Ступінь вищої освіти "Магістр"
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Ступінь вищої освіти "Магістр" за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 1367
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументУдосконалення технології виробництва сиру «Осципек» за допомогою методів сенсорного аналізу(ОНТУ, кафедра технології вина та сенсорного аналізу, 2021) Свінціцький, Р.Свінціцький Ростислав Вадимович «Удосконалення технології виробни-цтва сиру «Осципек» за допомогою методів сенсорного аналізу», науковий керівник, д.с.г.н , доцент Каменева Наталя Валеріївна. Кваліфікаційна робота викладена на 88 сторінках, вона містить 6 розді-лів, 19 слайдів ілюстративного матеріалу, 8 таблиць, 13 рисунків, список ви-користаної літератури з 46 найменувань та 7 додатків. Метою дипломної роботи є удосконалення технології виробництва сиру «Осципек». Для досягнення поставленої мети треба вирішити наступні за-вдання: вивчити історію та сучасний стан виробництва сиру «Осципек»; про-аналізувати ситуації щодо виробництва продукту на ринку; оглянути норма-тивні документації, щодо вимог органолептичних показників продукту та ви-бір методів дослідження; проаналізувати технології виробництва продукту; розробити протоколи та формування робочої панелі дослідження; провести дослідження та статистичну обробку результатів, удосконалити технологію виробництва продукту за допомогою методів сенсорного аналізу; розраху-вати іноваційний б’юджет. Одержанні результати можуть бути використані в подальшому техноло-гічному процесі виготовлення сиру «Осципек» та розвитку традиційного си-роваріння на території України.
- Документ«Розробка технології виробництва цільном’язових продуктів з яловичини з використанням функціональної добавки на основі суміші рослинного та тваринного білка»(ОНАХТ, кафедра технології м'яса, риби і морепродуктів, 2021) Григораш, Іван ВасильовичМетою представленої роботи є розробка технології виробни- цтва білкової добавки тваринного походження. Для досягнення цієї мети були поставлені такі завдання: - на основі аналізу інформаційних джерел обґрунтувати вибір вторинної сировини переробки птахівництва як джерело білку; - дослідити функціонально – технологічні властивості білкової добавки; - провести підбір співвідношення для розробки компле- ксної добавки на основі тваринних та рослинних білків; - дослідити вплив розробленої комплексної добавки на біологічну цін- ність виробів з яловичини; - розрахувати економічну ефективність використання технології отримання білкової добавки тваринного походження. Спроектовано цех з виробництва виробів з яловичини для впровадження розробленої технології та асортименту. Розроблено техніко-економічне об- ґрунтування доцільності та ефективності розробленої інноваційної технології та будівництва цеху.
- ДокументУдосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу(ОНТУ, кафедра технології вина та сенсорного аналізу, 2021) Дубцова, СвітланаДубцова Світлана Олександрівна «Удосконалення технології білих сухих вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу», науковий керівник, д.т.н., Каменева Наталія Валеріївна . Кваліфікаційна робота складається з 106 сторінок друкованого тексту, вона містить 6 розділів, 15 слайдів ілюстративного матеріалу, 17 таблиць, 3 рисунків, список використаної літератури з 29 найменувань та 3 додатків. Закарпаття – лідер з виробництва вина в Україні, зараз нараховується близько 150 виноробів (в основному крафтових). Має 12 агрокліматичних зон і великий потенціал для виготовлення саме якісних білих українських вин. В умовах. коли збільшується кількість прихильників українського вина, та збільшується доля загального об’єму виробництва і білих сухих вин, дуже важливо слідкувати за якістю продукції, особливо в умовах, коли сама виноробна галузь в Україні тільки розвивається, але вже зараз є дуже конкурентною. Метою роботи є удосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу. У роботі надана історія та сучасний стан виробництва білих сухих столових вин Закарпаття; аналіз стану ринку щодо виробництва білих сухих вин Закарпаття; огляд нормативної документації, що регулює вимоги до органолептичних показників білих сухих вин; аналіз технології виробництва білих сухих вин; розробка протоколу та формування робочої панелі для дослідження; результати дослідження та обробка результатів; удосконалена технологія виробництва білих сухих столових вин Закарпаття за допомогою методів сенсорного аналізу. Розраховано інноваційний бюджет з удосконалення технології білих сухих столових вин Закарпаття. Для удосконалення вина запропоновано контроль у ході виробництва на всіх етапах, дотримання норм виробничої гігієни, рекомендації з використання бочки при витримці білих сухих вин .
- ДокументТЕХНОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ЧІПСІВ «ЛЮКС» ТА АУДИТ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА «КРАФТ ФУДЗ УКРАЇНА(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) Рекши, Любов МихайлівнаВведення в сучасні харчові технології останніх розробок і досягнень хімії і мікробіології призводять до створення все нових харчових добавок і продуктів небезпечних для здоров'я людини. Для забезпечення безпеки харчових продуктів приймаються закони, проводяться форуми по забезпеченню продовольчої безпеки, створена і активно впроваджується по всьому світу система аналізу небезпек по критичним контрольним точкам (НАССР), за допомогою якої здійснюється моніторинг критичних точок, на яких велика ймовірність виникнення шлюбу або відхилень від виробничих стандартів. Прийнятий Закон України ""Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"" направлений на об'єднання законодавства України із законодавством ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення високого рівня захисту здоров'я людей та інтересів споживачів, а також створення прозорих умов ведення господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів. Мета даного дослідження передбачає проведення технологічної експертизи картопляних чіпсів «Люкс», встановлення їх складу сучасними аналітичними методами, а також аналізу фінансово- економічної діяльності підприємства «Крафт Фудз Україна». Для реалізації цієї мети в роботі визначено вирішення таких завдань: - провести аналіз потенційно небезпечних факторів технології виробництва картопляних чіпсів «Люкс»; - визначити вміст поживних речовин; - адаптувати методику визначення глутамату натрію в картопляних чіпсах методом тонкошарової хроматографії з люмінесцентним проявленням; - провести аналіз фінансово - економічної діяльності підприємства «Крафт Фудз Україна».
- Документ«Оцінка економічного потенціалу пивоварних підприємств»(ОНАХТ, кафедра економіки промисловості, 2021) Ролевич, Д.С.Метою виконання роботи є дослідження теоретичних засад виміру та оцінки економічного потенціалу, методичних підходів до оцінки економічного потенціалу підприємства, а також розробка напрямів підвищення ефективності використання економічного потенціалу пивоварних підприємств. Об’єктом дослідження є оцінка економічного потенціалу підприємств. Завдання роботи: 1. Вивчити досвід, спроби вирішення поставленої економічної проблеми, які представлені в сучасній економічній літературі. 2. Дослідити підходи до оцінки економічного потенціалу підприємства. 3. Здійснити діагностику зовнішнього та внутрішнього середовищ підприємств пивоварної галузі України. 4. Здійснити аналіз показників основних складових елементів економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі 5. Запропонувати напрями підвищення ефективності використання економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі. Предметом КРМ є теоретико-методологічні, організаційні та практичні основи оцінки економічного потенціалу підприємств пивоварної галузі
- ДокументУдосконалення поводження з виробничими відходами підприємства ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод»(ОНТУ, Теплофізики та прикладної екоології, 2021) Червона, Вікторія"Кваліфікаційна робота: 99 с., 61 таблиця, 15 рисунків, 51 джерело. Об’єкт розробки: система поводження з виробничими відходами на підприємстві ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод». Мета роботи: удосконалення поводження з виробничими відходами підприємства ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод» Виконано аналіз проблем поводження з відходами в Україні, поняття та класифікації відходів в Україні, відходів елеваторної промисловості та олійно-жирової промисловості. Виконано аналіз нормативно-правового забезпечення поводження з відходами в Україні. Виконано аналіз діяльності ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» у розрізі утворення різноманітних відходів. Виконано аналіз проблеми виробничих відходів у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД», поводження з виробничими відходами у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод». Виконано аналіз діяльності ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» у сфері охорони навколишнього середовища, промислової безпеки та охорони праці. На основі проведеного аналізу розроблено пропопозиції щодо покращення використання відходів у ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» на основі переходу до безвідходного виробництва шляхом ефективного та раціонального використання вторинної сировини. Проведено розрахунки категорії небезпеки ОФ ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ» «Олійноекстракційний завод», еколого-економічні розрахунки природоохоронних заходів — впровадження аспіраційної системи для уловлювання пилу з використанням циклонів ЦН-15У у ЦПСтаВГП, визначенні класи небезпеки основних відходів основного та допоміжного виробництв підприємства."
