47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections) за Ключові слова "вивчення дисципліни"
Зараз показуємо 1 - 7 з 7
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументВдосконалення самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Стратегічне управління підприємствами галузі»(2016) Агеєва, І.М.; Коренман, Є.М.; Дьяченко, Ю.В.На сьогодні існує необхідність інформатизації освітніх програм підготовки з метою використання останніх досягнень науки. Це приводить до потреби створення електронного підтримуючого середовища навчання. Електронне навчання (англ. e-learning) – система навчання за допомогою інформаційних, електронних технологій.
- ДокументОрганізація самостійної роботи при вивченні курсу «Товарознавство»(2016) Антіпіна, О.О.Самостійна робота є особливою формою навчально-наукової діяльності студентів. Мета організації самостійної роботи студентів – навчити їх вдумливо і самостійно працювати спочатку з навчальним матеріалом, потім з науковою інформацією; закласти основи самоорганізації і самовиховання з тим, щоб прищепити прагнення надалі безперервно підвищувати свою кваліфікацію.
- ДокументОсновні напрямки самостійного вивчення дисципліни «Організація і методика економічного аналізу»(2016) Антонюк, О.П.В даній роботі розглядаються основні напрямки самостійного вивчення дисципліни «Організація і методика економічного аналізу».
- ДокументПідвищення компетенції студентів-технологів при вивченні дисципліни «Товарознавство»(2016) Козлов, Г.Ф.; Решта, С.П.Випускник ОНАХТ повинен володіти не тільки системою загальних знань, спеціальних вмінь та навичок, але й отримати необхідну професійну обізнаність, досвід прийняття рішень, здатність до підвищення компетенції у подальшій професійній діяльності. Мова йде про формування спеціалістівтехнологів готельно-ресторанного бізнесу як творчої особистості з високою трудовою активністю.
- ДокументПідвищення компетенції студентів-технологів при вивченні дисципліни «Товарознавство»(2016) Решта, С.П.Випускник ОНАХТ повинен володіти не тільки системою загальних знань, спеціальних вмінь та навичок, але й отримати необхідну професійну обізнаність, досвід прийняття рішень, здатність до підвищення компетенції у подальшій професійній діяльності. Мова йде про формування спеціалістівтехнологів готельно-ресторанного бізнесу як творчої особистості з високою трудовою активністю.
- ДокументРоль ділових ігор при вивченні дисципліни «Агропромислові формування в системі продовольчої безпеки»(2016) Басюркіна, Н.Й.Система навчання студентів вищих учбових закладів України, яка функціонує в сьогодні, стикається з безліччю труднощів і не може повною мірою допомогти вирішенню багатьох сучасних проблем у справі підвищення рівня фахової підготовки. В зв'язку з цим важливим елементом активного навчання і підвищення рівня підготовки студентів стає організація і проведення занять з використанням ділових ігор.
- ДокументСучасні підходи до вивчення дисципліни «Університетська освіта»(2016) Стасюкова, К.В.Міждисциплінарні підходи й методи пізнання виникають на межі різних наукових дисциплін. Такі підходи притаманні сучасним науковим дослідженням. Вони відображають інтегративні тенденції в розвитку науки. Вивчення за їхньою допомогою об’єктів соціально-економічної природи дає можливість отримати нове знання. До міждисциплінарного інструментарію належать наукознавчі, організаційні, історичні, інформаційні та інші підходи.