Переглянути
Нові надходження
Зараз показуємо 1 - 5 з 12
- ДокументЗапровадження технологій виробництва хліба Макіївського 0,8 кг та булочок любительських 0,2 кг з використанням сучасних способів тістоприготування в хлібопекарному цеху.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Технологічне, 2023) Тенжицької Тетяни ІгорівниХліб – геніальний винахід людства. Хлібні вироби є одним з основних продуктів харчування людини. Добове споживання хліба в різних країнах становить від 150 до 500 г. на душу населення. Законом України „про прожитковий мінімум” норма споживання хліба, затверджена для розрахунку споживчої корзини, складає 277 г на добу або 101 кг на рік. Відбулися зміни і в асортименті виробів. Дещо розширюється випуск заварних житніх сортів хліба, значно зменшилось виробництво здобних, бубличних, сухарних виробів, хоча асортимент їх розширився за рахунок розроблення нових видів з поліпшеним складом рецептури. Рішення основних завдань науково – технічного прогресу в хлібопекарській галузі тісно пов’язане з розробкою сучасних технологій упаковки і автоматизованих приладів для контролю властивостей сировини, напівфабрикатів та якості готових виробів. Згідно сучасним тенденціям науки про харчування асортимент хлібопекарської продукції повинен бути розширений випуском виробів підвищеної якості та харчової цінності, профілактичного і лікувального призначення. Крижані́вка — село Фонтанської сільської громади в Одеському районі Одеської області в Україні. Село розташоване на березі Чорного моря на схід від Одеси (за Лузанівкою) і є фактично передмістям Одеси та досить популярним місцем відпочинку для тих, хто бажає відпочити від міського гамору та подихати чистим повітрям. За переписом населення України 2001 року в селі мешкало 3195 осіб.
- ДокументПроектування потоково-механізованих ліній по виробництву хліба міського 1/г 0,5 кг та батонів поліських в/г 0,3 кг в хлібопекарному цеху.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Технологічне, 2023) Солдатенко Інни ВолодимирівниОднією з провідних галузей харчової промисловості України є хлібопекарська галузь. Її призначення – це безперебійне забезпечення виробництва хліба, хлібобулочних та інших борошняних виробів у обсягах, які відповідають нормам державної продовольчої безпеки. В Україні, а також у багатьох народів інших країн світу хліб належить до основних продуктів харчування. Щорічно в Україні виробляється близько 1,8 млн тонн хліба та хлібобулочних виробів, понад 70 % від загального обсягу випікають великі промислові підприємства, решту – приватні пекарні, мережа торгівлі, великі супермаркети та інші виробники. Харчова цінність хлібобулочних виробів має важливе значення, оскільки вони забезпечують більше 50% добової потреби людини в енергії і до 75% потреби у рослинному білку. Важливими проблемами подальшого розвитку ринку хлібобулочних виробів є суттєве поліпшення забезпечення потреб споживачів у якісному хлібі промислової випічки за прийнятною ціною та розробки новітньої продукції, яка задовольнить все зростаючі потреби споживачів, одержання на цій основі достатньої маси прибутку підприємствами-товаровиробниками і підвищення ефективності їх діяльності. Селище міського типу Овідіопольського району Великодолинське (Аккаржа) Одеської області знаходиться в центрі Овідіопільського району, за 17 км від райцентру, за 19 км від обл. центру та за 8 км від порт. м. Іллічівськ. Залізнична ст. Аккаржа має автобусне сполучення з районним та обласними центрами. Площа 11,4 км2 , населення 11 607, переважно українці та росіяни. (40–13 тис. рр. тому).
- ДокументЗапровадження технологій виробництва мармеладу трьохшарового та зефіру «Сніжок» з застосуванням потоковомеханізованих ліній в кондитерському цеху.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Технологічне, 2023) Петкова Георгія ІвановичаКондитерська галузь одна з найрозвиненіших у харчовій промисловості нашої країни. Загальний обсяг виробництва становить понад 1 млн продукції на рік, що дає змогу не лише повністю забезпечити потребу внутрішнього ринку, а експортувати її у значних обсягах за кордон. Підприємства галузі є активними споживачами вітчизняної сільськогосподарської сировини цукру, борошна, крохмаль, патока молоко і основною експорту переробленої продукції агропромислового комплексу країни. Наші підприємства що року інвестують в розвиток галузі значні кошти. На провідних кондитерських фабриках проведено повну повну модернізацію встановлену найсучасніші технологічні лінії. Галузь розвивається в умовах жорсткої конкуренції, що стимулює постійно вдосконалювати управлінські процеси і забезпечувати високі світові стандарти якості виробленої продукції. Встановлено що у 2021 році найбільша частина у виробництві борошняних кондитерських виробів припадає на печиво солодке, непокрите шоколадом або какао продуктами 39,4%; торти, кондитерські вироби, та хлібобулочні вироби. Основними факторами впливу на ринок кондитерських виробів з вбитими масами є : - ціна на сировину; - споживчі настрої та вподобання; - присутність міжнародних компаній на ринку України; - наявність товарів замінників; - купівельна спроможність населення; - поява нових технологій в галузі; Пік попиту припадає на останні місяця року, які пов’язані з новорічними святами, а в перші та літні місяці спостерігається спад.