- ДокументТехнологічна експертиза виробництва новітніх булочних виробів з корицею та ентеросорбентами(ОНТУ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) ТИМОШЕНКО, РостиславЗдоров'я дітей та підлітків в будь-якому суспільстві, в будь-яких екологічних і політичних умовах є актуальною проблемою і предметом першочергової уваги, так як цей чинник в значній мірі визначає майбутнє країни, генофонд нації, будучи при цьому поряд з іншими демографічними показниками, чуйним барометром розвитку країни. Харчування є необхідною умовою існування будь-якої живої істоти. Період шкільного віку дитини характеризується зростанням і структурно-функціональним дозріванням всіх органів і систем. В даний час, 98 % жителів країни відчувають нутрієнтну і вітамінну недостатність, і школярі не є винятком. За даними, лише менше 10 % дітей, які закінчують сьогодні школу, можна вважати здоровими. При цьому кожен другий школяр має ті чи інші проблеми з травною системою організму. Правильна організація харчування школярів може допомогти у вирішенні дуже багатьох проблем, що виникають саме в підлітковий період. Зараз особливо важливо забезпечити організм всіма ресурсами не тільки для зростання і розвитку, але також для подолання зростаючих навантажень в школі і статевого дозрівання. Структура харчування дітей шкільного віку в Україні характеризується зниженням споживання найбільш цінних у біологічному відношенні харчових продуктів, таких, як м'ясо та м'ясопродукти, молоко та молочні продукти, риба, яйця, рослинне масло, фрукти і овочі; при цьому збільшується споживання хліба і хлібопродуктів, а також картоплі. Тому у дітей є дефіцит поліненасичених жирних кислот, дефіцит вітамінів, недостатність надходження ряду мінеральних речовин; дефіцит харчових волокон. Тому робота присвячена дослідженню сорбції харчовими волокнами з різних рослинних джерел йонів важких металів (на прикладі сорбції плюмбуму (II)), сорбції фенолу, метиленового синього (який корелює з сорбцією ними мікроорганізмів), водо- та жироутримуючої здатності та сорбції холевих кислот, та створенню хлібобулочних виробів на основі найкращих з них, які найбільш перспективним продуктом для школярів. Об’єкт дослідження: технологія булочок з корицею та підвищеним вмістом ентеросорбентів. Предмет дослідження: харчові волокна рослинного походження з різних джерел, НАССР план. Наукова новизна одержаних результатів: проведено порівняльну характеристику харчових волокон з різних рослинних джерел за фізико-хімічними показниками, що зумовлюють фізіологічну дію ХВ та запропоновано поєднання трьох для отримання найкращого результату, розроблено рецептуру булочок з корицею та суміші ентеросорбентів, запропоновано технологічну схему виробництва даного продуту та встановлено фактори ризиків його виробництва. Практичне значення: розроблені і апробовані рецептури хлібобулочних виробів з включенням композицій харчових волокон, обґрунтованих по їх користі для організму людини. Структура роботи. Робота обсягом 92 сторінки складається із вступу, 5 розділів, загальних висновків, списку використаних літературних джерел, що включає 35 найменувань (4 сторінки), 8 рисунків (4 сторінки), 9 таблиць (7 сторінок) та додатку (7 сторінок).
