49-а науково-методична конференція: Забезпечення якості вищої освіти
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд 49-а науково-методична конференція: Забезпечення якості вищої освіти за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 138
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументВикористання інформаційних технологій в навчальному процесі кафедри обліку та аудиту(2018) Іванченкова, Л. В.; Скляр, Л. Б.; Ткачук, Г. О.На сьогодні залишаються невирішеними питання, які безпосередньо стосуються чіткого обґрунтування ефективного використання новітніх комп’ютерних та інформаційних технологій при викладанні облікових дисциплін. Актуальним питанням також залишається ознайомлення студентів із прикладними програмними розробками, що стосуються автоматизації облікового процесу підприємства.
- ДокументРоль викладача у дистанційному навчанні студентів закладів вищої освіти(2018) Каламан, О. Б.Актуальність дослідження визначається становленням інформаційного суспільства, підвищенням значущості дистанційного навчання в процесі розвитку особистості, підвищенням якості освіти та відсутністю науково обґрунтованих умов утримання педагогічного супроводу в процесі дистанційного навчання студентів.
- ДокументУмови забезпечення ефективності самостійної роботи студентів(2018) Сагач, Л. М.Комп'ютеризація освітнього процесу, в умовах багаторівневої структури освіти, є активізуючим фактором самостійної роботи студентів, коли студент виробляє уміння самостійно вибирати джерела інформації, долучається до етики міжнародного спілкування з навичками економії часу, опановує мистецтвом об'єктивної і цільової оцінки власного потенціалу, своїх ділових і особистісних якостей.
- ДокументСучасні інформаційні технології підвищення якості освіти(2018) Трішин, Ф. А.; Корнієнко, Ю. К.; Мураховський, В. Г.Головним критерієм ефективності роботи закладу вищої освіти є високий рівень підготовки фахівців. Якість підготовки фахівця повинна задовольняти вимогам, встановленим в освітніх стандартах, та вимогам ринку праці.
- ДокументСамостійна робота студента як основа сучасної форми навчання(2018) Стасюкова, К. В.Самостійна робота студентів повинна будуватися так, щоб розвивати вміння вчитися, формувати в студентів здатності до саморозвитку, творчого застосування отриманих знань, способам адаптації до професійної діяльності в сучасному світі.
- ДокументМодернізація змісту вищої освіти як запорука її якості(2018) Тарасова, О. В.Головною серед проблем розвитку освіти є проблема модернізації її змісту, приведення його у відповідність до найновіших досягнень сучасної науки, культури і соціальної практики.
- ДокументПринципи організації освітнього середовища під час навчання екології(2018) Гаркович, О. Л.; Крусір, Г. В.; Мадані, М. М.; Панченко, М. М.Формування розвивального середовища при вивченні екології спрямоване на гнучке врахування інтересів і здібностей; сприяє виявленню і максимальному розкриттю індивідуальних можливостей кожного студента, розвитку їх природних задатків і нахилів; формування інтелектуальної особистості, розвиненої, культурної, самодостатньої, спроможної до генерування власних ідей, прийняття власних рішень, професійного саморозвитку і самозростання; створення умов для розширення можливостей реалізації майбутніми фахів-цями індивідуальних освітніх траєкторій з урахуванням їх здібностей.
- ДокументСамостійна робота студентів на платформі Мoodle, як шлях до вдосконалення навчально-пізнавальної діяльності(2018) Вітюк, А. В.; Кирилов, В. Х.Викладачі кафедри вищої математики постійно вдосконалюють свою роботу зі студентами в рамках наповнення платформи, проявляють багато творчості в підборі таких вправ і завдань для самостійної роботи, які своєю різноманітністю викликають інтерес до вивчення предмету.
- ДокументОрганізація системної підготовки кадрів вищої кваліфікації у форматі учбово-наукових груп(2018) Бурдо, О. Г.На кафедрі процесів, обладнання та енергетичного менеджменту започатковано новий формат організації підготовки фахівців. Розроблено положення про роботу учбово-наукових груп, яке затверджено у рамках факультету. Зазначене положення розроблено з метою удосконалення методик та принципів підготовки тематики проектів, їх затвердження, контролю за виконанням та організації захисту.
