46-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково - методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» (Colleges development prospects and their role in obtaining the higher education)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 46-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково - методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» (Colleges development prospects and their role in obtaining the higher education) за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 167
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументОсобливості викладання спецкурсів з біологічних дисциплін(2015) Пилипенко, Л.М.; Єгорова, А.В.; Велічко, Т.О.; Данилова, О.І.Позитивні тенденції в підготовці студентів, пов’язані з поглибленням спеціалізації в області природничих дисциплін, проявилися в розширенні спецкурсів з біологічних предметів.
- ДокументЗначення самостійної роботи студентів у формуванні прийняття ефективних управлінських рішень(2015) Ощепков, О.П.Відповідно до вимог ОПП для напряму підготовки бакалаврів спеціальності «Менеджмент», навчальний процес складає декілька напрямів. Особливе місце в ньому полягає самостійної роботі студентів. Майбутній спеціаліст після закінчення академії повинен мати теоретичні і практичні навички і вміння для прийняття відповідних управлінських рішень.
- ДокументДеякі методи підвищення якості математичної освіти у вищих навчальних закладах(2015) Нужна, Н.В.Одним із способів підвищення якості навчання математики є застосування в освітньому процесі методів, спрямованих на становлення і розвиток пізнавальної активності і самостійності. Педагогічна технологія розвитку критичного мислення сприяє активізації навчальної діяльності, мотивації навчання і тим самим підвищенню його якості.
- ДокументДистанційна робота студентів(2015) Штепа, Є.П.Навчальними планами більшості дисциплін кафедри електромеханіки передбачено лекції. лабораторні роботи, практичні заняття, а також самостійна робота, яка складає від загальної кількості годин порядка 50 %. При такій суттєвій кількості годин на самостійну роботу постає питання використання їх з оптимальною ефективністю. Для цього доцільно використовувати дистанційний метод управління і контролю сомостійною роботою студентів.
- ДокументДо питання дистанційного вивчення української мови за професійним спрямуванням(2015) Машарова, Я.В.Науково-технічний розвиток ХХІ століття надав нові можливості щодо здобування знань нетрадиційним шляхом. Маємо на увазі поширення дистанційного навчання, що набуває популярності серед тих осіб, які з певних причин не мають можливості користуватися традиційними формами навчання. Саме тому актуальним є створення навчальних посібників, тестових завдань, словників фахової термінології для дистанційного вивчення української мови за професійним спрямуванням, а також для вдосконалення рівня практичного володіння українською мовою.
- ДокументАнглійська мова в дипломному проектуванні(2015) Зукіна, Л.Б.; Михайлова, І.С.; Зінченко, О.С.В таких галузях, як наука, техніка, міжнародний бізнес, з 5 тисяч провідних наукових видань нашого сторіччя більш як 80 % публікуються американськими та британськими видавництвами англійською мовою. Майже 90 % інформації в наукових базах даних зберігається англійською мовою.
- ДокументОсобливості змістовного наповнення курсу «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів різних спеціальностей ВНЗ(2015) Лупол, А.В.Вища освіта вирішує проблему впровадження нових напрямків, змісту, методів та форм підготовки студентів саме до професійної діяльності. Тому помітне місце на сучасному етапі реформування вищої школи займають процеси посилення ролі інтеграції як синтетичного бачення досліджуваних феноменів в організації процесу навчання.
- ДокументРоль виробничої практики студентів у набутті професійних навичок(2015) Біленька, І.Р.Професійна підготовка фахівців неприпустима без оволодіння загальнопрофесійними практичними навичками, які безпосередньо відносяться до роботи фахівця з вищою освітою. Оволодіння загальнопрофесійними навичками відбувається у період практик, які являють собою виконання комплексних навчальних завдань, що передбачаються окремою програмою.
- ДокументІнноваційний підхід до дипломного проектування систем кондиціювання повітря(2015) Жихарєва, Н.В.Інноваційний підхід до проектування систем кондиціювання повітря – це необхідність продиктована часом. Протягом останніх років в Україні спостерігається інтенсивне зростання темпу розвитку проектування систем кондиціювання повітря. Метою проектування систем кондиціювання повітря є визначення такого складу підсистем і установок, таких значень конструктивних і технологічних показників, при яких досягаються найменші приведені витрати.
