ОНТУ, кафедра товарознавство та митна справа
До дипломної роботи студентки Берегей Дар’ї Сергіївни на тему:«Аналіз асортименту та експертна оцінка темного пива та митні процедури при перетинанні через митний кордон України». В роботі представлені результати аналізу ринку темного пива в Україні та Світі,представлені нормативні документи,що регламентують якість та безпечність даної продукції. Також у роботі відображені результати проведеної оцінки асортименту темного пива,що реалізуються в трьох торговельних мережах міста Одесса.Наведені результати фізико-хімічних та органолептичних показників якості темного пива. Проаналізувавши порядок обліку особи ТМ «Bernard»,яка під час провадження своєї діяльності є участником відносин,що регулюються митним законодавством.Здійснено облік осіб ТМ «Bernard», митниці, у пункті пропуску «Краківець – Корчова», митний пост «Яворів», відділ митного оформлення №2 (UA 209030).Визначено код товару згідно УКТЗЕД.Визначено країну походження товару та вивчені митні формальності в режимі імпорт.Опрацьовані питання охорони праці на робочому місці товарознавця. Дипломна робота виконана на друкованих листах формату А4,містить таблиць, рисунків та додатків.
темне пиво, показники якості, країна походження, митні формальності, режим імпорт