281-Публічне управління та адміністрування
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 281-Публічне управління та адміністрування за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 56
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументРазработка белково-жировых эмульсий с использованием купажированных растительных масел(2016) Котляр, Е. А.В мясоперерабатывающей промышленности большое внимание уделяется технологиям изделий из тонкоизмельченного фарша с использованием эмульсий на основе растительных или животных белков, а также жирового сырья, которое нельзя ввести в фарш в значительном количестве в свободном виде, например, купажированные растительные масла. Применение белково-жировых эмульсий является гарантированным средством предупреждения потерь влаги при тепловой обработке. Для снижения калорийности мясных изделий предлагается добавлять в количестве 30% эмульсию типа масло/вода, содержащую животный белок и купажированные растительные масла вместо жира или жирной свинины.
- ДокументФормування стратегії соціально-економічного розвитку Суворовської селищної Ради Ізмаїльського району Одеської області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) МАРКОВА, ДАР’ЯМетою дослідження є аналіз теоретико-методологічних основ стратегічного планування на місцевому рівні, умови створення та розробка стратегії економічного та соціального розвитку Суворовської ОТГ до 2025 року. Об’єктом дослідження є процес розробки стратегії економічного розвитку Суворовської ОТГ. Предметом дослідження є теоретичні, методологічні та прикладі аспекти стратегічного планування на місцевому рівні. Методи дослідження. Методологічною основою роботи є діалектичний метод пізнання та системний підхід до вивчення економічних явищ; теоретичною базою - положення сучасної економічної теорії, наукові праці українських і зарубіжних учених, присвячені проблемам стратегічного планування. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 75 сторінок, 12 таблиць, 19 рисунків. Перелік посилань нараховує 69 найменувань.
- ДокументОсобливості децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ЗВАРИЧ, ОКСАНАМетою дослідження є аналіз особливостей децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області. Об’єктом дослідження є процес реалізації реформи децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області. Предметом дослідження є теоретичні та практичні аспекти реалізації реформи децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції та теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в царині децентралізації влади. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 80 сторінок, 8 таблиць, 13 рисунків. Список використаних джерел налічує 63 найменування.
- ДокументФормування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг в Одеській області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) СУТІК, ІРИНАРеформа системи надання адміністративних послуг є важливою складовою модернізації сектору публічного управління в Україні. В умовах реалізації курсу держави на формування правової соціальної держави, особливу актуальність і соціальну значимість набувають питання, пов’язані з підвищенням ефективності діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування з надання публічних послуг. Модернізація органів державної влади та місцевого самоврядування повинна відбуватися у напрямку створення клієнтоорієнтованої системи державного управління, яка буде невід’ємним елементом механізму соціально-правового захисту населення, фактором підвищення соціальної і правової активності. Метою дослідження є обґрунтування напрямів формування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг в Одеській області. Об’єктом дослідження є процес формування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг. Предметом дослідження є теоретичні та науково-практичні засади вивчення закономірностей і тенденцій формування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг. Методи дослідження. У процесі виконання роботи застосовувалася сукупність загальних та специфічних наукових методів. У процесі дослідження сучасних поглядів на формування механізмів розвитку системи надання адміністративних послуг застосовувалися: системний підхід, групування, графічного моделювання. Для отримання аналітичної інформації були використані дані статистичної звітності. Кваліфікаційна робота містить 98 сторінок, 17 таблиць, 22 рисунка. Перелік посилань нараховує 62 найменування.
- ДокументШляхи підвищення ефективності діяльності Городненської сільської Ради Болградського району Одеської області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ГОРБАН, МАРІЯМетою дослідження є підвищення ефективності діяльності територіальних громад в Україні, шляхом підвищення їх фінансової спроможності через реалізацію стратегічного плану розвитку. Об’єктом дослідження є процес управління ефективністю діяльності територіальних громад в умовах децентралізації. Предметом дослідження є теоретичні, практичні аспекти щодо удосконалення управління ефективністю діяльності територіальних громад в умовах децентралізації. Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в галузі підвищення ефективності діяльності територіальних громад. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 80 сторінок, 29 таблиць, 16 рисунків. Перелік посилань нараховує 61 найменування.
