47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections) за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 136
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументУкраїнська мова за ПС у дистанційному навчанні студентів ОНАХТ(2016) Віват, Г.І.; Машарова, Я.В.Науково-технічний розвиток ХХІ століття надав нові можливості щодо здобування знань нетрадиційним шляхом. Маємо на увазі поширення дистанційного навчання, що набуває популярності серед тих осіб, які з певних причин не мають можливості користуватися традиційними формами навчання. Саме тому актуальним є створення навчальних посібників, тестових завдань, словників фахової термінології для дистанційного вивчення української мови за професійним спрямуванням, а також для вдосконалення рівня практичного володіння українською мовою.
- ДокументПроблеми адаптації студента-першокурсника до навчальної діяльності(2016) Ботіка, Т.С.Важливою складовою сучасного суспільства виступає студентство. Студентство – це особлива соціальна категорія молоді, організаційно поєднана інститутом вищої освіти. Порівняно з іншими категоріями населення студентство відрізняється високим рівнем освіти, пізнавальною діяльністю, соціальною активністю, культурними характеристиками.
- ДокументВрахування психологічних особливостей особистості як шлях підвищення ефективності самостійної роботи студентів(2016) Кулаковська, Т.А.Самостійна робота студентів – це індивідуальна або групова запланована пізнавальна, організована та методично забезпечена діяльність студентів, яка здійснюється на аудиторних заняттях або у позааудиторний час без прямої допомоги викладача для досягнення конкретного результату. Важлива роль у підготовці кваліфікованого спеціаліста належить психологічним умовам успішності самостійної роботи студентів, які полягають у формуванні стійкого інтересу до обраної професії та методам оволодіння її особливостями.
- ДокументОсновні напрямки самостійного вивчення дисципліни «Організація і методика економічного аналізу»(2016) Антонюк, О.П.В даній роботі розглядаються основні напрямки самостійного вивчення дисципліни «Організація і методика економічного аналізу».
- ДокументЗабезпечення якості самостійної роботи при викладанні дисципліни «Охорона праці та цивільний захист в галузі» (модуль 1 – «Охорона праці в галузі»)(2016) Фесенко, О.О.; Лисюк, В.М.; Сахарова, З.М.Сьогодні самостійна робота стала головним важелем підвищення ефективності підготовки сучасних фахівців. Ніякі знання, що не підкріплені самостійною діяльністю, не можуть стати справжнім надбанням людини. Тож самостійна робота має виховне значення: вона формує творчу особистість фахівця, здатного до саморозвитку, самоосвіті, інноваційній діяльності.
- ДокументНауково-методичні аспекти тренінгів на підприємствах комбікормової промисловості(2016) Єгоров, Б.В.; Макаринська, А.В.; Воєцька, О.Є.; Бордун, Т.В.Запорука успіху будь-якого сучасного підприємства – постійне вдосконалення та розвиток навичок персоналу. Розвиток кадрового наукововиробничого потенціалу заснований на різних формах навчального процесу, метою яких є підвищення інтелектуального і професійного рівня співробітників.
- ДокументДистанційне навчання як педагогічна технологія(2016) Пчелянська, Г.Б.Світовий процес переходу від індустріального до інформаційного суспільства вимагають суттєвих змін у багатьох сферах діяльності держави. В першу чергу це стосується реформування освіти. Національною програмою "Освіта. Україна ХХІ сторіччя" передбачено забезпечення розвитку освіти на основі нових прогресивних концепцій, запровадження у навчально-виховний процес новітніх педагогічних технологій та науково-методичних досягнень, створення нової системи інформаційного забезпечення освіти. Для досягнення зазначених результатів необхідно розвивати дистанційну освіту.
- ДокументВпровадження інформаційних технологій навчання під час виробничої практики студентів спеціальності «Готельно- ресторанна справа»(2016) Тітомир, Л.А.Перед сучасною освітою постає досить масштабне завдання: сформувати у студентів такі вміння, які допомагають вільно орієнтуватися в інформаційних потоках, здійснювати пошук та опрацьовувати дані і відомості, застосовувати їх у майбутній фаховій діяльності. Виробнича практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» допомагає доповнити теоретичні знання практичними навичками завдяки роботі на сучасних підприємствах галузі.
- ДокументОсобливості викладання дисципліни «Технологічний інжиніринг підприємств» (Комбікормова промисловість)(2016) Макаринська, А.В.В даній роботі розглядаються особливості викладання дисципліни «Технологічний інжиніринг підприємств».
- ДокументНауково-методичне забезпечення навчального процесу дисципліни «Безпека життєдіяльності» для інженерних спеціальностей(2016) Неменуща, С.М.Головна мета науково-методичного забезпечення дисциплін – поєднання вимог законодавства та навчальної програми з вимогами на ринку праці. У статті 5 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. №1556-VІІ зазначено, що рівень знань бакалавра повинен бути достатнім для виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю.
- ДокументРозвиток творчого потенціалу студентів у процесі їх професійної підготовки(2016) Волкова, С.Ф.; Фрум, О.Л.Суспільні перетворення накладають відбиток й на систему вищої освіти, висуваючи нові вимоги до організації та якості підготовки фахівців. Нині існує запит на виховання творчої особистості, індивідуальності, здатної на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. Тому важливим завданням професійної підготовки фахівців є розвиток творчого потенціалу студентів.
