Монографії: ознайомчий фрагмент (Monographs: a fragment )

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 174
  • Документ
    Маркетинг та digital–комунікації
    (2024) Лагодієнко Володимир Вікторович; Савченко Тетяна Вікторівна; Мардар Марина Ромиківна; Бахчиванжи Людмила Анатоліївна; Брайко Марина Герольдівна; Памбук Світлана Андріївна; Устенко Інна Андріївна; Кордзая Натела Ревазівна; Мунтян Ірина Володимиріна; Євтушок Ольга Василівна; Мільчева Вікторія Василівна; Богданов Олександр Олександрович
    В монографії досліджується широке коло питань теоретичних аспектів розвитку регіональних ринків, досліджено сенсорний маркетинг, як ключовий інструмент у просуванні та продажу товарів у роздрібній торгівлі, визначено перспективні ринки нішевих культур як фактора роззвитку маркетингового потенціалу аграрних підприємств, досліджено інтернет-просування косметичної продукції, проведено розробку маркетингової стратегії для провайдера послуг інтернету, визначено маркетингову стратегію для ритейлу в сегменті кулінарії, як альтернативи В«хмарним кухнямВ» у військовий час, досліджено основи мессенджер-маркетингу, проведений аналіз розвитку виноробної галузі України, а саме: його сучасний стан, основні проблеми та стратегічні аспекти регулювання, досліджена трансформація сучасного маркетингу з точки зору впливу цифрових технологій та інновацій на бізнес стратегії, досліджено інтеграцію digital-інструментів у маркетингову стратегію підприємства, визначено методичні аспекти використання маркетингових механізмів в діяльності підприємств агропродовольчої сфери.Монографія складається з передмови, дванадцяти розділів та списку використаних джерел до кожного розділу. Ця монографія є корисним джерелом для студентів, викладачів, дослідників та практиків у сфері маркетингу, які прагнуть поглибити свої знання та навички у використанні digital інструментів для досягнення маркетингових цілей.
  • Документ
    Інфраструктура цифрової економіки: теоретико-методологічні та прикладні аспекти державного регулювання
    (2023) Котелевець Дмитро Олександрович
    У монографії розглянуто теоретичні, методологічні та прикладні аспекти державного регулювання розвитку інфраструктури цифрової економіки. Досліджено природу державного регулювання інфраструктури цифрової економіки; визначено передумови становлення та основні принципи функціонування системи державного регулювання розвитку інфраструктури цифрової економіки. Запропоновано методичний підхід до пізнання стану системи державного регулювання розвитку інфраструктури цифрової економіки, апробація якого дозволяє виокремити актуальні тенденції становлення цифрової економіки та проаналізувати сучасні аспекти державного регулювання такої економіки. У монографії розглянуто світовий досвід підтримки розвитку цифрової економіки та її інфраструктури. Проведене дослідження дозволило обгрунтувати стратегічні детермінанти розбудови системи державного регулювання розвитку інфраструктури цифрової економіки, а також поглибити концептуальні засади трансформації інституційної моделі державного регулювання такої інфраструктури. Монографія може становити інтерес для викладачів, здобувачів вищої освіти, наукових працівників, державних службовців, а також широкого кола читачів, зацікавлених проблематикою розвитку цифрової економіки та її інфраструктури.
  • Документ
    Теплообмін в щильному шарі гранульованого матеріалу з наскрізним газовим потоком. Теорія і практика
    (Бондаренко М. О., 2024) Бошкова Ірина Леонидівна; Мукмінов Ігор Ігорович; Арику Антоніна Василівна
    Монографія присвячена процесам перенесення теплоти в рухомих та нерухомих щільних шарах гранульованих (дисперсних) матеріалів. Основний інтерес роботи відноситься до технології накопичення явній енергії щільним шаром часток різного походження. Наведені дані щодо ефективності застосування теплоутилізаторів низькотемпературної теплоти із гранульованою насадкою, принципові схеми акумуляції теплової енергії з щільною насадкою, результати сучасних експериментальних та теоретичних досліджень Обговорюються конструктивні рішення теплоутилізаторів промислового призначення. Описано оригінальні методи та стендидля визначення коефіцієнтів міжкомпонентного теплообміну поверхні часток з наскрізним газовим потоком, а також емпіричні дані по структурі та аеродинамічному опору щільного шару. Наведені результати математичного моделювання теплообміну між наскрізним газовим потоком та щільним шаром часток. Представлені залежності для розрахунків локальних температур рухомого газового і рухомого твердого компонентів для як для протитечії, так і для прямотечії, а також аналітична залежність для розрахунку локальної надлишкової температури при нестаціонарному нагріванні шару часток в теплообмінному каналі наскрізним потоком газу. Наведені результати експериментального дослідження грунтового регенератора та алгоритм розрахунку регенератора - теплоутилізатора. Дослідження спрямовані на створення теоретико-практичних умов ефективного використання щільного шару гранульованого матеріалу в якості насадки в складі регенеративних теплообмінних апаратів для акумулювання в явній формі низькотемпературної теплоти.
  • Документ
    Термодинамічний вплив на привибійну зону продуктивних пластів
    (Бондаренко М. О., 2024) Світлицький Віктор Михайлович; Іванків Ольга Олександрівна; Ягодовський Сергій Ігорович; Тітлов Олександр Сергійович
    Монографія присвячена проблемам стимулювання припливу вуглеводнів в умовах зниження продуктивності привибійної зони пластів. У ній викладені результати дослідження причин зниження продуктивності видобувних і нагнітальних свердловин у процесі їх експлуатації та запропоновано методи її відновлення і збільшення, шляхом термодинамічного впливу на привибійну зону продуктивних пластів на основі їх моделювання в умовах ідентичності пластовим. Наведено результати аналітичних і лабораторних досліджень умов формування і видалення парафінистих відкладів у поровому середовищі порід, що складають продуктивні пласти. Призначена для інженерно-технічних працівників нафтової і газової промисловості, фахівців науково-дослідних і проєктних інститутів, студентів вищих навчальних закладів.
  • Документ
    Вальцьове подрібнююче обладнання
    (2019) Петров Валерій Миколайович
    У книзі проаналізовано вальцьове подрібнююче обладнання, що застосовується в різних галузях промисловості. Розглянуто конструктивні особливості основних функціональних складальних одиниць.