- ДокументУдосконалення системи електронного документообігу Південного офісу Держаудитслужби(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ДОГАДАЄВА, ДАР’ЯАктуальність дослідження. Важливим кроком у розширенні використання електронних засобів зв’язку і, зокрема, Інтернет стало прийняття у травні 2003 р. Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронний цифровий підпис”. Закон України “Про електронні документи та електронний документообіг” дав єдине визначення електронного документа, визначив єдині вимоги до реквізитів електронного документа, надав йому юридичної сили. Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа. Закон дає поняття електронного документообігу, як «сукупність процесів створення, оброблення, відправлення, передавання. одержання, зберігання, використання та знищення електронних документів, які виконуються із застосуванням перевірки цілісності та у разі необхідності з підтвердженням факту одержання таких документів». Сучасна система електронного документообігу в Україні лише починає формуватися, але вже існує досвід її застосування, в тому числі і у сфері діяльності органів виконавчої влади. Мета бакалаврської роботи на тему «Удосконалення системи електронного документообігу Південного офісу Держаудитслужби» полягає у науковому обґрунтуванні практичних рішень щодо застосування новітніх управлінських технологій електронного документообігу в державних органах України на прикладі Південного офісу Держаудитслужби, що є передумовою розвитку демократичного суспільства. Предметом дослідження є система електронного документообігу в Держаудитслужбі України. Практична значимість отриманих результатів дослідження полягає у можливості використання її висновків та результатів для вдосконалення діяльності державних органів по впровадженню електронного документообігу. Результати дослідження можуть бути використані під час підготовки та викладання курсів «Технології адміністративної діяльності», «Державний менеджмент». Структура бакалаврської роботи. Дипломна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, та містить список використаних джерел з 33 найменувань; виконана на 90 сторінках.
- ДокументУдосконалення системи доступу до публічної інформації у вигляді відкритих даних Південного офісу Держаудитслужби(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) МЕДВЕДЕНКО, АНАСТАСІКваліфікаційнароботабакалавразіспеціальності281«Публічне управління та адміністрування»,освітня програма – «Публічне управліннятаадміністрування»,галузьзнань28«Публічнеуправління та адміністрування»,ступінь вищоїосвіти – перший (бакалавр). Одеськанаціональнаакадеміяхарчовихтехнологій,Одеса,2021. У роботіузагальненотеоретичніпідходидосутностітавидів публічної інформації; досліджено етапи процесу формування публічноїінформаціїувиглядівідкритихданих;розглянутометодита моделіпублічноїінформаціїу виглядівідкритих даних;вивчено світовийдосвідвикористаннявідкритихданих;окресленосучасний стан доступу до публічноїінформаціїу виглядівідкритих даних ПівденногоофісуДержаудитслужби;проаналізованостанвідмовита відстрочкивзадоволеннізапитунапублічнуінформацію вУкраїні,в тому числіПівденного офісу Держаудит служби;сформовано на основіаналізу основнінапрями реалізаціїправа на доступ до інформаціїзаінформаційнимзапитомтаобґрунтовановпровадження елементівудосконаленнясистемидоступудопублічноїінформаціїу виглядівідкритихданихПівденногоофісуДержаудитслужби. Запропонованонауково-методичнийпідхідщодоудосконалення системидоступудопублічноїінформаціїувиглядівідкритихданих ПівденногоофісуДержаудитслужби
- ДокументПрoфесіoнaлізaція служби в Південнoму oфісі Держaудитслужби(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) КУЛІБAБA, ЯНAУ квaліфікaційній бaкaлaврській рoбoті здійсненa спрoбa рoзв'язaння aктуaльнoї темaтики шляхи підвищення кoмпетенцій тa квaліфікaцій держaвних службoвців Південнoгo oфісу Держaудитслужби. У першoму рoзділі дoслідження «Теoретикo-метoдoлoгічні тa oргaнізaційнo-прaвoві зaсaди сутнoсті пoняття держaвнoї служби» прoaнaлізoвaнo теoретикo-метoдoлoгічні підхoди дo змісту пoняття «держaвнa службa», рoзкритo пoняття «прoфесіoнaлізaція» тa «кoмпетентнoсті»; прoaнaлізoвaнo визнaчення пoняття «держaвнa службa» в інoземній і вітчизняній літерaтурі. У другoму рoзділі «Прoфесіoнaлізaція і кoмпетентність держaвних службoвців Південнoгo oфісу Держaудитслужби» oписaнo прoхoдження кoмплекснoї прaктики тa: - нaдaнa хaрaктеристикa структури Південнoгo oфісу Держaудитслужби; - прoaнaлізoвaнa діяльність Південнoгo oфісу Держaудитслужби; - з’ясoвaні критерії oцінювaння діяльнoсті службoвців Південнoгo oфісу Держaудитслужби. У третьoму рoзділі «Рекoмендaції щoдo удoскoнaлення прoфесіoнaлізaції держaвних службoвців Південнoгo oфісу держaудитслужби» зaпрoпoнoвaнo шляхи удoскoнaлення прoфесійнoї підгoтoвки держaвних службoвців. Oснoвний нaукoвий результaт рoбoти пoлягaє в тoму, щo нa oснoві прoведенoгo aнaлізу зaпрoпoнoвaнo шляхи удoскoнaлення прoфесійнoї підгoтoвки держaвних службoвців Південнoгo oфісу Держaудитслужби.
