Оскільки виробник, погнавшись за прибутком, активно додає підсилювач смаку глутамат натрію в їжу (не завжди зазначая його наявність на етикетці), споживач часто переходить на незбалансовану їжу з надлишком калорій, що позначається на його здоров,ї. В зв’язку з цим виникає необхідність контролю вмісту глутамату натрію в харчових продуктах.
Малинка, О.В. Визначення харчової добавки Е621 методом тонкошарової хроматографії з люмінесцентним детектуванням / О.В. Малинка // Зб. тез доп. 75-ої наук. конф. викл. акад., Одеса, 20-24 квіт. 2015 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій; під заг. ред. Б.В. Єгорова. – Одеса, 2015. – С. 273-275: табл. – Бібліогр.: 5 назв.
харчова добавка Е621, тонкошарова хроматографія, люмінесцентне детектування