- ДокументЗапровадження виробництва льодяникової карамелі «Дюшес» та карамелі з фруктовою начинкою «Десертна» з застосуванням потоково-механізованних ліній в карамельному цеху.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Технологічне, 2023) Музики Анни РусланівниСучасний кондитерський ринок України є одним з найбільших секторів харчової промисловості, характеризується стабільністю та стрімким зростанням, а також показує низький рівень вразливості до негативних спадів в економіці країни та світу в цілому. На всіх провідних підприємствах галузі впроваджені та функціонують системи менеджменту якості за версією ISO 90001: 2000. Сьогодні український кондитерський ринок майже нічим не відрізняється від європейського, оскільки вітчизняні виробники пропонують різноманітний асортимент кондитерської продукції своїм споживачам, який налічує близько 1000 найменувань, тим самим постійно скорочуючи загальний імпорт солодощів в Україні. Кондитерська галузь, де працює 170 тисяч фахівців, - одна з найрозвиненіших у харчовій промисловості нашої країни. Загальний обсяг виробництва становить понад 1 млн. продукції на рік ,що дає змогу не лише повністю забезпечити потреби внутрішнього ринку, а й експортувати її у значних обсягах за кордон. При цьому, у 2018 році порівняно з 2017 роком Україна скоротила експорт кондитерських виробів. Імпорт кондитерської продукції в Україну за вказаний період скоротився на 46,4 % до 44,17 тис. тонн, в грошовому виразі -- на 4,8 %, до 173,72 млн. доларів. При нарощені темпів приросту кондитерської промисловості та скорочені імпорту, це означає, що виробники почали переорієнтовуватись на внутрішній ринок через зростання внутрішнього споживання кондитерських виробів та солодощів.
- ДокументПроектування потоково-механізованих ліній по виробництву хліба кминного формового 0,9 кг та батонів домашніх 0,4 кг кг в хлібопекарному цеху м. Арциз Одеської області.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Технологічне, 2023) Маковецької Маргарити ОлександрівниХліб – це продукт першої необхідності, він потрібен усім і завжди. Саме хліб ототожнював сімейний достаток та добробут. У наші дні хлібопекарське виробництво прийняло широкі промислові масштаби. Сучасне хлібопекарське виробництво характеризується високим рівнем механізціїї та автоматихації технологічних процесів. Великий внесок роблять розвиток хлібобулочної промисловості – дослідники хіміко-біологічних лабораторій, розробники устаткування, виробники інгредієнтів. Найбільш поширеною технологією є прискорений спосіб тістознавства, що дозволяє скоротити час бродіння та технологічні ємності для бродіння тіста, і, як результат, зменшується виробничі площі. Такі технології дають можливість оперативно змінювати асортимент продукції і тим самим підвищувати попит покупця. В даний момент найбільш відомі покращувачі використовуються для виробництва хлібобулочних виробів зі слабкою клейковиною, вони збільшують водопоглинальну здатність борошна, підвищують еластичність м'якуша, а також збільшують термін придатності продукції. Існують поліпшувачі для борошна з сильною клейковиною, що коротко рветься - збільшують пластичність тіста. Арциз – це місто в Україні, у Болградському районі Одеської області. Арциз отримав назву від французького міста Арсі-сюр-Об. Місто виникло в 1816 році, в період заселення Південної Бессарабії німцями. Гербом міста є варязькій геральдичний щит. Лелека символізує мир, добро; Золота виноградна лоза – працьовитість жителів і плодючість землі; Каміння – єдність різних національностей; Залізнична колія – розвиток промисловості. На даний момент там проживає 14486 людей.
- «
- 1 (current)
- 2
- 3
- »