У даний час інтерактивні методи навчання знаходять все більш широке застосування в навчальному процесі, оскільки істотно підвищують його ефективність, причому не тільки на лекціях, але і на практичних (семінарських) заняттях.
Колесник, В.І. Комбінування традиційних і інтерактивних методів навчання на практичних заняттях у процесі економічної підготовки студентів / В.І. Колесник // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 169-171. – Бібліогр.: 5 назв.
традиційні методи навчання, інтерактивні методи навчання, практичні заняття, економічна підготовка студентів