131 - Прикладна механіка

Постійне посилання зібрання

Зараз показуємо 1 - 5 з 16
  • Документ
    Розробка енергоефективної установки для сушіння та пакування фруктів
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Козаченко Микола Олександрович
    У даній дипломній роботі наведено критичний огляд існуючого облад- нання. Розроблено технічне завдання. Виконані необхідні розрахунки підтве- рджують працездатність машини.
  • Документ
    Визначення надійності закупорювання скляної тари кришкою типа III
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Марковський Ігор
    В даному дипломному проекті на тему «Визначення надійності закупорювання скляної тари кришкою типа III» наведено технологічний процес нанесення ущільнюючої пасти, на жерстяні кришки Типу III. Розглянуто устаткування для здійснення процесу нанесення латексної пасти (ущільнюючої пасти), розроблена модернізація пастонкладальної машини. Виконані розрахунки, модернізованної машини. Описані вимоги і правила безпечної експлуатації.
  • Документ
    Дослідження впливу геометричних параметрів скляної тари на безпеку закупорювання
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Резніченко Артем
    В магістерській роботі наводиться критичний огляд систем закупорювання скляної тари та опис технології виробництва розробленого білкового напою. Представлена методика досліджень, які необхідно було виконати для визначення впливу геометричних параметрів скляної тари типу ІІІ на безпеку закупорювання білкового напою. Зокрема наводиться методика дослідження геометричних параметрів скляної тари, методика налагодження зусилля по- переднього стискання пружин в механізмі закупорювання та методика визна- чення ступеня безпеки закупорювання. Виконано дослідження геометричних параметрів скляної тари типу ІІІ, які впливають на її безпеку закупорювання. Експериментальним шляхом ви- значено як зміна геометричних параметрів скляної тари в межах їхніх допус- ків впливає на безпеку закупорювання в процесі закупорювання на технологі- чному обладнанні. Дослідження показали суттєвий вплив зміни геометричних параметрів скляної тари на ступінь безпеки закупорювання.
  • Документ
    Розробка інструменту для виготовлення суцільнотягнутої жерстяної банки
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Штембуляк Микола
    Дипломний проект полягає у розробці інструменту для штампування , для не великого підприємства харчової промисловості. Розроблений пристрій дає змогу з заготовки товщиною 0,18 мм та діаметром 179 мм отримати суцільнотягнуту банку типу №8. Проект складається з двох основних частин: Графічна частина, яка включає в себе: загальний вид, нижню та верхню плити, деталювання, нижній та верхній рельєфи й схему розкрою листа жерсті на листах формату А1; Розрахункова частина, технічного проекту складається з: технологічного, силового, кінематичного; розрахунку діаметра заготовки для банки та розрахунку обраної схеми розкрою.
  • Документ
    Встановлення силових параметрів закупорювання у відповідність до товщини жерсті кришок
    (ОНТУ, кафедра процесів, обладнання та енергетичного менеджменту, 2023) Ярошенко Вадим
    В магістерській роботі наводиться силовий та математичний аналіз процесу закупорювання скляної тари типу ІІІ та системи Твіст-офф, налагодження закупорювальної машини на чисельно визначену величину зусилля попереднього стискання пружин механізму закупорювання З критеріальних рівнянь процесу закупорювання визначені силові параметри закупорювальних машин зі зміною товщини жерсті кришок. Шляхом вимірювання на закупорювальній машині визначено вертикальні зусилля закупорювальної платформи, які відповідають оптимальному інтервалу зусилля попереднього стискання пружин механізму закупорювання. В результаті розрахунків та експериментальних досліджень визначено залежність, яка показує особливості регулювання вертикального зусилля механізму закупорювання машини залежно від зміни товщини жерсті кришок скляної тари ІІІ-82. Змн.