47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 47-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів (Prospects for the development the scientific and methodical provision for self-study of the disciplines and particular sections) за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 136
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ47-а науково-методична конференція ОНАХТ "Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисциплін та їх окремих розділів"(Одеська національна академія харчових технологій, 2016)
- ДокументАдаптація студентів до самостійного вивчення дисциплін академії(2016) Дем’яненко, Ю.І.Навчання у вищому закладі освіти для сучасної молодої людини - один з найважливіших періодів її життєдіяльності, особистісного зростання та становлення як фахівця з вищою освітою. Основний вид діяльності студента - професійне навчання, стає більш складним за формами та змістом, а тому підвищує вимоги до особистості.
- ДокументАдаптація студентів до самостійної роботи під час вивчення дисциплін біологічного напрямку(2016) Пилипенко, Л.М.Процес адаптації студента до самостійної роботи є довготривалим процесом, адже він відбувається впродовж усього періоду навчання. Проходить він неоднорідно, з певними загостреннями і спадами, тим більше, що у відповідності до навчальних планів, об’єм самостійної роботи студентів весь час збільшується.
- ДокументАктуальні напрямки удосконалення методичної роботи викладачів у сучасних умовах(2016) Дідух, С.М.; Лобоцька, Л.Л.В даній роботі розглядаються актуальні напрямки удосконалення методичної роботи викладачів у сучасних умовах.
- ДокументАналіз дипломних проектів студентів спеціальності «Технології зберігання і переробки зерна»(2016) Єгоров, Б.В.; Воєцька, О.Є.; Макаринська, А.В.Дипломний проект – це кваліфікаційне навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання у вищому навчальному закладі. Дипломне проектування має комплексний характер і пов'язане з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.
- ДокументАудит фінансового стану підприємства в інноваційних дипломних проектах(2016) Ткачук, Г.О.; Іванченкова, Л.В.; Скляр, Л.Б.Інноваційні дипломні роботи, які отримали широке впровадження в процес атестації бакалаврів та магістрів в ОНАХТ, мають за мету створення реальних комерційних проектів. Дипломники та їх керівники пропонують підприємствам, на базі яких здійснюється дипломна робота, новітні розробки в галузі харчових технологій, технічного та інформаційного забезпечення тощо.
- ДокументВажливість самостійної роботи студента(2016) Каламан, О.Б.Сьогодні все більшої уваги потребує підготовка кваліфікованого професійного фахівця. Перш за все суворі вимоги до нього висуває суспільство, яке розглядає його як учасника системи соціальних взаємовідносин. Кожного дня зростає питома вага державних національних проектів та нових нормативно-документальних форм всіх напрямів життєдіяльності людини. Таким чином, досить логічними є високі кваліфікаційні вимоги до майбутнього фахівця.
- ДокументВдосконалення методичної основи підготовки студентів до курсового, дипломного проектування(2016) Браженко, В.Є.; Бордун, Т.В.; Донець, Л.ЯВ умовах впровадження інноваційних технологій на підприємствах зернопереробної промисловості, застосування найсучаснішого обладнання з високим рівнем автоматизації загострюються питання теоретичної та практичної підготовки студентів до виконання реальних курсових, дипломних проектів.
- ДокументВдосконалення самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Стратегічне управління підприємствами галузі»(2016) Агеєва, І.М.; Коренман, Є.М.; Дьяченко, Ю.В.На сьогодні існує необхідність інформатизації освітніх програм підготовки з метою використання останніх досягнень науки. Це приводить до потреби створення електронного підтримуючого середовища навчання. Електронне навчання (англ. e-learning) – система навчання за допомогою інформаційних, електронних технологій.
- ДокументВивчення юридичної термінології студентами ОНАХТ(2016) Осадча, І.А.Активізація інтеграційних процесів кінця ХХ – початку ХХІ ст. у світі і, зокрема на європейському континенті, для вироблення єдиних правових стандартів, що відповідають сучасним потребам цивілізаційного суспільного розвитку, вимагають упорядкування та унормування, а можливо й переструктурування національної юридичної терміносистеми.
- ДокументВикористання СДН Moodle для організації самостійної роботи студентів в курсі «Дискретна математика»(2016) Корнієнко, Ю.К.; Плотніков, В.М.Мета роботи -використання СДН Moodle для організації самостійної роботи студентів в курсі «Дискретна математика» .
