Основні методологічні підходи при дистанційному викладанні дисципліни «Хімія»

Показано складність засвоєння дисципліни «Хімія» для студентів спеціальності «Підприємництво та торгівельна діяльність». Розглянуто розроблений в Одеській національній академії харчових технологій блок для дистанційного навчання студентів, який включає лекційний матеріал (конспекти лекцій та матеріал до окремих лекцій у вигляді презентацій), блоки контрольних запитань, як із всього курсу, так і для окремих тем, контрольні завдання.
Решта, С. П. Основні методологічні підходи при дистанційному викладанні дисципліни «Хімія» / С. П. Решта // Управління якістю підготовки фахівців : матеріали ХХІІ Міжнар. наук.-метод. конф., Одеса, 20–21 квіт. 2017 р. / Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. – Одеса, 2017. – Ч. 2. – С. 166.
дистанційне навчання, викладання дисципліни «Хімія», самопідготовка