Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра технології зернових продуктів хліба і кондитерських виробів
Кваліфікаційна робота виконана у рамках внутрішнього кафедрального комплексного проєкту на тему: «Удосконалення технологічного процесу переробки зерна на борошномельному заводі продуктивністю 250 тон на добу» Тема кваліфікаційної роботи магістра: «Аналіз рівня безпечності виробництва та готової продукції на борошномельному заводі з сортовим помелом пшениці». Задана продуктивність заводу: продуктивність заводу складає 250 т/доб. Особливість заводу: Борошномельний завод потужністю 250 т/доб складається із зерноочисного відділення, розмелювального відділення та відділення готової продукції. У розмельному відділені реалізовано двох сортний 75-% помел пшениці (вихід борошна вищого сорту – 55 %, 1 сорту – 20 %). Мета кваліфікаційної роботи: є дослідження функціонування системи забезпечення якості та безпеки готової продукції. Завдання комплексного проєкту: визначення техніко-економічних показників, розробка технологічної схеми підприємства, підбір кількості обладнання, розстановка його на планах поверхів, розрахунок місткості і кількості бункерів, передбачення контролю відходів. До розрахунково-пояснювальної записки входять наступні розділи : Розділ 1. Стан проблеми та перспективи її вирішення. Розділ 2. Техніко-економічне обґрунтування. Розділ 3. Характеристика технологічних об’єктів та комунікації генерального плану підприємства. Розділ 4. Наукова частина. Розділ 5. Технологічна частина. Розділ 6. Техніко-економічні розрахунки. Висновки та пропозиції. Кількість листів графічної частини – 6 листів, Кількість сторінок у розрахунково-пояснювальній записці – 70 стор.
борошномельний завод, зернопереробна галузь, сортове пшеничне борошно, система забезпечення якості, НАССР, безпечність продукції