48-а науково-методична конференція: Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ (Development of methodological basics of higher education in ONAFT)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 48-а науково-методична конференція: Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ (Development of methodological basics of higher education in ONAFT) за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 188
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ48-а науково-методична конференція "Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ"(Одеська національна академія харчових технологій, 2017)
- ДокументАктивні методи навчання – важлива складова підготовки студентів(2017) Сахарова, З. М.Вищі навчальні заклади, в тому числі і Одеська національна академія харчових технологій, поступово впроваджують нові технології навчання, які спрямовані на керівництво навчально – пізнавальною діяльністю, формування у студентів навиків творчої самостійної роботи.
- ДокументАктуальні питання управління якістю та безпекою біотехнологічних виробництв при викладанні дисциплін циклу «Біотехнологія»(2017) Пилипенко, Л. М.; Данилова, О. І.Для забезпечення ефективного використання біотехнологічних альтернатив у харчовій промисловості необхідне створення відповідного кадрового потенціалу кваліфікованих фахівців у сфері харчової промислової біотехнології, місцем роботи яких є харчові переробні підприємства, лабораторії контролю якості та безпеки харчової продукції та сировини, науково-дослідні та проектні установи тощо.
- ДокументАналіз перебігу зимового семестру та перспективи використання сайту дистанційного навчання(2017) Монтік, П. М.; Букарос, А. Ю.; Галіулін, А. А.; Розіна, О. Ю.Система дистанційного навчання проявила свою працеспроможність при дієвому контролі з боку як навчального відділу, так і викладачів.
- ДокументАналіз проведення дистанційного модуля з дисципліни «Теорія прийняття рішень»(2017) Корнієнко, Ю. К.; Котлик, С. В.В межах дисципліни «Теорія прийняття рішень» було організовано проведення зимового модуля з використанням дистанційних технологій навчання. Це дозволяє більш ефективно підійти до вивчення матеріалів курсу, в тому числі готуватись до майбутніх контрольних заходів та, як наслідок, підвищити якість навчання.
- ДокументАналіз факторів, що впливають на якість освітнього процесу в ОНАХТ в рамках системи менеджменту якості(2017) Устенко, І. А.; Мардар, М. Р.; Кручек, О. А.Метою даної роботи було деталізувати процеси для управління підготовкою майбутніх фахівців, які повною мірою відповідатимуть вимогам ринку праці і потребам роботодавців та суспільства.
- ДокументВдосконалення фізичного виховання у ВНЗ(2017) Яготін, Р. С.Дані про ціннісні орієнтації студентів на здоровий спосіб життя і їх реальне відображення в життєдіяльності дають підставу до судження про наявність суперечності між абсолютною цінністю загальних положень здорового способу життя і професійного здоров’я.
- ДокументВеб-портфоліо як засіб самостійної роботи студентів(2017) Дец, Н. О.; Дец, Д. В.Ефективною комплексної технологією організації самостійної роботи студентів є технологія «портфоліо». Під терміном портфоліо розуміють спосіб фіксування, накопичення і оцінки індивідуальних досягнень.
- ДокументВеб-система дистанційного навчання з дисципліни «Основи автоматизованого проектування складних об’єктів та систем»(2017) Сіромля, С. Г.Однією з невід'ємних і важливих частин процесів інформатизації суспільства є комп'ютеризація освіти. У зв'язку, з чим нові інформаційні технології та програмні засоби повинні допомагати працівникам сфери освіти більш ефективно та ретельно вирішувати різноманітні задачі, пов'язані з поліпшенням навчального процесу,
- ДокументВебінари – невід’ємна складова ефективної методики навчання в сфері інформаційних технологій(2017) Смірнова, К. В.; Ольшевська, О. В.; Бодюл, О. С.Для створення ефективних методик навчання необхідно розуміти, як проходить процес навчання. Змістовна частина є дуже важливою, однак це лише одна зі складових успішного викладання.
- ДокументВивчення досвіду підготовки та підвищення кваліфікації кадрів науково-педагогічних працівників у європейських університетах(2017) Антонова, А. Р.Педагогічна освіта є базовою для будь-якого фахівця, причетного до навчання, виховання, розвитку будь-якої людини, не тільки фахівця. Рівень педагогічної освіти визначає ефективність у вирішенні професійних завдань вихователя, викладача вищого навчального закладу. Підготовка та підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників розглядається у цьому контексті як важлива передумова, що забезпечує проведення модернізації освіти на основі осмислення національного і зарубіжного досвіду.
- ДокументВивчення проблеми виникнення козацтва на семінарах з історії України(2017) Польова, С. Є.; Польовий, С. С.Проблема виникнення українського козацтва досі дискусійна у наукових колах, і, як показав досвід, викликає труднощі при її вивченні у студентів.
- ДокументВикористання IT–технологій в дистанційному навчанні та вихованні студентів(2017) Галіулін, А. А.; Розіна, О. Ю.; Коновалов, С. О.Застосування IT технологій в освіті дозволяє мотивувати студентів до процесу навчання, а викладачі можуть знайти індивідуальний підхід до кожного студента, тобто використовуючи, комп’ютерні технології, вони можуть задовольнити запит кожного студента.
- ДокументВикористання методу проектів в системі підготовки студентів електромеханіків(2017) Коновалов, С. О.; Галіулін, А. А.; Ліпін, А. П.Забезпечення пізнавальної активності і самостійності мислення студентів є одним зі стратегічних напрямів модернізації освіти фахівців в вищій школі. Використання методу проектів дозволяє розв’язати цю задачу і знаходить широке поширення в практиці навчання.
- ДокументВикористання мультимедійних технологій під час викладння курсу «Історія України та української культури»(2017) Шишко, О. Г.Сучасні мультимедійні технології дають можливість постійно оновлювати форми та засоби здійснення навчально-виховного процесу. Проведення лекцій та семінарів у мультимедійних аудиторіях дозволяє залучити фото та відеоматеріали, які значно покращують сприйняття студентами навчального матеріалу.
- ДокументВикористання інноваційних методів при викладанні дисципліни «Інтелектуальна власність»(2017) Чернега, І. С.; Фігурська, Л. В.Для підготовки конкурентоспроможних фахівців, готових до ефективної професійної діяльності необхідно широко застосовувати різні інноваційні методи.
- ДокументВикористання інформаційних технологій в процесі вивчення дисципліни «Комп’ютерний аудит»(2017) Пчелянська, Г. Б.Впровадження інноваційних підходів, інформаційних систем і технологій у навчальний процес є важливим складником для підготовки спеціалістів з обліку і аудиту.
- ДокументВплив методики навчально–педагогічного процессу на самореалізацію громадянськості особистості в стінах вищого навчального закладу(2017) Швець, В. Г.; Булюк, В. І.Методико-педагогічний процес передбачає совмісну діяльність педагога та студента, який поєднує у собі рішення завдань навчання, розвитку, виховання та психологічної підготовки студента у гармонії взаємообумовленості.
- ДокументВпровадження дистанційних програм у заочну форму навчання(2017) Мартинюк, О. М.Можливість спілкування за допомогою інтернету розширює можливості заочної освіти в рамках університету. Особливістю навчання за допомогою інтернет є надання можливості студенту вчитися тоді, коли він має на це час.
- ДокументВпровадження комп’ютерних технологій в процесс навчання в сучасному ВНЗ(2017) Макоєд, Н. О.В теперішній час комп’ютеризація навчального процесу отримала додатковий імпульс для розвитку тому, що набули достатньо високого рівня різноманітні форми та методи дистанційного навчання, яке можна розглядати і як один з видів самостійної роботи студентів.