- ДокументВикористання тематики науково-дослідних робіт кафедри біотехнології, консервованих продуктів і напоїв в курсових та дипломних проектах студентів(2016) Верхівкер, Я.Г.; Мирошніченко, О.М.Наукова дослідна робота кафедри пов'язана з замовленнями, які надходять від підприємств, з вирішенням насущних проблем виробництв харчової промисловості, з розробкою маловідходних та енергозберігаючих технологій переробки харчової сировини і обладнання.
- ДокументВища оствіта – важливий чинник прогресу у ХХІ столітті(2016) Кіров, І.М.На етапі революційних перетворень, які відбуваються в Україні, вкрай важливо щоб наша країна мала Проект України майбутнього, мала орієнтири, по яким потрібно рухатися у щасливе майбутнє, враховуючі можливі ризики і втрати на цьому шляху.
- ДокументВиявлення факторів, які впливають на якість освітнього процесу на основі системи менеджменту якості(2016) Мардар, М.Р.; Устенко, І.А.; Кручек, О.А.Мета роботи - виявлення факторів, які впливають на якість освітнього процесу на основі системи менеджменту якості.
- ДокументВплив навчально-педагогічного процесу на самореалізацію громадянськості особливості в стінах вищого навчального закладу(2016) Швець, В.Г.; Булюк, В.І.Соціально – економічні зміни в сучасному українському суспільстві висувають нові вимоги до діяльності освітніх організацій по забезпеченню методологічної, науково-практичної основи навчального процесу з використанням новітніх коммунікацій, зокрема, до розвитку громадянської самореалізації майбутнього керівника в стінах вищого навчального закладу.
- ДокументВпровадження дистанційної освіти(2016) Жигунов, Д.О.; Хоренжий, Н.В.Для інтеграції України в ЄТ в системі вищої освіти проводилось багато перетворень, в результаті чого структура навчання у ВНЗ перебудована у відповідності до структури навчання провідних країн світу. Однак актуальною залишається проблема впровадження інноваційних технологій навчання, зокрема дистанційної. Термін «дистанційна освіта» свідчить про певну територіальну відстань між викладачем та студентом.
- ДокументВпровадження інжинірингових послуг в заклади ресторанного господарства(2016) Тележенко, Л.М.; Поплавська, С.О.Конкурентна боротьба виробників будь-якої продукції за ринкових умов призводить до необхідності проведення глибоких маркетингових досліджень; пошуку нових джерел сировини; удосконалення виробництва нових технологій, обладнання, що потребує обізнаних висококваліфікованих кадрів; вивчення ринку збуту; регуляції цінової політики тощо.
- ДокументВпровадження інформаційних технологій для дистанційного навчання слухачами ВШПМ ОНАХТ(2016) Корнієнко, Ю.К.; Краснієнко, Н.В.; Кривченко, А.А.Національною програмою "Освіта. Україна ХХІ сторіччя" передбачено забезпечення розвитку освіти на основі нових прогресивних концепцій, запровадження у навчально-виховний процес новітніх педагогічних технологій та науково-методичних досягнень, створення нової системи інформаційного забезпечення освіти, входження України у трансконтинентальну систему комп’ютерної інформації.
- ДокументВпровадження інформаційних технологій навчання під час виробничої практики студентів спеціальності «Готельно- ресторанна справа»(2016) Тітомир, Л.А.Перед сучасною освітою постає досить масштабне завдання: сформувати у студентів такі вміння, які допомагають вільно орієнтуватися в інформаційних потоках, здійснювати пошук та опрацьовувати дані і відомості, застосовувати їх у майбутній фаховій діяльності. Виробнича практика студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» допомагає доповнити теоретичні знання практичними навичками завдяки роботі на сучасних підприємствах галузі.
- ДокументВрахування психологічних особливостей особистості як шлях підвищення ефективності самостійної роботи студентів(2016) Кулаковська, Т.А.Самостійна робота студентів – це індивідуальна або групова запланована пізнавальна, організована та методично забезпечена діяльність студентів, яка здійснюється на аудиторних заняттях або у позааудиторний час без прямої допомоги викладача для досягнення конкретного результату. Важлива роль у підготовці кваліфікованого спеціаліста належить психологічним умовам успішності самостійної роботи студентів, які полягають у формуванні стійкого інтересу до обраної професії та методам оволодіння її особливостями.