131-Прикладна механіка

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 5 з 9
  • Документ
    Модернізація пристрою для формування дози при виробництві сосисок
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Бондаренко Олександр
    Дипломний проект містить 89 сторінок розрахунково-пояснювальної записки та графічну частину на 7 аркушів формату А1 Мета роботи - модернізація пристрою марки ФПС, що порціонує. У процесі виконання дипломного проекту проведено технологічні розрахунки і на їх основі підібрано обладнання, що входить у лінію для формування сосисок, виконані розрахунки на міцність для порціонуючого пристрою ФПС і описано його пристрій і принцип дії. Проект містить відомості про охорону праці, монтаж, налагодження та ремонт; відомості про автоматизацію.
  • Документ
    Модернізація ударно-забивної закупорювальної машини для скляної тари
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Панчук Максим
    У дипломному проекті на тему «Модернізація ударно-забивної закупорювальної машини для скляної тари» наведено: вимоги до скляних пляшок, а також закупорювальних засобів, опис існуючого обладнання для закупорювання скляних пляшок. Приведена прийнята класифікація обладнання даного типу технологічного обладнання. Виконано огляд патентних матеріалів. Працездатність машини підтверджена відповідними розрахунками: 1. технологічним; 2. силовим; 3. кінематичним; 4. наведено розрахунок клинопасової передачі. Графічна частина включає: 1. Загальний вигляд - А1 – 3 листа 2. Лист складальної одиниці - А1 3. Лист деталювання – А1 – 1 лист. 4. Лист кінематична схема А1 – 1 лист. Специфікації до відповідних креслень.
  • Документ
    Розробка інструменту для виготовлення суцільнотягнутої жерстяної банки
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Фарафонтов Віктор
    Тема дипломного проекту: ""Розробка інструменту для виготовлення жерстяної суцільнотягнутої банки"". Дипломний проект полягає у розробці інструменту для штампування , для не великого підприємства харчової промисловості. Розроблений пристрій дає змогу з заготовки товщиною 0,19 мм та діаметром 163 мм отримати суцільнотягнуту банку типу №6. Проект складається з двох основних частин: Графічна частина, яка включає в себе: загальний вид, нижню та верхню плити, деталювання, нижній та верхній рельєфи й схему розкрою листа жерсті на листах формату А1; Розрахункова частина, технічного проекту складається з: технологічного, силового, кінематичного; розрахунку діаметра заготовки для банки та розрахунку обраної схеми розкрою.
  • Документ
    Модернізація пастеризатора для сироватки перед розливом
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Мадані Аммар
    Проект на тему розробки технологічної лінії та розрахунку пастеризатора для сироватки перед розливом. До проекту входять дві частини - графічна та розрахункова. Розрахункова частина містить: - опис технологічного процесу виготовлення сироватки; - критичний огляд обладнання для теплообмінних процесів; - технічне завдання на проектування; - розрахунки підігрівача та рекуператора; - питання техніки безпеки. Графічна частина: - креслення трубчастого пастеризатора; - креслення секція; - деталювання; - технологічні схеми.
    Модернізація ковшового бланширувача
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Попеску Владислав
    Об'єктом дипломного проекту є стрічковий ковшовий бланширувач марки БК. Мета роботи: удосконалення процесу бланширування овочів і модернізація апарата марки БК. У процесі виконання дипломного проекту проведені технологічний та кінематичний розрахунки, виконані розрахунки на міцність та силовий розрахунки потужності, необхідної для приводу бланшширувача. Також, описано пристрій і принцип дії, наведена класифікація бланширувачів, та обґрунтування обраної конструкції. Проект містить відомості про монтажні, налагоджувальні та ремонтні роботи, а також правила безпеки та правила експлуатації машини. В результаті технологічного розрахунку бланшувача марки БК була визначена продуктивність по моркві: G=1400 кг/год. При виконанні дипломного проекту: • розглянуто технологію бланшування овочів, зокрема моркви; • вивчено будову та принцип роботи бланширувачів, правила їх експлуатації та монтажу на підприємствах, а також ознайомилась з заходами безпеки при роботі; • виконано технологічний розрахунок в результаті чого було визначено: загальні витрати тепла в бланширувачі, а також витрати пари; • виконано силовий розрахунок, за яким знайдено потужність мотора- варіатора N= 1,1кВт, а також коефіцієнт корисної дії  = 80%, що показує високу продуктивність апарата.