Головною умовою реалізації особистісного потенціалу майбутнього спеціаліста в умовах глобалізації ринку праці є формування внутрішньої потреби у самоосвіті. З іншого боку, самостійна робота студента сьогодні виступає основним видом його учбової діяльності. Все це висуває низку якісно нових вимог до регламентації та організації самостійної роботи з боку викладача.
Дюдіна І. А. Мотивація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Стандартизація, метрологія та сертифікація» / І. А. Дюдіна // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 358–359.
самостійна робота, майбутній спеціаліст, самоосвіта