Група 4МХ-55

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 24
  • Документ
    Розробка холодильної установки для кафе швидкого харчування на 73 відвідувача, м. Хмельницький
    (ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Янковського Дмитра Олександровича
    Громадське харчування являє собою галузь народного господарства, основу якої складають підприємства, що характеризуються єдністю форм організації виробництва та обслуговування споживачів і різняться за типами, спеціалізації. Розвиток громадського харчування: дає істотну економію суспільної праці внаслідок раціональнішого використання техніки, сировини, матеріалів; надає робітникам та службовцям протягом робочого дня гарячу їжу, що підвищує їхню працездатність, зберігає здоров'я; дає можливість організації збалансованого раціонального харчування у дитячих та навчальних закладах. Багато підприємств громадського харчування є суто комерційними, але поряд із цими розвивається і соціальне харчування: їдальня при виробничих підприємствах, студентська, шкільна їдальня. З'являються комбінати харчування, фірми, які беруть він завдання організації соціального харчування. Основним завданням кожного підприємства є підвищення якості виробленої продукції та послуг. Успішна діяльність підприємства має забезпечуватися виробництвом продукції та послуг, які: відповідають чітко визначеним потребам; задовольняють вимогам споживача; відповідають застосовуваним стандартам та технічним умовам; відповідають чинному законодавству та іншим вимогам товариства; пропонують споживачеві за конкурентними цінами; зумовлюють отримання прибутку. Для досягнення поставленої мети підприємство має організувати свою діяльність так, щоб тримати під контролем усі технічні, адміністративні та людські фактори, що впливають на якість продукції та її безпеку. У громадському харчуванні необхідне вдосконалення форм поділу праці та впровадження досягнень науково-технічного прогресу.
  • Документ
    Розробка холодильної установки для камер зберігання молочних виробів ємністю 300 т., м. Київ
    (ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Фігури Володимира Володимировича
    Характеризуючи зміну обсягів виробництва молокопродуктів в Україні у 2021 році у порівнянні із 2020 р., варто відмітити наступне: – зростання відбулось по трьох видах молокопродуктів: сухому незбираному молоку (+10%), сироватці рідкій (+8,7%); сиру кисломолочному (+7,4%). – крім того, у 2021 році спостерігалося зростання обсягів виробництва казеїну (+11%). – практично незмінними залишались обсяги виробництва: йогуртів ароматизованих (+1%); кисломолочної продукції в цілому (-2,8%). – обсяги виробництва інших видів молочної продукції суттєво знизились: молока жирністю 1% – 6% (у пакуваннях до 2 л) – на 6,7 %; сиру плавленого – на 8,4%; молока та вершків згущених – на 10,4%; сиру іншого – на 14,2%; масла вершкового – на 17 %; сухого знежиреного молока – на 17,7%; сироватки у твердому вигляді – на більш як 20%. Обсяги виробництва молокопродуктів у 2021 році знизилися на 7,5% проти 2020 року. Такого стрімкого падіння не спостерігалось із 2015 року. У 2020 році обсяги виробництва молокопродуктів залишались незмінними проти 2019 року. Нижчим значенням індексу обсягів виробництва із харчової галузі характеризується лише виробництво олії (79,4%) та виробництво продукції борошно-круп’яної промисловості (87,2%).