- ДокументЕкологічний моніторинг відходів Білгород-дністровського морського торгового порту(ОНТУ, кафедра Екоенергетики, термодинаміки та прикладної екології, 2021) Левицький, Ігор"Пояснювальна записка: 96 ст., 10 таб., 3 рис., 22 джерела. Об'єкт дослідження – морський торговельний порт, вплив його діяльності на навколишнє природне середовище та здоров’я населення, оцінка природоохоронної діяльності підприємства. Мета роботи – провести екологічну оцінку природоохоронної діяльності підприємства, зробити аналіз існуючої технології, визначити її недоліки, визначити вплив діяльності підприємства на стан здоров’я населення, об’єкти навколишнього середовища та запропонувати заходи поліпшення загальної ситуації навколишнього середовища. В роботі розглядаються наступні питання: аналізується вплив діяльності підприємства на об’єкти навколишнього природного середовища та стан здоров’я населення; розглядається перелік забруднюючих речовин, джерела їх викидів та розрахунок кількості цих речовин, які утворюються від різних об’єктів викидів; надається інформація про сутність екологізації галузі, її принципи та напрямки. На основі вище викладеного матеріалу робляться висновки щодо природоохоронної діяльності підприємства та викладаються альтернативні рішення щодо покращення технологій, які використовуються на даному підприємстві, з метою зменшення або усунення антропогенного навантаження на природне середовище та здоров’я населення міста. Особливу увагу потрібно звернути на оцінку антропогенного навантаження об’єкта, яке проводиться шляхом зіставлення кількості забруднюючих речовин, що виділились у водний і повітряний басейни з гранично допустимими значеннями "
- ДокументЕкспертиза технології виробництва напою безалкогольного на основі хвої сосни звичайної та рослинної сировини(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) ВОЄВУДСЬКА, ЮліяДипломна робота присвячена екпертизі технології виробництва напою безалкогольного на основі хвої сосни звичайної та рослинної сировини. В роботі проаналізували ринок безалкогольних напоїв на основі хвої сосни, які реалізуються у торгових мережах міста Одеса. Дана категорія напоїв на основі хвої представлена трьома зразками, з наступною рослинною сировиною: м’ята, лимон, чорниця та ожина. Світова тенденція споживання здорових напоїв свідчить про зростання попиту. Серед причин, що впливають на зміну попиту, виділяють інтенсивну пропаганду здорового способу життя, а також вживання продуктів з лікувально - профілактичними властивостями, для попередження хвороб. Проведений інформаційний пошук за літературними даними з питань хімічного складу даної рослинної сировини, показав актуальність, розробки рецептури безалкогольного напою на основі хвої з метою збільшення обсягів асортименту на основі підвищення його біологічної активності. Розроблено комплексний склад рецептури безалкогольного напою на основі хвої сосни звичайної максимальним значенням біологічної активності, враховуючи процеси антагонізму та синергізму взаємодії біологічно активних речовин складових напою. Розроблено НАССР-план виробництва напою на основі хвої сосни звичайної та проведена якісна оцінка і аналіз небезпечних чинників його виробництва. Робота складається зі вступу, п’ятьох розділів, висновків, списку використаних літературних джерел і додатків. Робота викладена на 85 сторінках основного тексту, містить 25 рисунків, 32 таблиць, 3 додатку 45 літературних джерел.
- ДокументДослідження установки для розділення повітря, призначеної для виробництва технічного кисню високої чистоти(ОНТУ, кафедра кріогенної техніки, 2021) Тихонов, Микита"Кваліфікаційна робота магістра складає за обсягом 86 сторінки, містить 22 ілюстрації і схеми, 13 таблиць, проаналізовано 31 літературних джерел. Мета роботи: розробка високоефективної кріогенної установки для розділення повітря, призначеної для отримання кисню особливої чистоти. Для досягнення цієї мети дипломної роботи були поставлені такі задачі: – огляд науково-технічної літератури по сучасних технологіях виробництва кисню з повітря; – огляд сучасних методів підвищення ефективності кріогенних установок для розділення повітря; – розробка технологічної схеми малої установки для розділення повітря в якій втрати холоду компенсуються за допомогою кріорефрижератора, що працює за циклом Стірлінга. Актуальність: Кисень особливої чистоти, марки ОСЧ, є дуже важливим для сучасних технологій розрізання металу, виробництва напівпровідникових приладів, лазерних технологій, тощо. Даний проект дозволить отримати кисень надвисокої чистоти за допомогою методу низькотемпературної ректифікації. Запропонована схема установки для розділення повітря дозволяє суттєво зменшити капітальні витрати на її створення за рахунок того, що в ній відсутнінайдорожчі і найменш надійні елементи установок традиційного типу: повітряний компресор високого тиску та поршневий детандер. "
- ДокументОбґрунтування технологічних рішень для удосконалення технологічного процесу зерноочисного відділення(ОНАХТ, кафедра технології переробки зерна, 2021) Кулиниченко, ОлегТемою магістерської роботи є «Обґрунтування технологічних рішень для удосконалення технологічного процесу зерноочисного відділення». Кваліфікаційна робота складається з пояснювальної записки та графічної частини. Пояснювальна записка містить 5 розділів. Графічна частина проекту – 8 листів формату А1, з них 1 лист – наукова частина, 1 лист – технологічна схема, 6 листів – плани поверхів виробничого корпусу. В процесі роботи проведено техніко-економічне обґрунтування та визначені основні техніко-економічні показники. Інвестиції у розмірі 105621 тис.грн окупляться за 5,8 роки. Кредит у розмірі 50000 тис грн буде повернений за 2,4 років. Чистий приведений дохід на кінець 6-го року складе 2120 тис грн. Це свідчить не тільки про технологічну можливість, але й про доцільність та ефективність проекту.
