Група 4РП-05
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Група 4РП-05 за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 25
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументДослідження переваг застосування мікросервісної архітектури в порівнянні з монолітним додатком в розробках веб-орієнтованих систем побудованих на платформі ASP.NET Web API Core(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Шаврідіна Анастасія ОлександрівнаРозробка програмного забезпечення з кожним роком вимагає впровадження нових практик та підходів. Одним з таких нововведень є підхід гнучкої розробки програмного забезпечення з використанням мікросервісів, що представляє термін “Мікросервісна архітектура”. Від вибору архітектури залежать організація елементів програми та їх взаємодія, а також визначення вимог до програмного продукту. Обрана архітектура впливає на такі характеристики програмного забезпечення як : масштабованість, надійність, зручність тестування та супроводу. Мікросервісна архітектура почала набувати розповсюдження з 2010 року. Вона вбачає в собі альтернативне рішення Монолітної архітектури. Монолітна архітектура передбачає створення програм, компоненти яких є тісно зв’язанними. Проект розгортається на сервері й виконує всі операції як єдиний сервіс. Будь-які зміни, які мають бути внесені у програмне забезпечення, що впроваджене в користування, передбачають повну перебудову проекту. Мікросервісна архітектура передбачає розробку програм, які розділені на мікросервіси. Кожен мікросервіс містить елемент програми, який характеризується вузькоспрямованою функціональною можливістю: кожен сервіс відповідальний за конкретний процес, згідно поставлених перед ним задач. Кожен сервіс розгортається незалежно від інших й містить все необхідне для самостійного існування. Управління сервісами відбувається через эдиний центр керування. Взаємодія між сервісами відбувається через прикладний програмний інтерфейс(API). Сервіси є слабо зв’язаними, тобто кожен сервіс є самостійним і внесення змін в один сервіс не передбачає зміни інших сервісів.
- ДокументКластеризація та класифікація алгоритмів навчання нейронної мережі з використанням перетворень Фур'є при обробки SVD-матриць на прикладі обробки і стиснення зображень з використанням засобів Matlab(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Водоп`ян Віталій АндрійовичОб'єкт дослідження: об'єктом дослідження є процес створення програм для обробки зображення з використанням засобів Matlab. Предмет дослідження: предметом дослідження є алгоритми, які існують для обробки зображень. Мета роботи: Створення програм для обробки зображень з метою дослідження роботи алгоритмів. Досягнуті результати: - Вибрані необхідні засоби розробки; - Визначено алгоритми, які використовуються для обробки зображень. Ключові слова: алгоритм, обробка, зображення, Matlab, перетворення. Обсяг: 53 стор., 22 рисунки, 4 табл. , 6 джерел.
- ДокументПобудова веб-орієнтованої системи з використанням алгоритмів оптимізації запитів до бази даних з використанням мови C# і платформи ASP.NET Core MVC(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Вєлков Іван ВасильовичОб'єкт дослідження: об'єктом дослідження є оптимізація запитів до бази даних Предмет дослідження: предметом дослідження стала розробка веб система у вигляді Flutter додатка. Мета роботи: Створення алгоритмів для оптимізації запитів до базі даних. Досягнуті результати: - Вибрані необхідні засоби розробки; - Розроблена архітектура взаємодії з мобільною складовою - Розроблена архітектура пакетів системи; - Створені необхідні таблиці в базі даних для перевірки алгоритмів оптимізації; - Виявлено проблеми непрацюючого і незатребуваного функціоналу і враховані при створенні алгоритмів оптимізації запитів; Ключові слова: .NET, Flutter, SQL, TCP. Обсяг: 46 стор., 24 рисунки, 7 табл. , 8 джерел.
