46-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково - методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» (Colleges development prospects and their role in obtaining the higher education)
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 46-а науково-методична конференція: Перспективи розвитку науково - методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» (Colleges development prospects and their role in obtaining the higher education) за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 167
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ46-а науково-методична конференція ОНАХТ "Перспективи розвитку науково - методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту»(Одеська національна академія харчових технологій, 2015)
- ДокументSMART-технології як інноваційний засіб формування навчального процесу(2015) Стрікаленко, Т.В.; Ляпіна, О.В.; Скубій, Н.В.Ключовим елементом глобальної конкуренції на сьогодні є розвиток національних систем освіти. В умовах зростання потоку інформації, постійного удосконалення інформаційних та телекомунікаційних технологій якісно змінились підходи до формування освітнього процесу з різних поглядів – ідеологічного, організаційного, методичного та виховного.
- ДокументАбдуктивний та проблемний методи у викладанні соціально-гуманітарних дисциплін(2015) Лар’яновський, І.С.У викладанні сучасних соціально-гуманітарних дисциплін особливого значення набувають абдуктивний та проблемний методи. Відомо, що абдукція, як метод узагальнюючого умовиводу має суттєві переваги там, де результативність навчання безпосередньо залежить від розвитку творчого потенціалу студентів.
- ДокументАктивізація науково-дослідної роботи студентів(2015) Воєцька, О.Є.; Лапінська, А.П.; Макаринська, А.В.Науково-дослідна робота студентів (НДРС) у вищому навчальному закладі є одним із основних чинників підготовки висококваліфікованих кадрів відповідного профілю. Поняття НДРС включає в себе два взаємопов’язаних елементи: навчання студентів елементам дослідницької діяльності, організації і методики наукової творчості та наукові дослідження, що здійснюють студенти під керівництвом викладачів.
- ДокументАктуальні шляхи підготовки студентів за напрямом «Електромеханіка»(2015) Монтік, П.М.; Водічев, В.А.; Вайнфель, Е.Й.Одною з головних задач вищої школи є підвищення якості підготовки фахівців відповідно до вимог, що ставляться сучасними змінами в економіці нашої держави, її інтеграцією у світову економіку. Це в повній мірі стосується підготовки на кафедрах електромеханічного профілю, де готують фахівців з електромеханічних систем автоматизації і електроприводу.
- ДокументАктуальність написання та захисту дипломних робіт (проектів) іноземними мовами(2015) Русєва, Я.П.; Петросян, В.П.Одним з основних завдань розбудови Європейського освітнього і наукового простору, викладених у Болонській декларації, є сприяння мобільності студентів, викладачів та науковців, поєднання національної системи освіти із загальноєвропейською системою шляхом розвитку та удосконалення навичок професійно-наукового спілкування іноземними мовами.
- ДокументАнглійська мова в дипломному проектуванні(2015) Зукіна, Л.Б.; Михайлова, І.С.; Зінченко, О.С.В таких галузях, як наука, техніка, міжнародний бізнес, з 5 тисяч провідних наукових видань нашого сторіччя більш як 80 % публікуються американськими та британськими видавництвами англійською мовою. Майже 90 % інформації в наукових базах даних зберігається англійською мовою.
- ДокументВажливість хімічної компетенції в підготовці магістрів у галузі оздоровчих та лікувально-профілактичних продуктів харчування(2015) Гураль, Л.С.; Капустян, А.І.; Черно, Н.К.Сучасні вимоги до елітних фахівців різні за рівнем і профілем. При цьому перевага надається професійній компетентності та конкурентноздатності спеціаліста. Тому важливими є інноваційні, диференційовані та водночас ефективні підходи до технології навчання. Одним з критеріїв відповідно до професійної діяльності є хімічно-технологічна підготовка магістрів харчового профілю.
- ДокументВивчення нових понять кримінального процесуального кодексу на заняттях зі студентами ОНАХТ(2015) Осадча, І.А.Зміни до чинного законодавства в кримінальній процесуальній сфері назрівали ще з 1992 року, і зараз коли цей кодекс набрав законної чинності, це вимагає від викладачів правових дисциплін приділення необхідної уваги основним поняттям даного юридичного документу.
- ДокументВикладання української культури в європейському контексті(2015) Польова, С.Є.; Соколовська, Г.М.В умовах сучасного прагнення незалежної України стати повноцінним членом європейської спільноти вкрай актуальним є усвідомлення молоддю того, що українська культура завжди була спорідненою до європейських цінностей. З цією метою у викладанні курсу «Історія української культури» автори, спираючись на факти, доводять про багатовікові культурні зв’язки з Європою.
