Формування організаційної культури ТОВ «ЮРТАЛ» в сучасних умовах

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Метою дослідження є проаналізувати особливості формування організаційної культури в сучасних умовах та розробити заходи щодо її удосконалення на ТОВ «ЮРТАЛ». Об’єктом дослідження є процес формування організаційної культури на підприємствах. Предметом дослідження є теоретичні, методичні та практичні аспекти формування організаційної культури в сучасних умовах на ТОВ «ЮРТАЛ». Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в частині удосконалення організаційно-економічного механізму. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 96 сторінок, 11 таблиць, 15 рисунків. Перелік посилань нараховує 55 найменувань.
культура, організаційна культура, управління організаційною культурою, персонал, цінності, принципи організаційної культури
Зібрання