- ДокументІнноваційні технології в навчальному процесі(2015) Макаринська, А.В.; Хоренжий, Н.В.Інноваційність є однією з головних тенденцій розвитку сучасного суспільства. Згідно із розділом ХІ Ст. 65 п. 1 нового Закону України “Про вищу освіту”, інноваційна діяльність у вищих навчальних закладах є невід’ємною складовою освітньої діяльності і провадиться з метою інтеграції наукової, освітньої і виробничої діяльності в системі вищої освіти.
- ДокументНавчати того, що потрібно роботодавцю та цікаво студенту(2015) Солецька, А.Д.Дефіцит кадрів вже не один рік залишається гострою проблемою для сучасного бізнесу любого напрямку. Особливо відчувається нехватка висококваліфікованих кадрів (інженерів, керівників усіх рівнів) і спеціалістів робочих професій у м’ясопереробній галузі.
- ДокументОрганізація практики для студентів спеціальності «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції»(2015) Малинка, О.В.; Бельтюкова, С.В.Практика є невід’ємною складовою частиною професійної підготовки і виступає як один із засобів формування у майбутніх фахівців знань, умінь і навичок, необхідних для успішної та ефективної професійної діяльності, є первинним досвідом професійної діяльності і має сприяти саморозвитку студента.
- ДокументОсобливості використання мультимедійної аудиторії на лекційних заняттях з курсу «Комп’ютерні мережі»(2015) Сіренко, О.І.Мета даної доповіді – проаналізувати результати переходу в читанні курсу «Комп’ютерні мережі» напряму «Комп’ютерні науки» на використання мультимедійної аудиторії та мультимедійних презентацій для проведення лекційних занять.
- ДокументПрактична підготовка студентів у філії кафедри «Електромеханіка» при РСТЦ «Одесаобленерго»(2015) Монтік, П.М.З метою використання передового досвіду в проведенні електромонтажних робіт з використанням сучасного електроустаткування, приладів та інструментів під час навчального процесу на базі Регіонального спеціалізованого тренувального центру (РСТЦ) “Одесаобленерго” організовано філію кафедри електромеханіки.
- ДокументЯк провести ефективну лекцію?(2015) Ліщенко, Н.В.Лекція є самим інформативним методом навчання студентів. Завдання лектора зробити лекцію не тільки інформативною, але й цікавою. Причому лекція може бути цікавою з будь-якої дисципліни.
- ДокументВпровадження в навчальний процес програми САПР AutoCAD– шлях до вдосконалення підготовки конкурентоспроможного фахівця(2015) Коркач, Г.В.; Павловський, С.М.; Лебеденко, Т.Є.; Котузаки, О.М.Однією з головних тенденцій сучасного суспільного розвитку в переважній більшості країн є зорієнтованість освітньої політики на забезпечення якісної освіти; створення умов, необхідних для рівного доступу до неї всіх верств населення; виховання особистості, здатної до самореалізації у професійній, соціальній та творчій діяльності.
- ДокументМотивація до самостійних занять фізичним вихованням студентів спеціальної медичної групи(2015) Струк, Б.І.; Гончарук, В.В.Однією з актуальних проблем навчально-виховного процесу у вищих закладах освіти є ступінь утвердження в студентів позитивного ставлення до фізичного виховання та спорту. У зв’язку з цим важливим є вивчення мотивів, інтересів і потреб сучасної молоді до занять фізичними вправами.
- ДокументФітнес як спосіб підвищення мотивації студентів до занять фізичною культурою(2015) Сергєєва, Т.П.; Волкова, Т.В.Стан здоров’я та фізична підготовленість студентів за останні роки спонукає до визначення та усвідомлення ролі фізичної культури як складової загальної культури та необхідності вирішення проблем, пов’язаних зі здоров’ям.
- ДокументНовітні підходи до створення ефективного науково-методичного забезпечення навчального процесу(2015) Корнієнко, Ю.К.; Трішин, Ф.А.В даній роботі розглядаютьсяновітні підходи до створення ефективного науково-методичного забезпечення навчального процесу.
- ДокументСучасні напрямки мотивації студентів до навчання(2015) Світий, І.М.Серед молоді існує думка, що вища освіта на сьогоднішній день не є найшвидшим фактором, що дозволяє зайняти достойну нішу в житті. Підтвердженням цьому є те, що далеко не всі випускники шкіл реєструються на тестування для отримання подальшої освіти, для багатьох студентів денної форми навчання робота є пріоритетнішою від навчання, на підприємствах студенти стикаються з висловами на користь неефективності вищої освіти за обраним фахом.