076-Підприємництво, торгівля та біржова
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 076-Підприємництво, торгівля та біржова за Ключові слова "асортимент"
Зараз показуємо 1 - 18 з 18
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ« Аналіз асортименту та визначення якості рожевих ігристих вин брют вітчизняного та закордонного виробництва»(ОНТУ, кафедра товарознавство та митна справа, 2022) Швець, Михайло ОлександровичДипломна робота Щвець Михайла на тему: «Аналіз асортименту та визначення якості рожевих ігристих вин брют вітчизняного та закордонного виробництва» присвячена таким питанням як дослідження сучасного стану та перспектив розвитку ринку ігристих вин в Україні та в світі, вивченню споживних властивостей ігристих вин, проведенню товарознавчої оцінки якості, а також дослідженню структури асортименту рожевих ігристих вин брют вітчизняного та закордонного виробництва. Робота виконана на 69 сторінках машинописного тексту, складається зі вступу, 4 розділів, висновків до розділів, загальних висновків, списку використаних джерел – 29 найменувань, 12 таблиць, 6 рисунків.
- ДокументАналіз конкурентоспроможності темного пива, що реалізується в торговельних мережах м. Одеси та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Степаненко Дар'я ДенисівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність, товарознавство і експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса.2023р. Робота викладена на 119 сторінок, що містить 4 розділи, 15 ілюстрацій, 31 таблицю, 57 джерел в переліку посилань та 2 додатки. Об’єктом розгляду є темне пиво вітчизняного та іноземного виробництва, які користуються попитом серед населення країни. Предметом роботи є споживні властивості пива, стан споживчого пакування, відповідність маркування, нормативна документація щодо якості пива та митного оформлення. Метою кваліфікаційної роботи є визначення конкурентоспроможності пива та митного контролю при імпорті, вивчення ринку, забезпечення якості та безпеки праці на підприємствах пивоварної галузі. В першому розділі проведений аналіз сучасного стану та перспектив розвитку імпортно-експортних операцій з пивом, розглянуті чинники, що впливають на якість пива, проведена класифікація асортименту та дослідження дефектів пива та їх причин. Другий розділ присвячений об'єктам та методам досліджень. Визначені об'єкти дослідження та застосовані методи для отримання необхідних даних. Також описана методологія визначення коду темного пива ТМ "Vamberg" відповідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. Третій розділ зосереджений на товарознавчій оцінці та митному контролі при імпорті темного пива. Описано характеристику асортименту, визначення коефіцієнту глибини і широти асортименту, оцінку пакування, маркування та якості темного пива за органолептичними та фізико-хімічними показниками. Також розрахована конкурентоспроможність асортименту темного пива та розглянуті заходи нетарифного регулювання та визначення країни походження. Четвертий розділ присвячений охороні праці. Проведений аналіз потенційно небезпечних та шкідливих факторів на підприємстві, розглянуте розміщення виробничого устаткування, забезпечення нормованих показників мікроклімату, освітлення, заходи та засоби захисту працюючих від ураження електричним струмом, вимоги безпеки під час експлуатації персонального комп'ютера, пожежовибухобезпека та шляхи евакуації. У висновках сформовані основні результати дослідження та надаються рекомендації щодо покращення якості темного пива, охорони праці та забезпечення безпеки на підприємстві.
- ДокументАналіз ринку та порівняльна оцінка якості горошку зеленого консервованого, що реалізується в супермаркетах м. Одеси та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Горбуліна Олександра ОлегівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня професійна програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023 р. Робота викладена на 88 сторінках, що містить 4 розділу, 6 ілюстрацій, 15 таблиць, 49 інформаційних джерел та 2 додатка. Об’єктом розгляду є продукт "Горошок зелений консервований" вітчизняного та закордонного виробництва. Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність продукту "Горошок зелений консервований". Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності горошку зеленого консервованого, що реалізується на ринку України, і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій, проаналізовано ринок, основні чинники формування якості горошку зеленого, вивчено споживчі властивості продукту, основи технології виробництва. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність продукту, на підставі якого виявлено проблемні питання гармонізації нормативних документів та контролю якості горошку консервованого. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження. Методологія визначення коду продукту згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності У третьому розділі наведено аналіз асортименту горошку консервованого в торговельних мережах м. Одеси, товарознавча оцінка якості продукту за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізико-хімічними показниками якості. Також, наведено застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності при імпорті та визначення країни походження продукту та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці товарознавця на підприємстві роздрібної торгівлі. За результатами дослідної роботи представлені висновки та пропозиції.
