Шляхи підвищення ефективності діяльності Городненської сільської Ради Болградського району Одеської області

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Метою дослідження є підвищення ефективності діяльності територіальних громад в Україні, шляхом підвищення їх фінансової спроможності через реалізацію стратегічного плану розвитку. Об’єктом дослідження є процес управління ефективністю діяльності територіальних громад в умовах децентралізації. Предметом дослідження є теоретичні, практичні аспекти щодо удосконалення управління ефективністю діяльності територіальних громад в умовах децентралізації. Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в галузі підвищення ефективності діяльності територіальних громад. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 80 сторінок, 29 таблиць, 16 рисунків. Перелік посилань нараховує 61 найменування.
діяльність ОТГ, ефективність діяльності, сільські ради, діяльність сільских рад