Особливості децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Метою дослідження є аналіз особливостей децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області. Об’єктом дослідження є процес реалізації реформи децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області. Предметом дослідження є теоретичні та практичні аспекти реалізації реформи децентралізації влади у Заваллівській селищній раді, Голованівського району Кіровоградської області Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції та теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в царині децентралізації влади. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 80 сторінок, 8 таблиць, 13 рисунків. Список використаних джерел налічує 63 найменування.
децентралізація, особливості децентралізації, реалізація реформи децентралізації