- ДокументАналіз методів захисту персональних даних у мережі від впливу соціальних інженерів(ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки, 2021) Шапєєв, Максим"Представлена кваліфікаційна робота присвячена дослідженню методів захисту персональних даних від впливу соціальних інженерів (СІн). В процесі роботи досліджено види персональних даних та способи їх потрапляння у мережу, методи захисту даних у мережі, методи соціальної інженерії (СІ) та методи захисту від СІ, проведено аналіз інформаційних ресурсів, що містять інформацію про соціальну інженерію та захист даних. Проведено збір даних методом опитування, що характеризує поведінку людей із персональними даними, зокрема при використанні мережі Інтернет. Отримані дані оброблені за допомогою засобів інтелектуального аналізу даних із використанням інструментальних засобів Google та Orange. Розроблено модель безпечної поведінки для збереження даних у мережі, використання якої значно ускладнить доступ соціальних інженерів до персональних даних людини. Результати дослідження було впроваджено у аналітичну платформу KitStat у якості оновлення, що дозволяє надати інформаційну підтримку та забезпечити продовження збору даних для подальшого дослідження. В процесі проведення дослідження використано такі засоби та технології як Google Forms, Google Analytіcs, Orange, мови HTML5, CSS3, PHP, JavaScript. Результати дослідження можуть бути використані як фахівцями при дослідженні методів СІ так і звичайними людьми для захисту персональних даних у мережі від дії соціальних інженерів. "
- ДокументОбґрунтування стратегії розвитку підприємницької діяльності ПП «ЕВЕНТУС»(Обґрунтування стратегії розвитку підприємницької діяльності ПП «ЕВЕНТУС», 2021) Лисаковська, ОльгаМетою дипломної роботи є дослідження теоретичних і практичних аспектів стратегії розвитку підприємства, її вибір і обґрунтування, а також розробка шляхів реалізації на основі стратегічного аналізу зовнішнього та внутрішнього середовища. Наукова новизна одержаних результатів визначається реальною оцінкою управління маркетинговою діяльністю ПП «Евентус», а також винесення пропозицій щодо удосконалення маркетингової стратегії на підприємстві. Практична значущість отриманих результатів полягає управлінні маркетинговою діяльністю ПП «Евентус». Проаналізовано та обґрунтовано специфіку ділової стратегії розвитку підприємства на основі механізмів інтегрованості. В роботі розкрито основні рекомендації щодо формування ділової стратегії розвитку підприємства з урахування зовнішніх та внутрішніх факторів. Обґрунтовано головні задачі, які необхідно вирішувати в процесі формування стратегії розвитку підприємства. Методи наукових досліджень: PEST-аналіз, модель п’яти конкурентних сил М. Портера, матриця Бостонської консультативної групи (БКГ), матриця І. Ансоффа «товар-ринок».