- Документ«Аналіз ринку та порівняльна оцінка якості традиційної та безлактозної сметани, що реалізується в роздрібній торговельній мережі м. Одеса»(ОНТУ, кафедра товарознавство та митна справа, 2022) Толока, Аліна ОлексіївнаТема дипломної роботи - Аналіз ринку та порівняльна оцінка якості традиційної та безлактозної сметани, що реалізується в роздрібній торгівельній мережі м. Одеси. Диплом містить 63 сторінку в яких 4 розділи, 6 ілюстрацій, 17 таблиць, 21 джерело в переліку посилань. У першому розділі представлено аналіз ринку, класифікація та асортимент сметани, споживні властивості та фактори що формують якість, нормативна база. У другому розділі представлено об’єкти досліджень та методи дослідження. В третьому розділі представлено характеристика асортименту в торговельній мережі м. Одеси, дослідження пакування та маркування, розрахунок штрихового кодування, оцінка якості за органолептичними та фізико-хімічними показниками. В четвертому розділі розглянуто охорону праці та безпеку в надзвичайних ситуаціях.
- ДокументАналіз ринку і товарознавча оцінка грибів маринованих, що реалізується в торгівельних мережах м. Одеси та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Мажар Анна ВолодимирівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі» . Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023 р. Робота викладена на 87 сторінках, що містить 4 розділа, 4 ілюстрації, 19 таблиць, 41 інформаційне джерело та 1 додаток. Об’єктом розгляду є продукт "Грузді мариновані" консервованні вітчизняного та закордонного виробництва. Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність продукту "Грузді мариновані". Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності харчового продукту "Грузді мариновані", що реалізуються на ринку України і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану ринку та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості продукту "Грузді мариновані", проаналізовано ринок, вивчено склад продукту, технологія. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність продукту, на підставі якого виявлено проблемні питання гармонізації нормативних документів та контролю якості грибів маринованих. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження грибів маринованих, методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності У третьому розділі наведено аналіз структури асортименту в торговельних мережах м. Одеси, товарознавча оцінка якості грибів маринованих, за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізико-хімічними показникам якості. Також наведено застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності об’єктів дослідження при імпорті, визначення країни походження та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, заходи забезпечення безпечної евакуації персоналу під час пожежі; протипожежне водопостачання – зовнішнє і внутрішнє; категорії приміщень і будівель за вибухопожежною і пожежною небезпекою; основні причини виникнення горючого середовища і загоряння в електричному устаткуванні та інші. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументАНАЛІЗ РИНКУ І ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА МЕДУ НАТУРАЛЬНОГО, ЩО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ В ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖАХ М. ОДЕСИ ТА ОСОБЛИВОСТІ МИТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИ ПЕРЕМІЩЕННІ ЧЕРЕЗ КОРДОН УКРАЇНИ(ОНТУ, кафедра торговельного підприємництва, товарознавства та управління бізнесом, 2024) Корчмарюк Аліна ІгорівнаКваліфікаційна робота містить 81 сторінку, 20 таблиць, 6 рисунків, 3 додатка, список використаних джерел. Метою роботи є комплексний аналіз ринку, споживних властивостей меду квіткового та вивчення особливостей митного регулювання, пов'язаних з його переміщенням через кордон України. Об’єктом аналізу та дослідження є три зразки квіткового меду акацієвого різних торгових марок. Завданням роботи передбачено провести аналіз ринку меду, надати характеристику асортименту меду, виконати оцінку відповідності пакування та маркування споживчої тари, оцінити якість трьох зразків меду за органолептичними та фізико-хімічними показниками, визначити методи нетарифного регулювання, код УКТЗЕД та країну походження меду, розглянути вимоги до охорони праці на підприємствах торгівлі. За результатами роботи сформульовано висновки стосовно стану ринку меду, характеристики асортименту трьох торгових мереж міста Одеса, стану пакування, маркування та показників якості об’єктів дослідження. Ключові слова: мед, аналіз ринку, асортимент, торгівля, нетарифне регулювання, споживні властивості. Рік виконання роботи – 2023 - 2024. Рік захисту роботи – 2024.
