Розробка сайту бібліотеки ВСП «ОТФК ОНАХТ»

ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем
Використання веб-технологій помітно зростає в усіх сферах людського життя, зокрема це стосується сфери освіти. Однією з головних причин посиленої уваги навчальних закладів до проблеми упровадження Webтехнологій є зручність та простота використання наявних інструментів для пошуку, створення та використання Web-ресурсів. Використовуючи Webресурси, можна суттєво підвищити ефективність навчального процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність студентів. Візуалізація навчальної інформації у різних своїх формах дозволяє вирішити цілий ряд педагогічних завдань: забезпечення інтенсифікації навчання, активізації навчальної та пізнавальної діяльності та ін. Перше враження користувача сайту залежить головним чином від дизайну. Вдало розроблений дизайн здатний підкреслити унікальність і неповторність, забезпечити швидкий і зручний доступ до інформації, виділити дану компанію серед конкурентів. На створення такого Інтернет ресурсу і спрямований даний проект.
Зібрання