- ДокументПобудова серверної частини для інтернет-магазину з використанням технологій мікросервісної архітектури(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Тимощук Володимир ОлеговичУ сучасному світі при розробці програмного забезпечення дедалі частіше виникає ситуація, в якій вимоги до системи змінюються вже на кінцевих етапах розробки. До того ж, спостерігається постійний приріст функціональності у існуючих системах. Крім цього, до сучасного ПЗ пред'являються вкрай високі вимоги щодо продуктивності та відмовостійкості. Класична монолітна архітектура додатків не відповідала вимогам сучасного світу і на зміну їй прийшов сервісно-орієнтований підхід. Такий підхід має значні переваги в порівнянні з монолітними програмами, такі, наприклад, як краща масштабованість, менша зв'язаність між модулями, кращий контроль на етапах розробки, тестування та розгортання. Системи, побудовані за допомогою сервісно-орієнтованої архітектури, також розподілені. Взаємодія між сервісами здійснюється із використанням різних протоколів. Мікросервісна архітектура є одним із видів сервісно-орієнтованої архітектури. Це означає, що основний архітектурний компонент, з якого будується система, це сервіс. На жаль, ціною вищевказаних переваг є значне ускладнення системи. Потрібно підтримувати контракти протоколів, боротися з недоступністю послуг, управляти розподіленими транзакціями. Також до цих проблем відноситься необхідність розгортання великої кількості сервісів у різних оточення на всіх етапах розробки.
- ДокументПобудова та аналіз алгоритмів поведінки користувача та штучного інтелекту з використанням засобів JavaScript на базі веб-орієнтованої системи “Шахова гра”(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Клещов Ілля МаксимовичОб'єкт дослідження: об'єктом дослідження є процес створення програми гри у шахи. Предмет дослідження: предметом дослідження є мова програмування, яка дає можливість розробляти ігри на веб сторінці. Мета роботи: Створення гри на веб сайті за допомогою мови програмування. Досягнуті результати: - Вибрані необхідні засоби розробки; - Визначено алгоритми, які використовуються для обробки зображень.
- ДокументПобудова і оптимізація процедур з бази даних і розміщення їх на хмарі за рахунок інструментів Azure і команд в Kudu(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Коваленко Євген ОлександровичЗ появою магнітних дисків розпочалася історія систем керування даними у зовнішній пам'яті. До цього кожна прикладна програма, якій потрібно зберігати дані у зовнішній пам'яті, сама визначала розташування кожної порції даних на магнітній стрічці або барабані і виконувала обміни між оперативною та зовнішньою пам'яттю за допомогою програмно-апаратних засобів низького рівня (машинних команд або викликів відповідних програм операційної системи) ). Такий режим роботи не дозволяє або дуже ускладнює підтримку на одному зовнішньому носії кількох архівів інформації, що довго зберігається. Крім того, кожній прикладній програмі доводилося вирішувати проблеми іменування елементів даних та структуризації даних у зовнішній пам'яті.
- ДокументРозробка алгоритмічного та програмного забезпечення для адміністрування надлишкового дискового масиву(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Піньковський Артем Віталійович
- ДокументРозробка алгоритмічного та програмного забезпечення для моделювання та візуалізації динамічної системи(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Синяєв Микита Володимирович
- ДокументРозробка алгоритмічного та програмного забезпечення для пошуку дефектів на відео-кадрах(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Гончаренко Олександр ВолодимировичАктуальною темою у галузі інформаційних технологій на сьогоднішній день є пошук і впровадження нових можливостей зберігання і використання фото- та відео-інформації, що можуть бути забезпечені рівнем сучасних обчислювальних можливостей.
- ДокументРозробка алгоритмічного та програмного забезпечення для розрахунку джерел вторинного електроживлення(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Горошков Анатолій ВікторовичДжерела вторинного електроживлення (ДВЕЖ) є невід'ємною частиною будь-якої комп'ютерної техніки і в значній мірі визначають техніко-економічні показання апаратури.
- ДокументРозробка алгоритмічного та програмного забезпечення для стеганофонії(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Годуйко Даніїл В`ячеславовичВ Україні та світі найбільшого розвитку здобула така наука про методи забезпечення конфіденційності та автентичності інформації, як криптографія. Разом з тим альтернативний захист може бути створений на базі стенографії, а в певних застосуваннях і шляхом використання криптостенографічних модулів.