- ДокументПідвищення об’єктивності захисту дипломних проектів та кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі ТЗЗ(2018) Станкевич, Г. М.Захист дипломних проектів бакалаврів та спеціалістів, а також кваліфікаційних робіт магістрів є завершальним етапом їх кваліфікаційної підготовки і повинен давати об’єктивну оцінку їх навчання на певному рівні вищої освіти.
- ДокументПрофесійна підготовка фахівців в сфері безпеки продовольчої сировини і харчових продуктів(2018) Пилипенко, Л. М.; Данилова, О. І.; Лопотан, І. В.В роботі розглянуто професійну підготовку фахівців в сфері безпеки продовольчої сировини і харчових продуктів.
- ДокументУдосконалення методології виконання дипломних магістерських робіт(2018) Верхівкер, Я. Г.; Памбук, С. А.; Мирошніченко, О. М.У цій статті було розглянуто удосконалення методології виконання дипломних магістерських робіт.
- ДокументЗакордонні стажування викладачів як засіб підвищення педагогічної майстерності(2018) Фігурська, Л. В.; Чернега, І. С.Стажування в зарубіжному закладі вищої освіти чи науково-дослідній компанії має саме позитивне значення для кар'єрного зростання. Стажування за кордоном – це відмінний спосіб підвищити свою компетентність, отримати нові професійні навички, зав'язати корисні знайомства і зв'язки, ознайомитися з методами викладання дисциплін, і тенденціями у наукових дослідженнях, закріпити знання іноземної мови і, нарешті, дізнатися зсередини, як живеться в іншій державі.
- ДокументАпробація деяких шляхів інноваційного розвитку освітнього процесу(2018) Стрікаленко, Т. В.; Коваленко, О. О.Апробовані та нові можливості інноваційного розвитку освітнього процесу сприятимуть вирішенню сформульованих вище протирічь, запровадженню змішаної освіти і поширенню в практиці підготовки фахівців з технології питної води та водопідготовки харчових виробництв нових ідей, засобів, педагогічних та управлінських технологій, у результаті яких можуть бути суттєво підвищені рівень досягнень та потреба у необхідності навчання протягом усього життя.
- ДокументПідвищення ефективності самостійної роботи при викладанні курсів хімічних дисциплін для студентів технологічних спеціальностей(2018) Антіпіна, О. О.; Черно, Н. К.Інтенсифікація процесу навчання висуває нові вимоги до організації самостійної роботи студентів та контролю за її виконанням. Хімічні дисципліни є обов’язковими й мають важливе значення для формування наукового мислення молодих фахівців і отримання фундаментальних знань.
- ДокументШляхи підвищення ефективності самостійної роботи студентів у закладах вищої освіти(2018) Бордун, Т. В.; Чернега, І. С.; Воєцька, О. Є.; Федоряка, В. П.Самостійна робота студента є основним засобом засвоєння навчального матеріалу у вільний від аудиторних занять час. Тому підвищення ефективності самостійної роботи студентів є актуальною в процесі формування знань, навичок і умінь. Ефективність самостійної роботи залежить від її організації, змісту, взаємозв’язку та характеру завдань.
- ДокументГоловні чинники формування творчої особистості студента(2018) Соловей, А. О.; Ботіка, Т. С.Сучасний стан суспільного розвитку зумовив зростання потреб у формуванні творчої особистості з високим рівнем інтелектуального розвитку, творчих можливостей, здатної до створення та засвоєння інновацій у будь-якій галузі.
- ДокументЗастосування інформаційних технологій при проведенні лабораторних і практичних занять з електротехнічних дисциплін(2018) Монтік, П. М.; Коновалов, С. О.; Галіулін, А. А.В цій статті було розглянуто застосування інформаційних технологій при проведенні лабораторних і практичних занять з електротехнічних дисциплін.
- ДокументНаукова частина у дипломних проектах бакалаврів(2018) Жигунов, Д. О.; Соц, С. М.; Кустов, І. О.У зв'язку з введенням в Україні триступеневої системи освіти: бакалавр-магістр-аспірант, все більшого поширення набуває можливість працевлаштування вже після першого ступеню вищої освіти. Тому необхідно створити такі умови в організації навчального процесу в закладі вищої освіти, та й в суспільстві в цілому, при яких студенти самі повинні бути зацікавлені в отриманні глибоких знань.
- Документ49-а науково-методична конференція ОНАХТ "Забезпечення якості вищої освіти"(Одеська національна академія харчових технологій, 2018)