48-а науково-методична конференція: Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ (Development of methodological basics of higher education in ONAFT)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 48-а науково-методична конференція: Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ (Development of methodological basics of higher education in ONAFT) за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 188
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументСамоменеджмент в роботі викладача(2017) Корсікова, Н. М.Необхідно відзначити, що робота викладача може супроводжуватися, так званим, синдром “eмоційного вигорання”. Річ у тому, що представники багатьох професій, чия діяльність пов'язана із спілкуванням, схильні до симптомів поступового емоційного стомлення і спустошення.
- ДокументВпровадження комп’ютерних технологій в процесс навчання в сучасному ВНЗ(2017) Макоєд, Н. О.В теперішній час комп’ютеризація навчального процесу отримала додатковий імпульс для розвитку тому, що набули достатньо високого рівня різноманітні форми та методи дистанційного навчання, яке можна розглядати і як один з видів самостійної роботи студентів.
- ДокументМетодика застосування податкового кодексу при вивченні дисципліни «Облік на підприємствах малого бізнесу»(2017) Стасюкова, К. В.Сьогодні і в соціальній сфері і на виробництві потрібні фахівці із знаннями, які б допомогли адаптуватися в будь-якій виробничій ситуації конкретного підприємства чи організації. Однак, традиційні стилі й методи навчання в певній мірі застаріли і не дають змоги молоді розвивати свої здібності.
- ДокументЗадачі вищої школи у забезпеченні інноваційного розвитку(2017) Немченко, В. В.Важливе значення у реформуванні вищої школи відводиться інформаційним технологіям, які повинні сприяти становленню економіки- знань.
- ДокументДистанційна освіта, її форми та роль у сучасній освітній політиці України(2017) Халілова-Чуваєва, Ю. О.За останні роки розвиток інформаційних технологій зробив актуальною проблему модернізації системи освіти. Сьогодення вимагає від спеціалістів будь-якої сфери високого рівня знань, умінь, навичок.
- ДокументМетодичні основи розробки тестових завдань(2017) Сапожнікова, Н. Ю.Саме від вірної постановки процесу перевірки рівня знань залежить успіх навчання. Тестування, як одна з форм атестації, дає змогу об’єктивно оцінити рівень засвоєння знань студентами.
- ДокументІнтернаціоналізація вищої освіти в ОНАХТ(2017) Федосов, С. Н.Якщо ОНАХТ має на меті суттєве розширення міжнародного співробітництва, необхідно приєднатись до когорти європейських університетів і признати інтернаціоналізацію вищої освіти в ОНАХТ однією із важливіших цілей і елементів своєї інституційної політики.
- ДокументРезерви активації самостійної роботи студентів(2017) Стрікаленко, Т. В.; Ляпіна, О. В.; Берегова, О. М.Проблема формування умінь студентів на сучасному етапі набуває особливої актуальності і розглядається в різних аспектах.
- ДокументДистанційне навчання: недоліки і переваги(2017) Колесніченко, С. Л.; Салавеліс, А. Д.Дистанційне навчання дозволяє одержувати знання не "про запас", а з урахуванням актуальних потреб і проблем широкому колу людей.
- ДокументАналіз проведення дистанційного модуля з дисципліни «Теорія прийняття рішень»(2017) Корнієнко, Ю. К.; Котлик, С. В.В межах дисципліни «Теорія прийняття рішень» було організовано проведення зимового модуля з використанням дистанційних технологій навчання. Це дозволяє більш ефективно підійти до вивчення матеріалів курсу, в тому числі готуватись до майбутніх контрольних заходів та, як наслідок, підвищити якість навчання.
- ДокументРоль винахідницької діяльності у формуванні майбутніх наукових кадрів вищих навчальних закладів(2017) Дроздов, О. І.; Афанасьєва, Т. М.; Палвашова, Г. І.Збільшення аудиторних годин у нормативних даних дисципліни «Основи наукових досліджень» та зміни у навчальних планах підготовки бакалаврів, а також стимулювання результативної винахідницької діяльності у рейтингових системах оцінки знань студентів будуть сприяти більш плідній роботі у підготовці майбутніх наукових кадрів.
