Переглянути
Нові надходження
Зараз показуємо 1 - 5 з 23
- ДокументРозробка Web-сайту для готельного комплексу «Софія»(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2023) Поплавський Володимир ГригоровичWorld Wide Web (WWW) - інтелектуальне досягнення людства в епоху високих технологій. На сьогоднішній день WWW містить мільйони сайтів, на яких розміщена будь-яка інформація. Люди отримують доступ до цієї інформації за допомогою використання технології Internet. Для навігації в WWW використовуються спеціальні програми - Web-браузери, які суттєво полегшують користування ресурсами WWW. Вся інформація в Web-браузері відображається у вигляді Web-сторінок, які є основним елементом байтів WWW. Web-сторінки, підтримуючи технологію мультимедіа, об'єднують в собі різні види інформації: текст, графіку, звук, анімацію і відео. Від того, наскільки якісно і красиво зроблена та чи інша Web-сторінка, залежить багато в чому її успіх в мережі. Користувачеві приємно відвідувати ті Web-сторінки, які мають стильне оформлення, не обтяжені надмірно графікою і анімацією, швидко завантажуються і правильно відображаються у вікні Web-браузера. В наш час стає поширеним створення сайтів готельного бізнесу. Метою яких є забезпечення громадян достовірною інформацією про послуги, які надаються готельним комплексом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності. Метою нашого дослідження є розробка Web-сайту для готельного комплексу «Софія». Об’єктом роботи є веб-сайт для готельного комплексу «Софія». Предметом роботи виступає процес проектування веб-сайту. Перший розділ проекту присвячений аналізу існуючих рішень розробки веб-сайту, опису етапного процесу розробки сайту, створення бази даних та програмного коду сайту. Реалізовано обчислення вартості виконання науководослідної розробки. Та у останньому розділі розглядається питання з охорони праці.
- ДокументРозробка тестеру радіоелементів на базі мікроконтролера(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2023) Шаманський Віталій Ігорович
- ДокументПроектування системи контролю мікроклімату для промислового об'єкту(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2023) Чебаненко Дмитро ОлександровичНизка наукових досліджень вказує, що на працездатність людини впливає створений мікроклімат всередині приміщення, які впливають на терморегуляцію організму. Показники температури, відносної вологості, швидкості руху повітря визначають стан повітря всередині промислового приміщення. Під час роботи та при перебуванні всередині виробничого приміщення відбувається теплова взаємодія працівника з створеним виробничим середовищем [11]. На сьогоднішній день існує досить велика кількість різноманітних систем контролю клімату. Галузі використання таких систем досить великі, починаючи від контролю клімату у домашній теплиці і закінчуючи контролем кліматичних умов на великому виробництві. Основними завданнями системи контролю мікроклімату є створення і підтримання комфортного для людини, рослин, тварин або матеріальних предметів (обладнання, творів мистецтва тощо) мікроклімату в межах будівлі або споруди, а також економія енергії, що витрачається на створення і підтримання мікроклімату. Об’єктом може бути житлове приміщення, салон транспортного засобу, виробничий цех, склад, теплиця, тощо. Тема дипломного проекту ̶ проектування системи контролю мікроклімату для промислового об'єкту. Об’єктом дослідження є процес виміру та контролю кліматичних параметрів мікроклімату на промисловому об'єкті (температури, вологості, руху повітря та вмісту вуглекислого газу в повітрі). Об'єкт розробки: система контролю мікроклімату промислового об'єкту. Мета роботи - провести аналіз сучасного стану систем контролю мікрокліматом в промислових приміщеннях, розробка структурної та принципової схем системи контролю мікроклімату на промисловому об'єкті, розробка алгоритмів роботи підсистем системи контролю мікроклімату на промисловому об'єкті.
- ДокументРозробка POST-тестеру для діагностики несправностей desktop-комп'ютерів(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2023) Харшах Михайло Олександрович
- ДокументПроектування роботаманіпулятора на платформі Arduino(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2023) Фіщенко Ілля ОлеговичУ галузі виробництва та експлуатаційного контролю виробів існує ряд проблем, однією з яких є вплив людського фактору на результат контролю. Автоматизація може використовуватись в широкому спектрі – від великих та складних технологічних процесів виробництва до локальних та домашніх систем. На сьогодні у галузі застосовується багато роботів-маніпуляторів, які між собою поділяються на безліч різновидів, проте не всі ці роботи здатні самостійно здійснювати певні операції і потребують втручання технічного спеціаліста, тому необхідність створення навчальної моделі робота-маніпулятора для неруйнівного контролю об’єктів складної форми є достатньо актуальною задачею на сьогодні. У наш час практично будь-який сучасний побутовий пристрій, що підтримує віддалене керування, може працювати з будь-якою із сучасних платформ завдяки синхронізації даних через віддалені сервіси або підключається у домашню мережу. Багато корпорацій, орієнтованих на споживчий ринок, розширюють можливості своїх систем за рахунок тісної інтеграції пристроїв і сервісів в екосистеми «розумних будинків». Прикладом служать американські Apple і Google з фреймворком HomeKit, або китайська Meizu з додаткомінтегратором Home [1]. Потенціал технології «розумний будинок» величезний і обмежується тільки відносно високою вартістю готової системи. Проте на ринку існують простіші рішення для домашньої автоматизації, наприклад на базі платформи Arduino UNO, які дозволяють налаштувати взаємозв'язок сенсорів з контролерами на Сподібній мові скетчів без потреби глибоко вникати у суть процесів та функціонування модулів. Наявність великої кількості готових бібліотек для найрізноманітніших датчиків та виконавчих пристроїв, а також невисока вартість, дозволили зробити технології «розумного будинку» загальнодоступними. Даний дипломний проект присвячений розробці навчального макету робота-маніпулятора на платформі Arduino UNO, який може бути використаний як прототип для промислової галузі. Подібна система може бути у нагоді і для людей похилого віку та з обмеженими руховими можливостями.