- ДокументУдосконалення процесів надання адміністративних послуг в умовах децентралізації влади в Одеській області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) СЕРЕДЕНКО, ДАР’ЯАктуальність теми. зумовлена в Україні розвитком процесів децентралізації, реалізацією реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Система державної влади та місцевого самоврядування сьогодні поки що не задовольняє потребу суспільства в отриманні якісних адміністративних послуг: процеси їх надання є переважно складними, тривалими у часі та непрозорими, а умови обслуговування громадян – незручними та низькоякісними (особливо у сільській місцевості). Водночас динамічні зміни, зумовлені децентралізацією та реформуванням місцевого самоврядування в Україні, актуалізували проблему вдосконалення процесів надання адміністративних послуг на муніципальному рівні, зумовивши вибір теми каліфікаційної роботи магістра. Метою дослідження є теоретико-методичне обґрунтування удосконалення процесів надання адміністративних послуг та розробці напрямків підвищення ефективності роботи Центрів надання адміністративних послуг. Об’єктом дослідження є процеси надання адміністративних послуг в умовах децентралізації влади. Предметом дослідження є теоретичні, практичні аспекти щодо удосконалення процесів надання адміністративних послуг в умовах децентралізації влади. Методи дослідження. При написанні кваліфікаційної роботи бакалавра були використані наступні методи: аналізу і синтезу; графічний; абстрактно- логічний; систематизації; статистичного аналізу; історичний та порівняльний аналіз, метод порівняльного аналізу, метод структурно-логічного моделювання, метод комплексного аналізу. Кваліфікаційна робота містить 108 сторінок, 6 таблиць, 28 рисунків, 5 додатків. Перелік посилань нараховує 49 найменування.
- ДокументШляхи підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, Одеської області, (Великомихайлівська селищна рада)(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ВОЛЬВАКОВ, ВАЛЕНТИНОб’єктом дослідження виступає процес підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Великомихайлівської ОТГ. Предметом дослідження виступають теоретичні та практичні рекомендації щодо розширення процесу підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Великомихайлівської ОТГ. Метою кваліфікаційної роботи є обґрунтування та розробка теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, Одеської області, (Великомихайлівська селищна рада). Методи дослідження. Теоретичною і методичною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в царині діяльності підприємств гостинності. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Практична значущість кваліфікаційної роботи. Запропоновані у роботі пропозиції щодо розробки та реалізації проекту з будівництва овочевого цеху на території Великомихайлівської селищної ради, збільшить виробництво продукції в регіоні, збільшить кількість робочих місць та надходжень до бюджету. Все це в свою чергу підвищить ефективність діяльності органів місцевого самоврядування. Кваліфікаційна роботи першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти містить 94 сторінки, 24 таблиці, 18 рисунків.
- ДокументУдосконалення механізму надання адміністративних послуг Одеської міської Ради(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) МІСЕРЖИ, ВАЛЕРІЯМетою дослідження є обґрунтування теоретичних аспектів та розроблення практичних рекомендацій щодо удосконалення механізмів державного управління процесами надання адміністративних послуг Одеської міської Ради. Об’єктом дослідження є процес надання адміністративних послуг. Предметом дослідження є система процесів надання адміністративних послуг на регіональному рівні. Методи дослідження. При дослідженні використано такі методи: теоретичного узагальнення, системного аналізу та синтезу; графічний; абстрактно-логічний; систематизації; статистичного аналізу; історичний та порівняльний аналіз, метод порівняльного аналізу, метод структурно- логічного моделювання, метод комплексного аналізу. Кваліфікаційна робота містить 114 сторінок, 12 таблиць, 9 рисунків, 4 додатки. Перелік посилань нараховує 75 найменування.
