Розробка ультразвукового методу визначення густини тістових мас

ОДАХТ
Диссертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.12 - процеси, машини та агрегати харчових виробництв. Захищається 6 наукових робіт та одне авторське свідчення, які містять теоретичне обгрунтування можливості використання ультразвуку для контролю щільності тестових мас, а також результати експериментальних досліджень. Здійснено ​​промислове впровадження запропонованого методу та установки для експресного методу процесу бродіння (визрівання), дані про його ефективність у процесі експлуатації.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата технических наук по специальности 05.18.12 - процессы, машины и агрегаты пищевых производств. Защищается 6 научных работ и одно авторское свидетельство, которые содержат теоретическое обоснование возможности использования ультразвука для контроля плотности тестовых масс, а также результаты экспериментальных исследований. Осуществлено промышленное внедрение предложенного метода и установки для экспрессного метода процесса брожений (cозреваний), приводятся данные о его эффективности в процессе эксплуатации.
The master's testes for submit the thesis for doctor's degree the profesion line 05.I8.12 - processes (methods), mashines and installation of food industry. Are defended six scientific thesises end on autor certification wich contain the theoretic reasons for the possibility to applicate the ultra-sound for controlling of dough hardness es well as the tests exploration results. Is prezented the industrial introducing of the installation for the express method of fermentation process, the characteristics of the effiency by its exploitation
Мартинюк, О. М. Розробка ультразвукового методу визначення густини тістових мас [Текст] : автореф. дис. ... канд. техн. наук : спец. 05.18.12 "Процеси, машини та агрегати харчових виробництв" / Мартинюк Олена Миколаївна; наук. кер. Г. Ф. Козлов ; Одес. держ. акад. харч. технологій. – Одеса : ОДАХТ, 1994. - 18 с.
густина тістових мас, ультразвукове випромінювання, визрівання (бродіння) тіста, густота тестовых масс  , ультразвуковое излучение  , вызревания (брожение) теста, density of test masses  , ultrasonic radiation  , fermentation of dough