  • Документ
    Розробка холодильника при фермерському господарстві для зберігання і переробки томатів ємністю 330 т., Кіровоградська об
    (ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) СЕБОВА АРТУРА КОСТЯНТИНОВИЧА
    Штучний холод використовується в технологічних процесах не тільки в харчовій, м’ясо-молочній , рибній галузях промисловості, на транспорті і в торгівлі, але й хімічній, металургійній, текстильній, фармацевтичній та інших галузях промисловості і народного господарства (далі н/г). Використання штучного холоду – важлива умова зберігання якості і зниження втрат харчових продуктів при їх заготовці, транспортуванні, переробці та реалізації. Основні ланки цього ланцюга повинні бути повністю забезпечені холодом як у кількісному, так і в якісному відношенні. Використання штучного холоду не тільки пов’язане із зберіганням харчових продуктів, але й все в найбільшій ступені стає одним з факторів, що визначають можливість виробництва і реалізації ряду високоякісних продуктів харчування (напівфабрикати , продукти кулінарії). Одночасно з цим технологічне використання холоду відкриває нові можливості подальшого розширення асортименту харчових продуктів, сировинні компоненти яких не витримують тривалого зберігання. Завданням холодильного підприємства є термічна обробка і зберігання великих мас швидкопсувних продуктів, в організації безпосереднього безперервного холодильного ланцюга і виробництва продукції з використанням штучного холоду, в створенні спеціального холодильного режиму, що забезпечує зберігання первинної якості і кількості продукції на всіх стадіях їх промислової переробки, транспортування, зберігання і реалізації, в систематичному підвищенні ефективності виробництва шляхом найбільш повного використання виробничих ресурсів робочого часу. Холодильна техніка, що використовується майже у будь якій галузі життєдіяльності людини, є одним з найважливіших напрямків розвитку технічної думки.
  • Документ
    Розробка холодильної установки для універсаму «Копійка», площею 930 м. кв., м. Чорноморськ
    (ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Постоленко Івана Дмитровича
    Торгівля як галузь господарської діяльності має розгорнуту мережу оптових і роздрібних підприємств, забезпечує зберігання, транспортування і реалізацію товарної продукції предметів споживання. Оскільки більшість продуктів харчування проходить через торгівлю, то рівень її розвитку характеризує обсяг і структуру споживання. Торгівля інформує і впроваджує в споживання нові товари. Таким чином, розвиток торгівлі, будучи обумовленим рівнем і темпами розвитку виробництва товарів, в свою чергу, здійснює вплив на промисловість, сільське господарство з одного боку, і на споживання людей - з іншого. Актуальною проблемою сучасної науки є забезпечення населення повноцінними продуктами харчування високої якості, доступними за ціною широкому колу споживачів. Таку задачу виконує торгівля, а в її структурі Останнім часом в усьому світі широкого розповсюдження набуло застосування низьких температур як метода короткочасного і тривалого зберігання продовольчих товарів рослинного і тваринного походження.
  • Документ
    Розробка холодильної установки для фермерського господарства з виробництва м'ясо-молочної продукції продуктивністю 5,3 т. на добу в Одеській області
    (ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) ПОПЗОГЛО ВАДИМА МИХАЙЛОВИЧА
    Штучний холод використовується в технологічних процесах не тільки в харчовій, м’ясо-молочній , рибній галузях промисловості, на транспорті і в торгівлі, але й хімічній, металургійній, текстильній, фармацевтичній та інших галузях промисловості і народного господарства (далі н/г). Використання штучного холоду – важлива умова зберігання якості і зниження втрат харчових продуктів при їх заготовці, транспортуванні, переробці та реалізації. Основні ланки цього ланцюга повинні бути повністю забезпечені холодом як у кількісному, так і в якісному відношенні. Використання штучного холоду не тільки пов’язане із зберіганням харчових продуктів, але й все в найбільшій ступені стає одним з факторів, що визначають можливість виробництва і реалізації ряду високоякісних продуктів харчування (напівфабрикати , продукти кулінарії). Одночасно з цим технологічне використання холоду відкриває нові можливості подальшого розширення асортименту харчових продуктів, сировинні компоненти яких не витримують тривалого зберігання. Завданням холодильного підприємства є термічна обробка і зберігання великих мас швидкопсувних продуктів, в організації безпосереднього безперервного холодильного ланцюга і виробництва продукції з використанням штучного холоду, в створенні спеціального холодильного режиму, що забезпечує зберігання первинної якості і кількості продукції на всіх стадіях їх промислової переробки, транспортування, зберігання і реалізації, в систематичному підвищенні ефективності виробництва шляхом найбільш повного використання виробничих ресурсів робочого часу. Молочна промисловість – одна з декількох галузей, яка активно використовує помірний штучний холод для дотримання технології зберігання та виробництва.