Шляхи підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, Одеської області, (Великомихайлівська селищна рада)

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Об’єктом дослідження виступає процес підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Великомихайлівської ОТГ. Предметом дослідження виступають теоретичні та практичні рекомендації щодо розширення процесу підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Великомихайлівської ОТГ. Метою кваліфікаційної роботи є обґрунтування та розробка теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо шляхів підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування Роздільнянського району, Одеської області, (Великомихайлівська селищна рада). Методи дослідження. Теоретичною і методичною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в царині діяльності підприємств гостинності. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Практична значущість кваліфікаційної роботи. Запропоновані у роботі пропозиції щодо розробки та реалізації проекту з будівництва овочевого цеху на території Великомихайлівської селищної ради, збільшить виробництво продукції в регіоні, збільшить кількість робочих місць та надходжень до бюджету. Все це в свою чергу підвищить ефективність діяльності органів місцевого самоврядування. Кваліфікаційна роботи першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти містить 94 сторінки, 24 таблиці, 18 рисунків.
самоврядування, органи місцевого самоврядування, діяльність органів самоврядування, підвищення ефективності, діяльність ОТГ