є важливим обладнанням, яке застосовується на підприємствах зернопереробної галузі і не тільки. Спектр застосування є дуже широким. Проведено розрахунки, а також експериментальні дослідження. В результаті виконання кваліфікаційної роботи було зроблено висновки щодо загальної ефективності конструкції рукавних фільтрів циліндричного типу. При експлуатації та обслуговуванні обладнання особлива увага приділяється питанням безпечного обслуговування та охороні праці. В роботі виконано розділ, в якому розглянуто питання автоматичного управління рукавними фільтрами та розрахунок економічної ефективності.
- ДокументДослідження та ІТ-сервіс ситовіяльної машини(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2023) Штокерт МихайлоТехнологічні процеси розмелювання зерна на сучасних борошномельних заводах за своєю структурою (побудови) багатостадійні, безперервно-потокові, що характеризується поетапною побудовою, складними взаємозв'язками етапів і високою швидкістю протікання процесів. Прагнення до поліпшення якості борошна, що виготавлюється, розширенню його асортименту, кращого використання зерна та виробничих потужностей борошномельних заводів викликає необхідність постійного розвитку і вдосконалення структури технологічних процесів розмелювання зерна. Актуальність теми кваліфікаційної роботі, зумовлено необхідністю створення машини, споживання повітря якою було б максимально знижено, що забезпечить скорочення витрат енергії на опалення приміщень; а також зменшити витрати, пов'язані з очищенням повітря і, як наслідок, покращити екологічну обстановку навколишнього середовища. Метою кваліфікаційної роботи є модернізація ситовіяльної машини, що містить в своєму складі аспіраційне обладнання. Для досягнення поставленої мети: - досліджено аеродинаміку повітряних потоків в ситовіяльній машині із замкнутим циклом руху повітря з метою ліквідації недоліків; - виконано критичний огляд конструкцій ситовіяльних машин, наведено їх класифікацію, розглянуто опис патентів и винаходів; - запропоновано шляхи удосконалення машини; - проведено розрахунки та порівняння з існуючим обладнанням.
- ДокументДослідження технічних характеристик сепаратора для попередньої обробки зерна(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2023) Нізовцев ОлександрАктуальність теми. Галузь хлібопродуктів України кожного дня намагається вирішувати завдання пов’язані з заготовкою, прийомом і зберіганням зерна. В подальшому – переробка його в продовольчі товари, виробництво харчових продуктів, формування, зберігання, розподілу та реалізації готової продукції. Всі перераховані функції здійснюються на підприємствах зернопереробної галузі, а саме елеваторах, млинах, крупозаводах, комбікормових заводах, і інших. Актуальність теми кваліфікаційної роботі, зумовлено необхідністю розібратися в технічних можливостях машин даного призначення, способах зниження споживання повітря, що забезпечить зменшення витрат енергії, а також знайти шляхи зменшити витрат, пов'язаних з очищенням повітря. Останнє дає можливість покращити екологічну обстановку навколишнього середовища. Метою кваліфікаційної роботи є аналіз існуючих конструкцій і технічних характеристик сепараторів з метою поліпшення умов роботи вузлів і деталей сепаратора і зниження навантажень, а отже, збільшення терміну експлуатації машини, що в свою чергу дозволить поліпшити економічні показники її використання. У зв’язки з чим було зроблено наступне: - досліджено механічні властивості зернової сировини, а також зроблені висновки і також обґрунтування обраного напрямку проектування; - надано опис можливих варіантів і конструктивно - технологічних розробок; - наведено порівняльну оцінку варіантів і вибір очікуваного рішення.
- ДокументДослідження технічних характеристик сепаратора для попередньої обробки зерна(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2024) Тьосов АртурГалузь хлібопродуктів України вирішує завдання заготовки, прийому і зберігання зерна, переробки його в продовольчі товари, виробництво харчових продуктів, формування, зберігання, розподілу та реалізації готової продукції. Всі перераховані функції здійснюються на: елеваторах, млинах, крупозаводах, комбікормових заводах, і інших підприємствах зернопереробної галузі. Актуальність теми кваліфікаційної роботи, зумовлено необхідністю створення машини, споживання повітря якою було б максимально знижено, що забезпечить скорочення витрат енергії на опалення приміщень; а також зменшити витрати, пов'язані з очищенням повітря і, як наслідок, покращити екологічну обстановку навколишнього середовища. Метою кваліфікаційної роботи є поліпшення умов роботи вузлів і деталей сепаратора і зниження навантажень, а, отже, збільшення терміну експлуатації машини, що в свою чергу дозволить поліпшити економічні показники її використання. Для досягнення поставленої мети: досліджено механічні властивості зернової сировини, а також зроблені висновки і також обґрунтування обраного напрямку проектування; надано опис можливих варіантів і конструктивно - технологічних розробок; наведено порівняльну оцінку варіантів і вибір очікуваного рішення. Всі конструктивні рішення підтверджені технологічним, кінематичним і силовим розрахунками. Також виконано розділ з безпеки обслуговування обладнання і охорони праці.
