У виробництві ароматизованих вин етиловий спирт-ректифікат використовується для підвищення міцності напою, а також для розчинення ефірних олій, пахучих речовин, вуглекислотних екстрактів та інших речовин при приготування спиртованих настоїв на пряно-ароматичній рослинній сировині.
Буяджи Т. Ю. Основні вимоги безпеки при роботі зі спиртованими розчинами в приготуванні ароматизованого вина / Т. Ю. Буяджи ; наук. кер. З. М. Сахарова, І. В. Мельник // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 227–228.
безпека при роботі, спиртовані розчини, ароматизоване вино