051-Економіка
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 051-Економіка за Ключові слова "економіка"
Зараз показуємо 1 - 6 з 6
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументЕкономічна ефективність виробництва на підприємствах виноробної галузі(ОНТУ, кафедра економіки промисловості, 2023) Гуркіна НаталіяМетою кваліфікаційної роботи магістра є визначення поняття економічна ефективність, його сутність, оцінка, економічне обґрунтування та розробка заходів з підвищення економічної ефективності виробництва підприємств виноробної галузі. Для досягнення мети визначенні наступні завдання: розкрити теоретичні основи поняття «економічна ефективність» та його сутність, розглянути основні показники оцінки економічної ефективності виробництва; проаналізувати фактори, резерви і шляхи підвищення економічної ефективності; провести аналіз стану виноробної галузі України; проаналізувати стан внутрішнього середовища двох підприємств ПрАТ «Одесавинпром» і ПрАТ «Вікторія»; розробити заходи з підвищення економічної ефективності підприємств та розрахувати їх прибутковість. Об'єктом дослідження кваліфікаційної роботи магістра є процеси формування і розвитку відносин з підвищення економічної ефективності підприємств виноробної галузі України. Предметом магістерської роботи є теоретичні та методичні основи підвищення економічної ефективності підприємств виноробної галузі.
- ДокументОцінка рівня і шляхи підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств хлібопекарної галузі(ОНТУ, кафедра економіки промисловості, 2023) Тарасенко Юлії ВікторівниКваліфікаційна робота магістра містить 110 сторінок, 56 таблиць, 15 рисунків, список джерел з 38 найменувань, 2 додатки. Метою кваліфікаційної роботи магістра є визначення поняття економічний потенціал підприємства, оцінка його рівня, економічне обґрунтування та розробка шляхів підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств хлібопекарної галузі. Для досягнення мети визначенні наступні завдання: розкрити теоретичні засади поняття «економічний потенціал підприємства» та його суть; розглянути методичні підходи оцінювання ефективності використання економічного потенціалу підприємства; проаналізувати існуючі шляхи підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств; провести аналіз стану хлібопекарної галузі України; проаналізувати стан внутрішнього середовища двох підприємств ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця» і ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»; розробити заходи з підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств та розрахувати їх економічну ефективність. Об'єктом дослідження кваліфікаційної роботи магістра є процеси формування і розвитку відносин з підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств хлібопекарної галузі України. Предметом магістерської роботи є теоретичні та методичні основи підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств хлібопекарної галузі. За результатами роботи сформульовано висновки і пропозиції, що мають прикладний характер, можуть бути використані на підприємствах хлібопекарної галузі. Рік виконання роботи – 2023. Рік захисту роботи – 2023.
- ДокументПринципи функціонування системи забезпечення економічної безпеки(ОНТУ, кафедра економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, 2023) Царук Руслан ВікторовичПерший розділ розкриває теоретичні засади функціонування системи економічної безпеки підприємства. Досліджено поняття та сутність економічної безпеки, вивчено основні принципи побудови і функціонування системи забезпечення економічної безпеки. У другому розділі досліджено особливості побудови та забезпечення економічної безпеки підприємства (на прикладі ТОВ «Елекар Груп Південь»). У третьому розділі проаналізовано та внесено пропозиції щодо вдосконалення економічної безпеки підприємства в контексті принципів функціонування в умовах економічної нестабільності.
- ДокументПродовольча безпека в системі економічної безпеки держави(ОНТУ, кафедра економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, 2023) Павленко Ганна МихайлівнаМетою роботи є узагальнення теоретичних поглядів на продовольчу безпеку в системі економічної безпеки держави, комплексне вивчення особливостей і закономірностей проблеми продовольчої безпеки як складової економічної безпеки, формулювання основних аспектів і напрямів розвитку досліджень продовольчої безпеки, оцінки її рівня та напрями забезпечення достатнього рівня продовольчої безпеки й усунення загроз її фінансового забезпечення. Реалізація мети дослідження обумовила постановку та вирішення наступних завдань: • узагальнити теоретико-методологічні засади економічної безпеки як умови ефективного функціонування національної економіки; • дослідити місце та значення економічної безпеки в системі національної безпеки; • розглянути методологію дослідження та показники економічної безпеки; • оцінити стан продовольчої безпеки, як складової економічної безпеки держави;
- ДокументСистема забезпечення безпеки інвестиційної діяльності банку(ОНТУ, кафедра економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, 2023) Назаренко Аркадій ОлеговичОсновною метою кваліфікаційної роботи є дослідження стану безпеки інвестиційної діяльності банку, розробка та обґрунтування теоретико-методологічних засад і практичних рекомендацій управління фінансовою політикою банку з метою підвищення стабільності роботи. Запропонували можливі рішення та визначити поточні проблеми.
- ДокументСучасна офшоризація бізнесу та її вплив на економічну безпеку України(ОНТУ, кафедра економічної теорії та фінансово-економічної безпеки, 2023) Ракітов Андрій ГеннадійовичДана робота складається з трьох розділів. Перший розділ розкриває питання становлення та розвиток сучасного офшорного бізнесу та його вплив на економічну безпеку України. Досліджено історію розвитку, поняття та правова природа офшорного бізнесу, проаналізовано поняття, сутність офшорної фінансової діяльності та особливості її впливу на економічну безпеку України, вивчено переваги та недоліки провадження господарської діяльності в офшорних юрисдикціях. У другому розділі досліджено офшорний бізнес в системі загроз економічній безпеці України, а саме проведено аналіз механізмів використання офшорних компаній при вчинені злочинів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, надано оцінку використання офшорних механізмів ухилення від сплати податків як загрози економічній безпеці України, визначені основні ризики та відповідальність учасників, які вступають у господарські відносини з офшорними компаніями. У третьому розділі проаналізовано особливості функціонування офшорних зон та шляхи мінімізації негативних наслідків їх впливу на економічну безпеку держави на основі європейського досвіду та з урахуванням положень законодавства України.