- ДокументШляхи підвищення мотивації студентів до саморозвитку(2016) Леонтьєва, І.О.; Жигайло, О.М.Освіта відіграє визначну роль у житті кожної людини, вона впливає на усі сфери життя: особистісну, професійну, соціальну та загальнодержавну. Відомо, що людина з вищою освітою відрізняється від іншої людини не лише знаннями, які отримала у ВНЗ, а й важливими навиками, які набула за період навчання: логіка, комунікація, саморозвиток, відповідальність, гнучкість (швидка адаптація до зміни умов навколишнього середовища), стійкість, ефективність, організованість, уміння приймати самостійно рішення та ін.
- ДокументІнноваційні підходи в організації ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Готельно-ресторанна справа»(2016) Дишкантюк, О.В.; Саламатіна, С.Є.Однією з найбільших галузей світової економіки, що активно розвивається є індустрія гостинності. Оскільки одним із пріоритетних напрямків розвитку України обрано туристичний бізнес, спостерігаються високі темпи розвитку готельно-ресторанної сфери в країні, складна ситуація на ринку праці загострює проблему якісної підготовки кадрів.
- ДокументНові підходи до формування кадрового потенціалу технологів захисту навколишнього середовища шляхом інтеграції методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва в освітній процес(2016) Крусір, Г.В.; Чернишова, О.О.В даній роботі розглядаються нові підходи до формування кадрового потенціалу технологів захисту навколишнього середовища шляхом інтеграції методики ресурсоефективного та більш чистого виробництва в освітній процес.
- ДокументДосвід проведення виїзних семінарів для працівників галузі хлібопродуктів(2016) Станкевич, Г.М.; Страхова, Т.В.; Борта, А.В.Останніми роками років Інститут ПДО і ПК організовує виїзні семінари з підвищення кваліфікації на різні підприємства галузі хлібопродуктів. Враховуючи специфіку підприємств та побажання працівників про висвітлення тих чи інших проблем заздалегідь складається програма проведення семінару, що дозволяє з одного боку підготуватись викладачам, а з іншого боку, працівникам підприємств підготувати конкретні практичні питання.
- ДокументВажливість самостійної роботи студента(2016) Каламан, О.Б.Сьогодні все більшої уваги потребує підготовка кваліфікованого професійного фахівця. Перш за все суворі вимоги до нього висуває суспільство, яке розглядає його як учасника системи соціальних взаємовідносин. Кожного дня зростає питома вага державних національних проектів та нових нормативно-документальних форм всіх напрямів життєдіяльності людини. Таким чином, досить логічними є високі кваліфікаційні вимоги до майбутнього фахівця.
- ДокументСучасний та інноваційний підхід до підготовки бакалаврів спеціальності 6.030601 – «Менеджмент організацій»(2016) Овсянникова, Л.К.; Валевська, Л.О.Студенти, які навчаються за навчальною програмою бакалаврів спеціальності 6.030601 – «Менеджмент організацій» вивчають дисципліну «Техніка і технологія галузі зберігання та переробки зерна», в якій розглядається сучасна техніка обладнання зернопереробних підприємств та технологічні процеси, які використовуються на підприємствах галузі зберігання та переробки зерна.
- ДокументВикористання тематики науково-дослідних робіт кафедри біотехнології, консервованих продуктів і напоїв в курсових та дипломних проектах студентів(2016) Верхівкер, Я.Г.; Мирошніченко, О.М.Наукова дослідна робота кафедри пов'язана з замовленнями, які надходять від підприємств, з вирішенням насущних проблем виробництв харчової промисловості, з розробкою маловідходних та енергозберігаючих технологій переробки харчової сировини і обладнання.
- ДокументОсобливості управління персоналом в готельно- ресторанній галузі(2016) Козак, К.Б.В даний час індустрія гостинності є однією з галузей, яка найбільш динамічно розвивається в світовому господарстві та відіграє величезну роль в економіці держави, оскільки не тільки приносить чималий дохід, але також сприяє створенню нових робочих місць. Сучасні умови діяльності підприємств пред'являють якісно нові вимоги до менеджерів з персоналу, обумовлюють необхідність більш високої інтенсивності їхньої праці, уміння цінувати час, володіти комплексом організаційних і психологічних якостей, забезпечувати творчий підхід до роботи.
- ДокументПідготовка спеціалістів для підприємств індустрії гостинності(2016) Д’яконова, А.К.; Тітомир, Л.А.В індустрії гостинності готельно-ресторанне господарство розвивається швидкими темпами і в перспективі може стати найвагомішим сектором туристичної діяльності. Стан готельно-ресторанного господарства має суттєвий вплив як на розвиток індустрії туризму в цілому, так і на інші ключові сегменти економіки – транспорт, будівництво, зв'язок, торгівлю тощо. Отже, розбудова високоефективного готельно-ресторанного господарства має важливе значення для розвитку країни, як пріоритетний напрям структурної перебудови економіки України.