- ДокументАсортимента структура ринку і товарознавча оцінка фруктових вин, що реалізуються в Україні та особливості нетарифного регулювання при переміщені через митний кордон України(ОНТУ,кафедра товарознавство та митна справа, 2023) Зварич ВікторіяТема кваліфікаційної роботи – Асортиментна структура ринку і товарознавча оцінка фруктових вин, що реалізуються в Україні та особливості нетарифного регулювання при переміщенні через Митний кордон України. У першому розділі проаналізовано сучасний стан ринку фруктових вин та фактори, що формують якість. У другому розділі розглянуті об’єкти та методи досліджень. Встановлено код фруктового вина згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. Третій розділ присвячений товарознавчій оцінці та митному контролю при імпорті фруктових вин. У четвертому розділі розглянуто охорону праці на підприємстві з виготовлення фруктових вин. У висновках показано структуру ринку і товарознавчу оцінку фруктових вин, що реалізуються в Україні та особливості нетарифного регулювання при переміщенні через Митний кордон України.
- ДокументЕкспертне оцінювання лікерів, що реалізуються в Україні та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Недзельська Нателла ГочаївнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі» . Одеський національний технологічний університет. Одеса.2023р. Робота викладена на 105 сторінках, що містить 4 розділа,10 ілюстрацій, 31 таблиць, 39 джерел в переліку посилань та 1 додаток. Об’єктом дослідження є динний лікер вітчизняного та закордонного виробництва. Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність динного лікеру. Метою кваліфікаційної роботи є експертна оцінка, дослідження якісних характеристик та безпечності динного лікеру, що реалізується на ринку України, і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлені основні чинники формування якості динного лікеру, проаналізовано ринок, вивчено склад лікеру. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність динного лікеру. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження динного лікеру та аналіз структури асортименту в торговельних мережах України. Було визначено код динного лікеру згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена товарознавча оцінка якості динного лікеру , за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізико-хімічними показникам якості. Проведено експертну оцінку якості органолептичних властивостей динного лікеру , що досліджуються. Також було визначено країну походження та правові засади тарифного та нетарифного регулювання. В четвертому розділі представлено охорону праці на підприємстві. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументКомплексна оцінка якості мила твердого та нетарифні заходи регулювання при їх переміщенні через митний України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Коваль Діана ОлександрівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Кваліфікаційна робота викладена на 108 сторінках, що містить 4 розділи, 8 ілюстрацій, 23 таблиці, 30 джерел в переліку посилань. Об’єктом кваліфікаційної роботи є зразки мила твердого вітчизняного та імпортного виробництва. Предметом кваліфікаційної роботи є якісні характеристики мила твердого та технічне регулювання щодо їх переміщення через митний кордон України. Метою роботи є дослідження якісних характеристик мила твердого та вивчення порядку здійснення митних формальностей при їх переміщенні через митний кордон України. У першому розділі представлені аналіз вітчизняного ринку та експортноімпортний потенціал України щодо мила твердого. Розглянуто основні чинники формування якості твердого мила, вплив компонентів на технологічний процес виробництва, сучасний асортимент у виробництві миловаріння та нормативне регулювання якості та безпечності. У другому розділі представлені об’єкти, методи та методики дослідження на основі проведеного аналізу структури асортименту, визначено код товару згідно з Українським Класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена оцінка якості відповідності маркуванням мила твердого вимогам нормативного документа та оцінено якість пакування, досліджено якість за органолептичними та фізико-хімічними показниками, визначено країну походження, розглянуто нетарифні заходи клеї при переміщенні їх через митний кордон України. Проведено комплексний аналіз якості мила твердого. Четвертий розділ містить інформацію про норми та ризики при виробництві мила, шкідливі чинники та вимоги до виробництва відносно техніки безпеки. За результатами роботи представлені висновки.