- ДокументРозробка технології переробки зерна рису в крупи на підприємстві продуктивністю 100 т/д(ОНАХТ, кафедра технології переробки зерна, 2021) Єрмолович, РоманТема: «Розробка технології переробки зерна рису в крупи на підприємстві продуктивністю 100 т/д» Актуальність теми До традиційного асортименту круп’яних продуктів з рису відносяться крупи рисові шліфовані, крупи рисові шліфовані подрібнені і крупи рисові подрібнені, а також борошно. В процесі роботи розроблено структуру та обґрунтовано режими переробки зерна рису в крупи та плющені продукти із застосуванням традиційних режимів виробництва круп і плющених продуктів із злакових культур. Доведено високу економічну ефективність будівництва такого підприємства. Кваліфікаційна робота складається із вступу, змісту, 6 розділів, висновків, списку використаної літератури та креслень (12 листів формату А1)
- ДокументАНАЛІЗ НЕБЕЗПЕЧНИХ ЧИННИКІВ ВИРОБНИЦТВА ЛИМОННО-ІМБИРНОГО ДЖЕМУ(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) КАНДИБОЛОЦЬКА, ЕлизаветаДипломна робота присвячена аналізу небезпечних чинників виробництва лимонно-імбирного джему та вдосконалення рецептури композиції суміші з лимону та імбиру. В роботі проаналізований ринок концентрованих фруктових консервів, які реалізуються у торгових мережах міста Одеса. До даної категорії консервів відносять джеми, які виготовляють з різноманітної рослинної сировини. Для лікування та профілактики респіраторних захворювань рекомендовано вживати лимони та імбир, як моно продукти так і у вигляді концентрованих фруктових консервів або складників багатокомпонентних харчових продуктів. Проведений інформаційний пошук за літературними даними з питань хімічного складу даної рослинної сировини, показав актуальність, вдосконалення рецептури лимонно-імбирного джему з метою збільшення обсягів асортименту на основі підвищення його біологічної активності. Оптимізовано комплексний склад композиційної лимонно-імбирної суміші з максимальним значенням біологічної активності, враховуючи процеси антагонізму та синергізму взаємодії біологічно активних речовин складових даної рослинної сировини Розроблено НАССР-план виробництва лимонно- імбирного джему та проведена якісна оцінка і аналіз небезпечних чинників його виробництва.
- Документ«Удосконалення технології одержання олійно-жирової продукції з різних сортів персикових кісточок»(ОНАХТ, кафедра технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси, 2021) Зареани, ДаміанПерсикові кісточки отримують в якості відходів на плодоконсервних і плодосушильних підприємствах. Однією з особливостей кісточкової сировини є те, що надходять на олійні заводи партії фруктових кісточок, які, як правило, представляють собою суміші кісточок різних сортів. У більшості випадків надходять партії, які різко відрізняються одна від інших за якістю, в залежності від способу виділення кісточок при переробці плодів. Так, кісточки, що залишаються від сульфітування, або ж варені, містять олію з підвищеним кислотним числом (до 20 мг КОН/г), що пояснюється посиленням гідролітичних процесів як при виділенні кісточок з м'якоті плоду, так і при подальшому тимчасовому складуванні та транспортуванні на олійні заводи. ""Здорові"" ядра кісточок містять олію з низькою кислотністю. У роботі наведені дослідження сортових особливостей персикових кісточок їх показників якості. Досліджені персикові кісточки з Одещини та з Молдови. Запропонована модель обробки персикових кісточок та відокремлення їх ядер від шкарлупи перед пресуванням. Проведене дослідження з пресування Extra virgin, встановлені режими та тривалість. На основі проведених досліджень виявлено різний жирнокислотний склад олії з ядер різних сортів персикових кісточок. Метою кваліфікаційної роботи є удосконалення технології одержання олійно-жирової продукції з ядер різних сортів персикових кісточок. Розробка науково обґрунтованих технологічних рішень обробки персикових кісточок перед пресуванням. Пресування Extra virgin, встановлення режимів та тривалості. Для досягнення поставленої мети визначенні завдання: – проаналізувати різні сорти персикових кісточок Одещини та з Молдови; – дослідити персикові кісточки та їх показники якості; – розробити модель обробки персикових кісточок перед пресуванням та відокремлення їх ядер від скарлупи; – встановити вплив температури та тривалість пресування; – дослідити олію з ядер різних сортів персикових кісточок.
- ДокументФормування інноваційної стратегії підприємств м'ясопереробної галузі(ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики, 2021) СЛЄПЧЕНКО, ОЛЕГУ кваліфікаційній магістерській роботі розглянуто питання формування інноваційної стратегії підприємств м'ясопереробної галузі. У першому розділі роботи систематизовано фактори, які впливають на формування стратегій підприємств в цілому, розглянуто порядок, принципи, стандарти та методи класифікацій стратегій, а також охарактеризовано інструментарій управління стратегій в діяльності підприємств. У другому розділі оцінено та проаналізовано фінансово-економічний стан ТОВ «Едс-ЛТД» за показниками ліквідності та платоспроможності, фінансової стійкості, ділової активності, а також фінансово-економічні результати діяльності підприємства. У третьому розділі розглянуті вектори інноваційної діяльності підприємств м’ясопереробної галузі. Проведена розробка інноваційного проекту зі створення відгодувального комплексу КРХ на ТОВ «Едс-ЛТД», а також економічне обґрунтування інноваційного проекту.