- ДокументОсобливості та перспективи діяльності Центрів надання адміністративних послуг в умовах децентралізації (на прикладі Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради)(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) КИРИЛОВА, ВАЛЕНТИНАМетою кваліфікаційної роботи бакалавра є аналіз діяльності Департаменту надання адміністративних послуг за останні 3 роки, виявлення напрямків його розвитку та шляхів впровадження нововведень. Об’єктом дослідження виступає діяльність Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради. Предметом дослідження є відносини, які утворюються у процесі реалізації адміністративних послуг між Департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради та суб’єктами звернень. Методи дослідження. Методологічною основою роботи є метод наукового пізнання, логічного аналізу, поєднання кількісного та якісного аналізу у системному підході. Кваліфікаційна робота містить 107 сторінки, 33 рисунки, 9 таблиць, 1 формула, 5 додатків. Перелік посилань нараховує 54 найменування
- ДокументОцінка ефективності діяльності органів державного фінансового контролю в Україні (Південний офіс Держаудит служби)(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ВЄТОХІН, БОГДАНМета роботи – розробка заходів з удосконалення діяльності органів державного фінансового контролю. Об’єктом дослідження є методи оцінки системи фінансового контролю в Україні. Методи дослідження: аналітичний, логіко-структурний підходи, статистичні та графічні методи обробки та надання інформації, а також порівняльний і економічний аналіз. Державний фінансовий контроль в Україні характеризується станом незавершеності. Більшість фахівців і вчених погоджуються з тим, що країні потрібна цілісна система державного фінансового контролю. На сьогоднішній день система не досконала, але намітилася позитивна тенденція і реалізація конкретних заходів з побудови ефективної системи державного фінансового контролю. У першому розділі розглянуто поняття фінансового контролю та методологічні підходи до визначення ефективності діяльності органів внутрішнього фінансового контролю. У другому розділі охарактеризовано систему державного фінансового контролю та надано оцінку діяльності Державної аудиторської служби України. У третьому розділі виявлено проблеми оцінки ефективності діяльності державного фінансового контролю та розроблено пропозиції з удосконаленняФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ системи оцінки ефективності діяльності органів державного фінансового контролю. Дипломна робота першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти містить 77 сторінки, 10 таблиці, 10 рисунків. Перелік посилань нараховує 57 найменувань.
- ДокументУдосконалення організації соціального захисту малозабезпечених верств населення Арцизького району Одеської області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ПЕЛІВАН, НАТАЛЯМетою дослідження є на основі теоретичного обґрунтування наукової проблеми розробити рекомендації щодо удосконалення організації соціального захисту малозабезпечених верств населення. Об’єктом дослідження є соціальний захист малозабезпечених верств населення в умовах територіальної громади. Предметом дослідження є структурно-логічна розробка рекомендацій удосконалення організації соціального захисту малозабезпечених верств населення в умовах територіальної громади Арцизького району Одеської області. Методи дослідження. У процесі виконання кваліфікаційної роботи бакалавра першого (бакалаврського) рівня вищої освіти застосовувалася сукупність загальних та специфічних наукових методів. Обрана тема з методологічної точки зору належить до вищого рівня наукового знання, вона має як наукове, так і практичне значення, а отже, в процесі дослідження були використані загальнонаукові та емпіричні методи, а саме: аналіз; синтез; індукція; дедукція; порівняння; формалізація; абстрагування; моделювання; діалектичний; історичний; логічний; аксіоматичний методи. Кваліфікаційна робота містить 82 сторінки, 7 таблиць, 12 рисунків. Перелік посилань нараховує 69 найменувань.