- ДокументДослідження і модернізація дискового трієра(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2022) Плісюк, ДмитроАктуальність теми Трієри широко застосовуються на зернопереробних підприємствах для очищення зерна. Аналіз конструкції трієрів показує, що найбільшого поширення набули дискові трієри та їх аналоги. Вони відрізняються простотою конструкції, але мають суттєві недоліки: -заміна зношених дисків потребує повного розбирання машини; -відсутня можливість оперативного очищення машини від піску та пилу. Також відсутні науково обґрунтовані рекомендації з найбільш раціональних режимів обробки поверхні зерна в дискових трієрах. Метою кваліфікаційної роботи є розробка такої конструкції трієра, яка дозволяє замінювати зношені диски без повної розборки машини, та очищувати робочу зону машини від піску та пилу під час роботи машини. Для досягнення поставленої мети: - виконано критичний огляд конструкцій трієрів, наведено їх класифікацію, розглянуто опис патентів и винаходів; - запропоновано нову конструкцію дискового трієру; - проведено аналіз результатів випробування дискових трієрів; - отримано нові аналітичні вирази для визначення основних параметрів дискових трієрів.
- ДокументДослідження і модернізація лущильно-шліфувальної машини(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2022) Добрін, ВадимАктуальність теми Процеси лущення та шліфування є основними при виробництві крупів, а також використовуються в комбікормовій та борошномельній промисловості. Від організації та режимів обробки поверхні зерна в певній мірі залежить якість готової продукції, та витрати енергії на підприємствах зернопереробної галузі. Аналіз конструкції лущильно-шліфувальних машин показує, що найбільшого поширення набули машини типу А1-ЗШН-3 та їх аналоги. Вони відрізняються простотою конструкції, але мають суттєві недоліки: -можливості регулювання якості обробки поверхні зерна обмежені та визначаються виключно положенням випускної засувки, яка одночасно регулює ступень обробки зерна, час його перебування в робочий зоні та продуктивність машини; -відсутня можливість оперативного регулювання швидкості обертання ротору машини, що необхідно при переробці різних видів зернових. Також відсутні науково обґрунтовані рекомендації з найбільш раціональних режимів обробки поверхні зерна в дискових лущильно-шліфувальних машинах. Метою кваліфікаційної роботи є розробка такої конструкції лущильно-шліфувальної машини, яка дозволяє додатково регулювати ступень обробки поверхні зерна незалежно від положення випускної засувки при найменших витратах енергії. Для досягнення поставленої мети: - виконано критичний огляд конструкцій лущильно-шліфувальних машин, наведено їх класифікацію, розглянуто опис патентів и винаходів; - запропоновано нову конструкцію лущильно-шліфувальної машини; - проведено аналіз результатів випробування лущильно-шліфувальної машини; - отримано нові аналітичні вирази для визначення основних параметрів дискової лущильно-шліфувальної машини; - отримані раціональні режими обробки ячменю під час лущення-шліфування в машині.
- ДокументДослідження і модернізація преса-гранулятора(ОНТУ, кафедра технологічного обладнання зернових виробництв, 2023) Зубрицький АртемВ цій роботі розглянуто існуючі види обладнання для гранулювання комбікормів, а також поточний стан промисловості та перспективи розвитку цих машин. Було зроблено висновок, що більше досліджень і впровадження цих машин у промисловість є необхідним. Наведені технічні вимоги та умови для сировини та готового продукту, а також зроблені висновки щодо вимог до машини, враховуючи характеристики продукту. У процесі виконання роботи було розглянуто існуючі конструкції пресів-грануляторів. Таким чином, прес-гранулятор Б6-ДГВ продемонстрував найкращі результати в порівнянні з іншими конструкціями, запропонованими. Пошук патентів і винаходів стосувався цієї теми. Було виявлено, що прес-гранулятор Б6-ДГВ можна модернізувати, збільшивши продуктивність за допомогою зміни конструкції матриці та роликів. Крім того, існує пропозиція заміни двох пресів-грануляторів Е8-ДГВ на один Б6-ДГВ. В результаті надано рекомендації. Технологічні, кінематичні та силові розрахунки, а також експерименти були проведені. Результатом було підвищення продуктивності машини без значних змін у її конструкції, і модернізація та подальша експлуатація машини були недорогими. В результаті дослідження було зроблено висновки щодо загальної ефективності конструкції преса-гранулятора Б6-ДГВ. При експлуатації та обслуговуванні машини особлива увага приділяється охороні труда.
- «
- 1 (current)
- 2
- 3
- »