Веб-технології як інструмент для організації самостійної роботи студентів

Сучасні підходи до самостійної роботи як до провідної, а у найближчому майбутньому й основної форми навчання, в умовах інформаційного суспільства вимагають розробки нового змісту, принципів, методів, форм і засобів реалізації процесу організації самостійної роботи студентів. Одним із основних шляхів удосконалення змісту освіти є широке застосування інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема, Веб-технологій, адже саме вони мають необмежені можливості для інновацій, що сприяє їх застосовуванню в процесі організації самостійної роботи студентів.
Манолі Т. А. Веб-технології як інструмент для організації самостійної роботи студентів / Т. А. Манолі, Т. І. Нікітчіна, Я. О. Баришева // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали 49-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 11–13 квіт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. Б. В. Єгоров та ін. – Одеса, 2018. – С. 218–220. – Бібліогр.: 5 назв.
веб-технології, самостійна робота студентів, інформатизація, навчальний процес