- ДокументНапрями вдосконалення кадрового забезпечення в державних органах Одеської області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) САПУНОВ, СЕРГІЙНа сьогодні у світі реалізується багато різних моделей державної служби, дослідження яких може бути дуже корисним для України. Для того, щоб ефективно організувати роботу державних службовців в умовах реформування та демократизації публічного управління, необхідно враховувати досвід ефективних моделей організації публічної служби в європейських країнах та можливості його адаптації у вітчизняну практику. Як показує практика, нині вирішення проблем кадрового забезпечення, переважно, обмежується вивченням питань матеріального стимулювання. Саме тому вирішення проблеми удосконалення системи кадрового забезпечення та пошуку нових напрямів підвищення ефективності управління персоналом є актуальним завданням. Недостатня розробленість теоретичних та практичних питань визначили вибір теми дослідження, зумовили його мету та завдання. Метою дослідження є обґрунтування напрямів вдосконалення кадрового забезпечення в державних органах Одеської області. Об’єктом дослідження є суспільні відносини та процес розвитку напрямів системи кадрового забезпечення в державних органах. Предметом дослідження є теоретичні та науково-практичні засади вивчення закономірностей і нових тенденцій кадрових процесів в їх конкретних проявах, принципи, критерії, механізми та технології кадрового забезпечення державної (або муніципальної) служби. Методи дослідження. При написанні кваліфікаційної роботи бакалавра були використані наступні методи: логічний, системний підхід, метод порівняльного аналізу, структурно-функціональний метод, групування. Для отримання аналітичної інформації були використані дані статистичної звітності. Кваліфікаційна робота містить 110 сторінок, 26 таблиць, 38 рисунків, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 83 найменування.
- ДокументРозвиток місцевої інфраструктури: проблеми та механізми вирішення (Управління з питань містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації)(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) САКАЛИ, МАКСИМАктуальність теми. Розбудова міст і створення сучасних архітектурних споруд має ґрунтуватись передусім на основі науково обґрунтованих економічних розрахунках, технічних стандартах з урахуванням таких чинників, як географічні та геолого-фізичні особливості місцевості, а також з урахуванням культурних та соціальних цінностях, що сформувались у суспільстві. У зв'язку з цим, перед органами влади стоїть першочергове завдання, дбати про подальший розвиток інфраструктури міст і сільської місцевості та створення комфортних і безпечних умов для життя жителів міст, містечок, сіл тощо. Тому актуальним залишається проблема удосконалення роботи тих органів влади, які безпосередньо займаються управлінням у сфері містобудування та архітектури. Метою дослідження є Обґрунтування шляхів удосконалення роботи містобудування та архітектури Одеської обласної. Об’єктом дослідження є процес ефективності роботи управління містобудування та архітектури Одеської області. Предметом дослідження є науково-теоретичні та практичні аспекти підвищення ефективності роботи управління містобудування та архітектури Одеської області на основі впровадження прогресивних електронних інструментів та концепції «Smart city». Базою дослідження є управління містобудуванням та архітектури Одеської області на основі впровадження прогресивних електронних інструментів та концепції «Smart city». Практичною значущістю для організації є результати проведеного дослідження які наддадуть змогу вітчизняним державним службовцям використати на практиці покращити інструменти електронного урядування в роботі управління містобудування та архітектури Одеської області.
- ДокументСучасні напрями державного управління соціальним захистом населення Арцизького району Одеської Області(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) ПЕЛІВАН, ТЕТЯНАМетою дослідження є виявлення та обґрунтування сучасних напрямів державного управління соціальним захистом. Об’єктом дослідження є процес покращення сучасного стану соціального захисту населення. Предметом дослідження є сукупність теоретико-методологічних, методичних і практичних аспектів пошуку сучасних напрямів державного управління задля покращення соціального захисту населення Арцизького району Одеської області. Методи дослідження. У процесі виконання кваліфікаційної роботи бакалавра першого (бакалаврського) рівня вищої освіти застосовувалася сукупність загальних та специфічних наукових методів; системний підхід, методи економічного і статистичного аналізу, групування, графічного моделювання організаційних структур, експертної оцінки. Для отримання аналітичної інформації були використані дані статистичної звітності, внутрішньої, зокрема, бухгалтерської звітності публічних установ і організацій. Для вибору та обґрунтування стратегії розвитку організації публічної сфери використовувалися: метод порівняння. Теоретичною основою дослідження є роботи провідних закордонних та вітчизняних вчених, що присвячені питанням публічного управління та адміністрування. Кваліфікаційна робота містить 87 сторінок, 7 таблиць, 10 рисунків. Перелік посилань нараховує 65 найменувань.
