Економіка підприємства

Астропринт
Навчальний посібник складено відповідно до програми «Економіка підприємства» і підготовлено з метою надання допомоги студентам економічних факультетів вищих навчальних закладів освіти у доскональному вивченні теоретичного матеріалу та набутті відповідних навичок виконання економічних розрахунків. Посібник містить схематично висвітлений теоретичний матеріал з дисципліни «Економіка підприємства», практичні завдання з прикладами їх розв’язання, тестові завдання, комплексні завдання для самостійної роботи студентів, формули для розрахунків, термінологічний словник, списки літератури за темами. Посібник пропонуються студентам економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, аспірантам, викладачам економічних дисциплін, керівникам та економістам підприємств.
Кулаковська, Т. А. Економіка підприємства : практикум : навч. посіб. / Кулаковська Тетяна Анатоліївна ; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Одеса : Астропринт, 2014. - 364 с. - Бібліогр.: с. 353-355. - ISBN 978-966-190-948-8.
господарювання підприємства, фінансово-економічні показники, виробнича діяльність підприємства, інвестиційна діяльність, інноваційна діяльність, управління підприємством, хозяйственная деятельность предприятия, финансово-экономические показатели, производственная деятельность предприятия, инвестиционная деятельность, инновационная деятельность, управление предприятием