- ДокументДистанційне навчання – нова форма організації навчального процесу(2017) Афанасьєва, Т. М.; Доценко, Н. В.; Палвашова, Г. І.; Дроздов, О. І.Впровадженню дистанційного навчання в освітній процес сприяє бурхливий розвиток та використання різних інформаційних технологій в освітній практиці, доступність використання глобальної мережі Інтернет, її ресурсів і сервісів. Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей студента за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, у тому числі, доступних в Інтернеті.
- ДокументОрганізація та методичне забезпечення самостійної роботи студентів спеціальності 6.140103 «Туризм»(2017) Ощепков, О. П.; Магденко, С. О.Успіх впровадження самостійної роботи студентів залежить від розробки комплексу методичного забезпечення учбового процесу. До такого комплексу слід віднести тексти лекцій, навчальні і методичні посібники, лабораторні практикуми, банки завдань,які сформульовані на основі реальних даних як за вартістю тура, так і його напрямку.
- ДокументМетодологічні особливості дистанційного модулю у курсі «Технічна мікробіологія»(2017) Єгорова, А. В.; Труфкаті, Л. В.У зв'язку зі змінами в організації навчального процесу в ОНАХТ має місце зимовий дистанційний модуль, який передбачає взаємодію викладача та студентів між собою на відстані, має відображати всі властиві навчальному процесу компоненти (цілі, зміст, методи, організаційні форми, засоби навчання) та реалізується за допомогою специфічних засобів Інтернет-технологій.
- ДокументВивчення проблеми виникнення козацтва на семінарах з історії України(2017) Польова, С. Є.; Польовий, С. С.Проблема виникнення українського козацтва досі дискусійна у наукових колах, і, як показав досвід, викликає труднощі при її вивченні у студентів.
- ДокументМетод case–study як сучасна технологія навчання у вищому навчальному закладі(2017) Лебеденко, Т. Є.; Соколова, Н. Ю.Саме метод case-study може стати рушійною силою для оновлення української вищої технічної освіти, хоча для економічних спеціальностей цей метод навчання є досить поширеним і загальновідомим.
- ДокументМетоди самостійної роботи з юридичними текстами(2017) Мордовець, М. В.Коли ми говоримо про вивчення права, ми передусім маємо на увазі вивчення законів та принципів на яких вони побудовані. Очевидно, що програми вивчення правових дисциплін побудовані таким чином, щоб викладач та підручник зорієнтували студента в масиві літератури та полегшили її засвоєння.
- ДокументВпровадження новітніх наукових розробок кафедри харчової хімії в робочу програму дисципліни «Хімічні і біологічні сенсори»(2017) Малинка, О. В.; Бельтюкова, С. В.В останні роки увагу дослідників привертають хімічні сенсори, у зв‘язку з низькою коштовністю, невеликими розмірами, можливістю в спеціальних умовах вибірково визначати різні речовини як у лабораторному, так і поза лабораторному використанні.
- ДокументМетодичні проблеми вивчення конституційного права(2017) Осадча, І. А.Системоутворюючою галуззю правових наук є конституційне право. На кафедрі соціології, філософії і права ОНАХТ воно вивчається в рамках дисципліни «Основи права», крім цього доброю традицією вже стало проведення круглих столів з різних аспектів конституційного права, на яких студенти виступають з аналітичними доповідями, відбуваються дискусії з практикуючими юристами, жваве обговорення гострих питань з аудиторією.
- ДокументСамостійна пізнавальна діяльність студентів як важлива складова навчального процесу(2017) Мужайло, В. Д.Вся система самостійної роботи, особливо завдання для самостійного опрацювання, мають бути направлені на активізацію навчально – пізнавальної діяльності студентів, формуванню соціально адаптованої і соціально - відповідальної особистості, навчати студентів діяти, самостійно приймати рішення в реальних економічних умовах.