- ДокументОцінка конкурентоспроможності та розробка конкурентної стратегії розвитку підприємств кондитерської галузі(ОНАХТ, кафедра економіки промисловості, 2021) Мовчан, Наталія ВолодимирівнаМетою виконання роботи є визначення рівня конкурентоспроможності підприємств кондитерської галузі та розробка конкурентної стратегії їх розвитку. Об’єктом аналізу, узагальнень і дослідження виступають процеси управління конкурентоспроможністю підприємств. Предметом дослідження є оцінка конкурентоспроможності та розробка конкурентної стратегії розвитку підприємств кондитерської галузі. Завданням роботи передбачено дослідити науково-теоретичні основи управління конкурентоспроможністю підприємств; проаналізувати методичні підходи до оцінки конкурентоспроможності підприємств та розробки конкурентної стратегії; визначити стан конкуренції на ринку кондитерських виробів; оцінити конкурентоспроможність підприємств кондитерської галузі України; розробити пропозиції з стратегії розвитку кондитерських підприємств; розрахувати ефективність заходів з підвищення конкурентоспроможності підприємств. За результатами виконаної роботи сформульовані висновки та пропозиції з підвищення конкурентоспроможності та розробки конкурентної стратегії підприємств кондитерської галузі. Одержані результати можуть бути використані на підприємствах кондитерської галузі.
- ДокументУдосконалення каскадної холодильної машини для реконденсації супутнього нафтового газу при транспортуванні(ОНТУ, кафедра холодильних установок і кондиціювання повітря, 2021) Куманський, Петро Олександрович"Магістерська робота складається з: 118 сторінок тексту, 40 рисунків, 14 таблиця, 13 посилань на літературні джерела. В науково-дослідній роботі вирішено задачу розробки та дослідження каскадної холодильної установки для зрідження СНГ. Отриманий холодильний коефіцієнт (εт) розробленої каскадної холодильної установки вищий на 64% ніж у каскадних машин, що працює на R22 і R13 в якості холодильних агентів, і рівний відповідному εт двоступеневій холодильній машині на R22. Ступінь термодинамічної досконалості (ήстс.д) лежить в традиційних межах (0,5…0,7) для каскадних машин. Температурний рівень (+40 ÷ -50 ) цілком допустимий. Виявлено та реалізовано енергопотенціал установки шляхом впровадження вищеописаних удосконалень, що в підсумку призводить до енерго та ресурсозбереження. "
- Документ"Хіміко-технологічні основи виробництва виробів з кисломолочного сиру на основі математичної моделі та програмного забезпечення для оптимізації рецептури та їх споживчих переваг"(ОНАХТ, кафедра харчової хімії та експертизи, 2021) Кожухар, СофіяУ роботі наведені результати досліджень щодо визначення оптимального структуроутворювача серед шести різних структуроутворювачів (желатин, гуарова камідь, ксантанова камідь, камідь конжаку, пектин та карбоксиметилцелюлоза) та кількості соку, що додається в желе функціонального призначення. Підбір структуроутворювачів здійснювався шляхом визначення їх вологоутримуючої здатності та набухаємості. А вибір оптимальної кількості загущувачів та соку здійснювався шляхом бального оцінювання органолептичних показників готового продукту. Встановлено, що гуарова камідь володіє найкращими результатами в ході експерименту. Оптимізовано рецептурний склад желе спеціального призначення на основі сироватки та вишневого соку Метою кваліфікаційної роботи є розроблення технології сироваткового желе та проведення технологічної експертизи його виробництва. Для досягнення поставленої мети визначенні завдання: – здійснити аналіз літературних джерел щодо характеристики сироватки, її складу, шляхів переробки та існуючих технологій продуктів, виготовлених на основі молочної сироватки; – підібрати оптимальний структуроутворювач та оптимізувати рецептурний склад желе спеціального призначення на основі сироватки та вишневого соку; – розробити технологічну схему виробництва сироваткового желе та провести технологічну експертизу його виробництва.