Випускник ОНАХТ повинен володіти не тільки системою загальних знань, спеціальних вмінь та навичок, але й отримати необхідну професійну обізнаність, досвід прийняття рішень, здатність до підвищення компетенції у подальшій професійній діяльності. Мова йде про формування спеціалістівтехнологів готельно-ресторанного бізнесу як творчої особистості з високою трудовою активністю.
Решта, С.П. Підвищення компетенції студентів-технологів при вивченні дисципліни «Товарознавство» / С.П. Решта // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 117-118.
підвищення компетенції студентів, вивчення дисципліни