Розробка проєкту будівництва міні-комбікормового заводу продуктивністю 5 т/добу
Ескіз недоступний
Дата
2024
Автори
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
ОНТУ, кафедра технології зерна і комбікормів
Анотація
Виробництво комбікормів сьогодні є основним джерелом розвитку тваринництва та птахівництва в Україні, особливо в регіонах, які постраждали від російської окупації. В наслідок воєнних дій в Україні відмічається суттєве зниження об’ємів виробництва комбікормів з 6 до 3,02 млн.т. Разом з цим відчувається і реанімація поголів’я тварин і птиці та поштовх з реконструкції понівечених та будівництва нових комбікормових заводів. Збільшення обсягів виробництва комбікормів та якісної безпечної сільськогосподарської продукції є одним з пріоритетних напрямків державної політики агропромислового сектору.
Кваліфікаційна робота бакалавра (КРБ) на тему: Розробка проєкту будівництва міні-комбікормового заводу продуктивністю 5 т/добу присвячена будівництву комбікормового заводу у Одеській області продуктивністю 5 т/год. Метою КРБ є розробка схеми виробництва комбікормів на міні-заводі. Економічна мета проєкту – збільшення прибутку підприємства за рахунок виробництва та реалізації якісної комбікормової продукції населенню та фермерським господарствам. Соціальна мета проєкту – забезпечення населення робочими місцями та якісними продуктами тваринницькими.
Кваліфікаційна робота складається з пояснювальної записки та графічної частини. Пояснювальна записка складається з вступу та сими розділів.
У 1 розділі Техніко-економічне обґрунтування наведено маркетингові дослідження ринку виробництва комбікормів у світі та Україні за останні 5 років, кількість поголів""я сільськогосподарських тварин і птиці в Україні. Проаналізовані фактори, які впливають на ефективне виробництво комбікормів. Аналіз стану ферм і виробництва комбікормів у південних регіонах. У 2 розділі Наукова частина представлено результати характеристики мікротрейсерів та їх практичного використання при аналізі ефективності роботи змішувача та однорідності комбікормів. У 3 розділі Технологічна частина наведено результати розрахунку технологічного, транспортного обладнання, бункерів, складів, приймально-відпускних пристроїв міні-комбікормового заводу. У 4 розділі розглянуті питання охорони праці і техніки безпеки на міні-заводі. У 5 розділі наведено розрахунок вентиляційного обладнання. У 6 розділі - електрозабезпечення та енергозбереження. У 7 розділі розраховані техніко-економічні показники проекту. У додатку представлена презентація. Пояснювальна записка КРБ викладена на 94 аркушах, містить 34 таблиць, 10 рисунків, список літератури включає 39 джерел.
Графічна частина складається з 7 аркушів, яка містить 3 аркуші технологічні схеми, 2 аркуші плани поверхів, 2 аркуша поздовжні та поперечні розрізи. Презентація - 20 сторінок.
Опис
Ключові слова
комбікорми, міні-установка, міні-завод, обладнання, технологія, якість