- ДокументОрганізаційно – економічне обґрунтування розвитку ТОВ «Сільпо-Фуд»(ОНАХТ, кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі, 2021) Немазенко, ЯнаАктуальність теми Більшість провідних науковців розглядають механізми формування стратегій розвитку з теоретичних та методичних підходів, ресурсного забезпечення та використання стратегічного управління й маркетингу. У наукових працях здійснюється ґрунтовний аналіз проблеми дослідження з використанням різних наукових підходів, іноземного досвіду вирішення поставлених завдань та висловлюється авторська думка щодо перспектив удосконалення механізмів реалізації стратегій розвитку. Метою дипломної роботи є дослідження організаційно – економічного обґрунтування розвитку ТОВ «Сільпо-Фуд». Для досягнення цієї мети необхідно вирішити наступні завдання: – розкрити поняття стратегії і стратегічного управління та стратегічного планування; – визначити особливості та принципи стратегічного планування; – розробити коротку характеристику всіх типів стратегій розвитку підприємства. Об’єктом дослідження є стратегія розвитку організаційно – економічної діяльності ТОВ «Сільпо». Предмет дослідження – є сукупність практичних рекомендацій щодо вибору стратегії розвитку організаційно – економічної діяльності підприємства.
- ДокументОцінювання відповідності нормативним вимогам м’ясних консервів та технічні бар’єри при експортно-імпортних операцій(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Ізотова Анастасія ВікторівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 118 сторінках, що містить 4 розділа, 7 ілюстрацій, 22 таблиці та 41 джерело в переліку посилань. Об’єктом кваліфікаційної роботи є м’ясні консерви з яловичини різних виробників. Предметом кваліфікаційної роботи є показники якості м’ясних консервів та нормативне регулювання при їх переміщенні через митний кордон України. Мета кваліфікаційної роботи присвячена контролю якості та відповідності м’ясних консерв нормативним документам. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості м’ясних консервів, представлені основні вітчизняні виробники. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність м’ясних консервів. У другому розділі представлена характеристика асортименту м’ясних консервів, асортимент в торговельних мережах України, обгрунтування вибору об’єктів дослідження, їх характеристика та методи дослідження якості та безпечності. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена оцінка повноти маркування і пакування м’ясних консервів, товарознавча оцінка за органолептичними та фізико-хімічними показниками якості. Проведено сенсорний аналіз з використанням дескрипторнопрофільного методу комплексну оцінку якості споживних властивостей м’ясних консервів, що досліджуються. Також наведено застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності об’єктів дослідження при імпорті. Визначена країна походження об’єктів дослідження та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці: забезпечення нормованих показників мікроклімату, чистоти повітря при виробництві м’ясних консервів, нормованих значень шуму, ультразвуку та інфразвуку, пожежна безпека при виробництві. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА АНАНАСІВ КОНСЕРВОВАНИХ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ У ТОРГІВЕЛЬНИХ МЕРЕЖАХ МІСТА ОДЕСИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВИЗНАЧЕННЯ КОДУ УКТЗЕД(ОНТУ, кафедра товарознавство та митна справа, 2023) Алієв ТимурАлієв Тимур Рустемович. Товарознавча оцінка ананасів консервованих, що реалізуються у торгівельних мережах міста Одеси та особливості визначення коду УКТЗЕД. Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Товарознавство та митна справа» . Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 90 сторінках, що містить 4 розділи, 17 ілюстрацій, 13 таблиць, 44 джерела в переліку посилань та 1 додатків. Об’єктом розгляду є ананаси консервовані в сиропі, в своєму соку шматочками та кільцями. Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність ананасів консервованих. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності ананасів консервованих, що реалізуються на ринку України, і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості ананасів консервованих, проаналізовано ринок, вивчено склад ананасів консервованих. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність зубних паст, на підставі якого виявлено проблемні питання гармонізації нормативних документів та контролю якості ананасів консервованих. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження ананасів консервованих та аналіз структури асортименту в торговельних мережах м. Одеси. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності У третьому розділі наведена товарознавча оцінка якості ананасів консервованих, за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізико-хімічними та мікробіологічними показникам якості. Проведено комплексну оцінку якості споживних властивостей ананасів консервованих, що досліджуються. Також наведено застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності об’єктів дослідження при імпорті/експорті Визначення країни походження об’єктів дослідження та застосування преференційних заходів Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, заходи забезпечення безпечної евакуації персоналу під час пожежі; протипожежне водопостачання – зовнішнє і внутрішнє; категорії приміщень і будівель за вибухо-пожежною і пожежною небезпекою; основні причини виникнення горючого середовища і загоряння в електричному устаткуванні та ін. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- Документ«Товарознавча оцінка згущених молочних консервів на прикладі вареного згущеного молока».(ОНТУ, кафедра товарознавство та митна справа, 2022) Пономар, Віктор ВіталійовичНа кваліфікаційну роботу бакалавра Пономаря Віктора Віталійовича на тему: «Товарознавча оцінка згущених молочних консервів на прикладі вареного згущеного молока». В роботі представлені: результати аналізу ринку згущених молочних продуктів в Україні, результати аналізу молока згущеного вареного з цукром в торговельній мережі м. Одеси, наведено результати проведеної товарознавчої оцінки зразків згущених молочних консервів вітчизняних виробників, розглянуті питання охорони праці. Робота викладена на 67 сторінках, не враховуючи додатки, включає 4 рисунки та 19 таблиць.