- ДокументРозробка веб-додатків із застосування сучасних технологій (PWA)(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Токарчук Гліб СергійовичОб'єкт дослідження: Об'єктом дослідження є PWA-додатки Предмет дослідження: Предметом дослідження стала розробка сайту та використання його як PWA-додатки Мета роботи: Дослідити процес створення сучасних веб-сайтів з використанням технологій складання проектів Досягнуті результати: ● Вибрано необхідний стек для розробки програми ● Розроблено front-end та back-end веб-сайту ● Створені необхідні таблиці у базі даних. ● Створено повноцінний PWA додаток, який може використовуватись на всіх сучасних веб-браузерах
- ДокументРозробка веб-сховища для зберігання і виведення стічних фотографій за рахунок інструментів JavaScript(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Коваленко Георгій ОлеговичОб'єкт дослідження: об'єктом дослідження при написанні роботи послужив процес розробки веб-сховища для зберігання стічних фотографій. Предмет дослідження: предметом дослідження роботи став проект, розроблений за допомогою інструментів JavaScript. Мета дипломної роботи – розробка веб-сховища для зберігання стічних фотографій Досягнуті результати: Проаналізовано інструменти для реалізації UX/UI, розробленно дизайн-макет проекту, реалізовано веб-проект на платформі ASP.Net та детально опрацьований дизайн додатку на різних пристроях. У дипломній роботі розкривається актуальність дослідження за обраним напрямом, ставиться проблема, мета і завдання дослідження, визначаються об'єкт, його теоретична, практична значущість значущості.
- ДокументРозробка десктопного програмного забезпечення для системи розподілу педагогічного навантаження за рахунок коштів платформи .NET(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Хлюстін Ярослав ОлексійовичОб'єкт дослідження: об'єктом дослідження є процес розробки платформи для освітнього закладу Предмет дослідження: предметом дослідження стала система для розподілу педагогічного навантаження. Мета роботи: Розробка рекламного веб-сайту для просування компанії та пошуку нових клієнтів. Досягнуті результати: - Вибрані необхідні засоби розробки; - Розроблено архітектуру взаємодії з модулем "Педагогічна навантаження" - Розроблено архітектуру пакетів системи; - Створено необхідні таблиці у базі даних для модуля "Педагогічна навантаження"; - Виявлено проблеми непрацюючого та незатребуваного функціоналу та враховано у розробленому модулі "Педагогічна навантаження"
- ДокументРозробка запитів для обміну даними між сервером і базою даних за рахунок коштів Entity Framework Core(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Нєдєв Степан СергійовичОсновою обліку, контролю та планування служать всілякі картотеки, реєстраційні журнали, списки тощо. Вони поступово накопичуються та оновлюються. При великому обсязі інформації пошук та узагальнення необхідних відомостей, що здійснюються вручну, є досить трудомістким процесом.
- ДокументРозробка методології впровадження тестування серверного коду за рахунок використання коштів Swagger і XUnit(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Пекельник Данило ОлександровичРозробка програмного забезпечення швидко змінюється і прогресує, те саме відбувається із забезпеченням якості. Тестувальники ПЗ постійно стикаються з новими проблемами, для вирішення яких потрібне глибоке розуміння новітніх методів QA та процедур тестування. Щоб забезпечити високу якість продукту, QA-інженери повинні мати необхідні знання та досвід.
- ДокументРозробка мобільного додатку для мережі дієтичного харчування(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Гатман Даніїл ОлександровичТема дипломного проекту «Розробка мобільного додатку для мережі дієтичного харчування». У цій роботі описані принципи розробки сучасного мобільного додатку та процес підбору інструментів та технологій для розробки мобільних додатків під операційну систему Andorid. У аналітичній частині приведене технічне завдання до проекту, а також аналіз додатків з сфери послуг. В технологічній частині приведені інструменти для розробки мобільних додатків та порівняння з аналогами. У програмному розділі описані види життєвих циклів додатків та їх переваги, основні принципи побудови архітектури додатку та його тестування. Останніми розділами стали охорона праці під час розробки та конструювання додатку та економічне обгрунтування.
- ДокументРозробка мобільного додатку під ОС Android(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Пальченко Данило ОлеговичТема дипломного проекту «Розробка мобільного додатку для ОС Android». У цiй роботi будуть описані основні принципи розробки сучасних мобільних додатків, процес підбору інструментів, аналіз технологій розробки та впровадження програми. Аналітична частина: аналіз використання додатків. Технічне завдання, актуальність розробки, методи і засоби розвитку. Опис життєвого циклу програми, середовища розробки IDE, графічного дизайну, стилю програми, елементів та навігації. Розділ впровадження: описує основні етапи впровадження МД, архітектури, написання та тестування мобільного додатку, його роботи. Останніми розділами були охорона праці та економічні розрахунки, під час розробки та конструюванні програми.
- ДокументРозробка програмного забезпечення USB-частотоміру для технічних вимірювань(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Демченко Владислав Сергійович
- ДокументРозробка програмного забезпечення системи контролю і управління доступом на об'єкт(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем, 2022) Удот Дмитро Віталійович