- ДокументУдосконалення оцінювання результативності та ефективності діяльності Південного офісу Держаудитслужби(ОНТУ, кафедра публічного управління та адміністрування, 2022) АНДРУСИШИН, МаріяАНДРУСИШИН МАРІЯ РОМАНІВНА. УДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ. У кваліфікаційній роботі висвітлена тема оцінювання ефективності та результативності діяльності в сфері фінансового контролю. Проаналізовано та розкрито складові дежавного фінансового контролю в Україні. Запропоновано шляхи покращення, удосконалення та розвитку завтосування методології оцінки державного фінансового контролю в Україні. Розкрито сутність понять “державний фінансовий контроль” та “аудиторська служба”, а також окреслено проблеми оцінки ефективності фінансового контролю в Україні. Надано організаційну характеристику системи державного фінансового контролю. Проаналізовано завдання та основні функції Державної аудиторської служби України. Виконано оцінку діяльності Південного офісу Держаудитслужби. Розглянуто зарубіжний досвід оцінювання результативності та ефективності державного фінансового контролю та можливість його застосування в умовах України. Сформовано та розроблено напрями пропозицій з удосконалення системи оцінки результативності та ефективності діяльності Південного офісу Держаудитслужби. Ключові слова: Держаудитслужба, державний фінансовий контроль, ефективність, результативність, оцінка ефективності, фінанси, державна фінансова політика, аудит. Кваліфікаційна робота бакалавра складається зі вступу, трьох розділів, висновків, розміщених на 81 сторінц
- ДокументФормування корпоративної культури та її реалізація в державних органах влади України(ОНТУ, кафедра публічного управління та адміністрування, 2022) ОСТАПЧУК, ОлексійОСТАПЧУК ОЛЕКСІЙ ІГОРОВИЧ. ФОРМУВАННЯ КОРПОРАТИВНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЯ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ВЛАДИ УКРАЇНИ. В роботі досліджено наукові засади становлення і розвитку корпоративної культури в державних органах влади, вивчено структуру корпоративної культури та її структурні елементи, висвітлено міжнародну типологію та ознаки корпоративної культури в державних органах влади. Зроблено аналіз динаміки та зміни складу державних службовців в органах державної влади України, досліджено рівень освіти державних службовців та підвищення їх кваліфікації в органах державної влади Одеської області, проведено оцінку стану розвитку та стратегії ефективності використання корпоративної культури в державних органах влади України. Запропоновано впровадження моделі корпоративної культури в розрізі стратегічних ініціатив у державних органах влади України, зроблено акцент на посилення впливу корпоративної культури на мотивацію трудової діяльності в органах державної влади України та обґрунтовано організаційно-економічні заходи щодо вдосконалення корпоративної культури в органах державної влади України. Розроблено теоретичні, методичні, організаційні та науково - практичні положення щодо стратегії формування корпоративної культури та її реалізація в державних органах влади України. Зроблено висновки науково- практичного характеру. Ключові слова: корпоративна культура, державні органи влади. Кваліфікаційна робота магістра складається зі вступу, трьох розділів, висновків, розміщених на 101 сторінка
- ДокументУдосконалення механізму державного управління у сфері залучення іноземних інвестицій в економіку України(ОНТУ, кафедра публічного управління та адміністрування, 2022) РУСИНОВИЧ, ВолодимирРУСИНОВИЧ ВОЛОДИМИР ВАДИМОВИЧ. УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ В ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ У кваліфікаційній роботі бакалавра розглядaється питaння зaлучення мiжнaродних iнвестицiй до рiзних сфер економiки Укрaїни та мехaнiзми держaвного регулювaння нaдходження iнвестицiй в економіку держави. Дослiджено iнвестицiйний клiмaт в на світовому та національному рівнях, та визнaчено нaйбiльш перспективнi гaлузi для iнвестувaння. Розглянуто основні принципи державного регулювання інвестиційних процесів в Україні, перспективи стимулювання залучення іноземного капіталу в економіку України. Проаналізовано тенденції проведення інвестиційної політики на сучасному етапі розвитку української економіки та надано рекомендації щодо її активізації в умовах європейської інтеграції України. Визначено пріорітетні напрямки інноваційно-інвестиційної політики, що складає основу стратегічного економічного зростання держави. Зaпропоновaно шляхи удосконaлення мехaнiзму упрaвлiння iнвестувaння. Ключові слова: інвестиції, інвестиційний клімат, інвестиційні ресурси, інвестиційна діяльність, інестиційна привабливість, іноземні інвестиції. Кваліфікаційна робота бакалавра складається з вступу, трьох розділів, висновків, розміщених на 71 сторінках, містить 8 рисунків, 5 таблиць та 41 джерело використаної літератури.
- «
- 1 (current)
- 2
- 3
- »