- ДокументВикористання CALS-методологій для викладання у дисциплінах розробки програмних систем(2015) Сіромля, С.Г.Сучасні умови діяльності підприємств характеризуються зростаючою конкуренцією на міжнародному ринку, підвищенням складності та наукомісткої продукції. Діючим засобом вирішення проблем підприємств виступають нові інформаційні CALS-технології наскрізної підтримки складної наукомісткої продукції на всіх етапах її життєвого циклу від маркетингу до утилізації.
- ДокументВикористання дистанційних технологій як засіб підвищення якості навчання(2015) Корнієнко, Ю.К.; Пастухова, А.П.; Маслянникова, Л.В.За останні роки стрімкий розвиток інформаційних технологій зробив актуальною проблему модернізації системи освіти. Суть такої модернізації знайшла найбільше відображення в концепції дистанційного навчання, яка, завдяки такому глобальному явищу як Інтернет, охоплює широкі шари суспільства та стає найважливішим фактором його розвитку.
- ДокументВикористання сучасного економічного стану підприємств харчової промисловості у виконанні курсових та дипломних проектів бакалаврів, фахівців та магістрів(2015) Верхівкер, Я.Г.; Мирошніченко, О.М.В даній роботі розглядається використання сучасного економічного стану підприємств харчової промисловості у виконанні курсових та дипломних проектів бакалаврів, фахівців та магістрів.
- ДокументВикористання тренінгових технологій у викладанні соціальних дисциплін(2015) Черкаський, А.В.Освітні системи в будь-якій країні світу повинні сприяти реалізації основних завдань соціального, економічного, культурного та духовного розвитку суспільства. Ознакою сучасної системи освіти є поєднання двох напрямів організації навчання – традиційного та інноваційного.
- ДокументВикористання інтерактивних методів навчання в навчальному процесі(2015) Монтік, П.М.; Карпович, О.Я.Сьогодні багато методичних інновацій пов’язано із застосуванням інтерактивних методів навчання. Під поняттям “інтерактивний” розуміється здатність взаємодіяти чи перебувати в режимі бесіди, діалогу з чим-небудь або ким-небудь.
- ДокументВикористання історичного матеріалу під час вивчення розділу «Електрика»(2015) Поліщук, С.Г.; Задорожний, В.Г.; Ревенюк, Т.А.Одним з ефективних способів удосконалення вивчення фізики, як і будьякої іншої науки, є продумане використання матеріалів її історії, на що не раз вказували передові вчені і педагоги. Використання історичного матеріалу у викладанні окремих розділів і тем сприяє підвищенню інтересу студентів до вивчення предмета, допомагає запобігти помилкам у трактуванні різних питань, ідей тощо.
- ДокументВплив вхідного контролю на якість навчального процесу(2015) Біленька, І.Р.; Лазаренко, Н.А.Мета роботи - вплив вхідного контролю на якість навчального процесу.
- ДокументВпровадження «хмарних» технологій у практику навчального процесу(2015) Маркова, Т.Д.В умовах швидкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та зростання вимог до якості освіти необхідним стає процес адаптування та впровадження нових інформаційних сервісів на основі конкурентних технологій. Слід відмітити, що соціальні мережеві сервіси є однією з найбільш динамічно розвинених областей інформатизації суспільства.
- ДокументВпровадження бінарних занять у процес підготовки фахівців на етапі технологічного проектування(2015) Тележенко, Л.М.; Атанасова, В.В.На сьогодні існує багато різноманітних форм і методів інноваційного навчання, спрямованих на якісне засвоєння знань студентами, розвиток їх розумової діяльності. Міждисциплінарна інтеграція знань дуже важлива для сучасного навчання й повинна розглядатися не тільки з погляду взаємозв’язків знань по навчальних дисциплінах, але й як інтегрування технологій, методів і форм навчання.
- ДокументВпровадження в навчальний процес програми САПР AutoCAD– шлях до вдосконалення підготовки конкурентоспроможного фахівця(2015) Коркач, Г.В.; Павловський, С.М.; Лебеденко, Т.Є.; Котузаки, О.М.Однією з головних тенденцій сучасного суспільного розвитку в переважній більшості країн є зорієнтованість освітньої політики на забезпечення якісної освіти; створення умов, необхідних для рівного доступу до неї всіх верств населення; виховання особистості, здатної до самореалізації у професійній, соціальній та творчій діяльності.