Винний туризм як спосіб розширення рекреаційних послуг туристичного ринку Італії

ОНТУ, кафедра Туристичного бізнесу та рекреації
"Робота містить 107 сторінок, 2 таблиці, 21 рисунок, список літератури з 39 найменувань, 8 додатків. Метою виконання роботи є аналіз винного й гастрономічного туризму та дослідження симбіозу винного і рекреаційного туризму з наступною розробкою унікального туру до Італії. Об’єктом аналізу, узагальнень і дослідження виступають теоретичні підходи до визначення винного та рекреаційного видів туризму. Завданням роботи передбачено вивчити специфіку винного та гастрономічного туризму; провести аналіз розвитку винного та гастрономічного туризму в Італії; розробити новий туристичний продукт для виведення його на ринок. За результатами виконаної роботи сформульовані висновки щодо обґрунтованості запропонованих заходів відносно розширення послуг в готелі Etna Quota Mille з дегустаційним туром виноробнями по Етні. Одержані результати можуть бути використані в освітній діяльності університету та в туристичному бізнесі. "
винний туризм, Італія, Сицилія, рекреаційні ресурси, винний тур, винотерапевтичні послуги
Зібрання