45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 45-а науково-методична конференція: Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців за Ключові слова "вивчення дисциплін"
Зараз показуємо 1 - 4 з 4
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументДеякі особливості організації самостійної роботи студентів при вивченні дисциплін теоретичного напрямку(2014) Бровкіна, Ю.О.Інтеграція України в європейський освітній простір вимагає від викладачів удосконалення організації самостійної роботи зі студентами, як однієї з вагомих структурних складових освітньої програми. Особливо гостро питання ефективної організації самостійної роботи стосуються теоретичних дисциплін, де одним з основних засобів контролю її результатів виступає дискусія і, відповідно до цього, головною метою є забезпечення процесу діалогової взаємодії між викладачем та студентами.
- ДокументОрганізація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Облік у банках»(2014) Мельник, Ю.М.Самостійна робота з курсу «Облік у банках» закріплює та поглиблює набуті теоретичні знання та практичні навички. Самостійне виконання завдань дає змогу студентам оволодіти в повному обсязі тими професійними знаннями, що необхідні для становлення справжніх фахівців з обліку та аудиту. Самостійна робота підвищує відповідальність студентів, формує навички працювати самостійно, використовувати здобуті знання для вивчення і об’єктивної оцінки фінансово-господарської діяльності економічних суб’єктів.
- ДокументПро деякі особливості розробки кейсів для вивчення економічних дисциплін(2014) Колесник, В.І.На сучасному етапі розвитку системи освіти в Україні інтерактивні методи навчання набувають все більшого поширення. Причому по оцінках багатьох фахівців, одним з найбільш затребуваних з них є кейс-метод. Особливо інтенсивно кейс-метод використовується у сучасній економічній та бізнес освіті.
- ДокументРоль викладача у формуванні творчого мислення фахівців при вивченні графічних дисциплін(2014) Донченко, Т.О.; Сагач, Л.М.Викладач вищої школи – це авторитетний представник певної галузi наукових знань, який глибоко знає свiй предмет i тi, що з ним пересiкаються, володiє методами своєї науки як iнструментом. Викладач у вищiй школi повинен не тiльки навчати i викладати предмет; вiн має вiдповiсти й на ряд взаємозв’язаних питань, що стосуються самостiйного пошуку i формування у студентiв дiйсних знань.