- ДокументТоварознавча оцінка якості гранатового нектару, що реалізується у м. Одеса та особливості визначення коду Українського класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Черватюк Катерина ВолодимирівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Товарознавство та торговельне підприємництво». Одеський національний технологічний університет. Одеса 2023р. Структура і обсяг роботи. Робота викладена на 94 сторінках комп’ютерного тексту, що складається з вступу, 4 розділів, висновків та пропозиції, списку використаних джерел із 50 найменувань. Містить 4 рисунків, 17 таблиць, та 3 додатків. Об’єктом дослідження є гранатовий нектар вітчизняного виробництва, торгових марок: «Jaffa», «Rich» та «Sandora». Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність гранатових нектарів. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження споживчих властивостей гранатового нектару, що реалізується в торговельній мережі м. Одеса та його особливості, що визначають код Українського класифікатора товарів зовнішньоекономічної діяльності. Актуальність теми. Сучасний ринок соків України характеризується широким асортиментом та різноманітністю сировини. Така ситуація обумовлює наявність фальсифікованої продукції, яка не відповідає вимогам чинної нормативної документації, зокрема безпеки. На сьогоднішній день глобалізація ринку ставить питання про гарантію якості та безпеки продукції. Серед харчових продуктів соки займають особливе місце, адже є джерелом важливих для організму людини поживних речовин. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості соків, проаналізовано ринок, вивчено склад та особливості технології виробництва соків. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність соків, на підставі якого виявлено проблемні питання гармонізації нормативних документів та контролю якості соків. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження гранатового нектару та аналіз структури асортименту в торговельних мережах України. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі розглянуто асортимент гранатового соку та нектару у торгівельних мережах м. Одеси та наведено товарознавча оцінка якості гранатового нектару, за маркуванням та пакуванням, органолептичними та фізико-хімічними показникам якості. Проведено комплексну оцінку якості споживних властивостей гранатового нектару, що досліджуються. Також наведені застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності об’єктів дослідження при експорті Визначення країни походження об’єктів дослідження та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, заходи забезпечення безпечної евакуації працівників під час пожежі; забезпечення нормованих показників мікроклімату, шуму, вібрації та освітлення; вимоги безпеки під час експлуатації ПК. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументТоварознавча оцінка якості кетчупів вітчизняного виробництва, що реалізуються у м. Одеса та особливості визначення коду УКТЗЕД(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Кіріченко Сергій ВікторовичВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Товарознавство і торговельне підприємництво» . Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023 р. Робота викладена на 81 сторінках, містить 4 розділа, 5 ілюстрацій, 18 таблиць, 42 інформаційних джерела та 1 додаток. Об’єктом розгляду є кетчупи в асортименті вітчизняного виробництва. Предмет роботи – споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність кетчупів. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності кетчупів, що реалізуються на ринку України, і технічне регулювання, що забезпечує якість та особливості визначення коду УКТЗЕД. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, проаналізовано ринок, основні чинники формування якості кетчупів, вивчено склад та технологію кетчупів. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність продукту, на підставі якого виявлено проблемні питання гармонізації нормативних документів та контролю якості кетчупів. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження кетчупів. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності У третьому розділі наведена товарознавча оцінка якості кетчупів, аналіз структури асортименту в торговельних мережах м. Одеси, аналіз за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізико-хімічними показникам якості. Надано застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності кетчупів при імпорті та визначення країни походження кетчупів та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, забезпечення безпечної евакуації персоналу під час пожежі; категорії приміщень і будівель за вибухопожежною і пожежною небезпекою; основні причини виникнення горючого середовища і загоряння в електричному устаткуванні та інші. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументФормування асортименту та якості чорного чаю, критерії визначення країни походження(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Блідар Аліна ОлегівнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 108 сторінках, що містить 4 розділи, 28 ілюстрацій, 25 таблиць, 53 джерела в переліку посилань. Об’єктом розгляду є чай чорний пакетований вітчизняних та закордонних товаровиробників. Предмет роботи – споживні властивості та технічне регулювання чаю чорного, що реалізується у місті Одеса. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик чорного чаю, що реалізуються на ринку України, та аналіз нормативної бази, що забезпечує порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз ринку та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, натуральні властивості та класифікаційні ознаки чаю, визначено вплив технології виробництва на споживні властивості, проаналізовано нормативну базу щодо якості чаю та способи фальсифікації даної продукції. У другому розділі виявлені споживчі переваги чаю, представлено аналіз структури асортименту в торговельних мережах міста Одеса, об’єкти та методи дослідження чорного чаю, наведена методологія визначення коду чаю згідно з УКТ ЗЕД. У третьому розділі наведена товарознавча оцінка якості чорного пакетованого чаю за маркуванням та пакуванням, органолептичними та фізико-хімічними показниками якості. Вивчено заходи нетарифного регулювання щодо чаю та критерії визначення країни походження при їх переміщенні його через митний кордон України. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, вимоги до мікроклімату та чистоти повітря при виробництві чаю, вимоги до безпечності виробничого обладнання. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументІдентифікаційна експертиза та технічне регулювання синтетичних мийних засобів вітчизняного та імпортного виробництва, що надходять на ринок України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Тарарака Катерина ОлексіївнаВипускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 85 сторінках, що містить 4 розділа, 13 ілюстрацій, 18 таблиць, 20 джерел в переліку посилань. Об’єктом кваліфікаційної роботи є зразки пральних порошків вітчизняного та закордонного виробництва. Предметом кваліфікаційної роботи є споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність пральних порошків. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності синтетичних мийних засобів, що реалізуються на ринку України і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості синтетичних мийних засобів, проаналізовано ринок, вивчено склад пральних порошків. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність синтетичних мийних засобів. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження пральних порошків та аналіз структури асортименту в торговельних мережах України. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена ідентифікаційна оцінка якості пральних порошків за маркуванням та пакуванням, органолептичними та фізикохімічними показникам якості. Визначення країни походження об’єктів дослідження, застосування преференційних заходів, заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності при імпорті. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, організація управління охороною праці на підприємстві, вимоги до організації робочих місць, загальні вимоги безпеки до технологічних процесів. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
- ДокументІдентифікаційна експертиза та технічне регулювання синтетичних мийних засобів вітчизняного та імпортного виробництва, що надходять на ринок України(ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи, 2023) Тарарака Катерина ОлексіївнаТарарака Катерина Олексіївна. Ідентифікаційна експертиза та технічне регулювання синтетичних мийних засобів вітчизняного та імпортного виробництва, що надходять на ринок України. Випускна кваліфікаційна робота на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 85 сторінках, що містить 4 розділа, 13 ілюстрацій, 18 таблиць, 20 джерел в переліку посилань. Об’єктом кваліфікаційної роботи є зразки пральних порошків вітчизняного та закордонного виробництва. Предметом кваліфікаційної роботи є споживні властивості та нормативні документи, що регулюють якість та безпечність пральних порошків. Метою кваліфікаційної роботи є дослідження якісних характеристик та безпечності синтетичних мийних засобів, що реалізуються на ринку України і технічне регулювання, що забезпечує якість та порядок здійснення митних формальностей. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно об’єктів дослідження, основні чинники формування якості синтетичних мийних засобів, проаналізовано ринок, вивчено склад пральних порошків. Наведено порівняльний аналіз чинних нормативно-правових документів, що регламентують якість та безпечність синтетичних мийних засобів. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження пральних порошків та аналіз структури асортименту в торговельних мережах України. Методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена ідентифікаційна оцінка якості пральних порошків за маркуванням та пакуванням, органолептичними та фізикохімічними показникам якості. Визначення країни походження об’єктів дослідження, застосування преференційних заходів, заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності при імпорті. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, організація управління охороною праці на підприємстві, вимоги до організації робочих місць, загальні вимоги безпеки до технологічних процесів. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.